Sari la conținut

oty

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    5
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de oty

  1. Buna seara, Am fost la Maria de 4 ori, a fost punctuala, am fost punctual. Prima data am ajuns la bloc, am intrat in scara si am constatat ca tocmai cheltuisem banii. Am sunat ca merg la bancomat, a fost surprinsa apoi cand am ajuns si a cerut scuze daca a fost suparata. Nu era cazul. Oralul 10 cel mai bun Analul 10 Normal 9.5 Atitudinea fata de mine a fost f ok.
  2. oty

    Flory Tulcea

    150 ron /30 min
  3. oty

    Flory Tulcea

    Fotografiile nu sunt ale ei, este mai slaba decat in fotografii. Are in jur de 21 ani. Are o atitudine corecta. Impresia este ca nu se simte prea confortabila sa fie escorta.
  4. oty

    Flory Tulcea

    http://sexy-escorte.com/escorte-sex-bucuresti-romania.php?id=3381183&telefon=0747842553&cauta=0747842553&escorte-bucuresti=0#escorte-sex tel 0747842553 Este inalta, subtire. Sani mici. Are ochi verzi-albastri, saten blonda. spune ca a fost bruneta. frumoasa la fata. Aspect - 9 Locatie - Nu are locatie, se deplaseaza la hotel. OP - 8 NP - 8
  5. In ce zona este acum?
×
×
  • Creează nouă...