Sari la conținut

pisicuts

Administrator
  • Număr conținut

    27261
  • Înregistrat

  • Zile Câștigate

    2

Orice postat de pisicuts

  1. pisicuts

    Cum te simti azi

    spune cum te simti de la minusuri marcus
  2. inesuka noi te-am calarit dar te-am si mangaiat
  3. si nu toti suntem ?! pana la urma de la minus te doare la suflet
  4. inesuka foloseste fff multe filtre ca sa para mai frumoasa decat este 😹
  5. bravo inesuka si cine te-o calarit cel mai bine ?? cui ii dai nota de trecere ?
  6. https://nimfomane.com/forum/contact/
  7. este mai rea decat inesuka mai ales cu povestea in care ea si-o facut nevoile in pat in asternut 😹
  8. acel troll a fost banat permanent te rog sa dai report data viitoare la comentariu
  9. Salut tuturor, Observand schimbarea la Casi, in bine, in urma ultimelor recenzii scrise confrati si dorind sa vad cu ochii mei aceasta schimbare, am decis sa o vizitez din nou. Vizita a fost facuta saptamana trecutacand am reusit sa o prind la telefon din a treia incercare. Am stabilit programarea cu usurinta. De mentionat este ca a tinut cont de programare. Am fost indrumat catre blocul cu numarul anume care este pozitionat mai in spate de strada principala de pe onestilor. M-a intampinat la usa casi imbracata intr-un body negru si niste pantaloni scurti tot negrii care ii puneau in valoare formele sexy. Pentru prima intalnire cu casi, am scris deja recenzia pe pagina 2 cu note si cu tot, asa ca nu mai reiau acum notele, dar am sa punctez plusurile de la intalnirea recenta comparativ cu intalnirea prezenta. Pentru aspect am acordat si la recenzia trecuta note mari, pentru ca ea este fix pe gustul meu: grasuna, fund mare, sani mari si bruneta pe deasupra - toate calitatile pe care trebuie sa le aibe o femeie din punctul meu de vedere. Notele mici le-am acordat pentru atitudinea ei respingatoare pe care a avut-o la intalnirea trecuta, dar la cea prezenta am observat o mare schimbare. M-a lasat sa fumez o tigara, am primit prosop curat si am putut merge la baie pentru improspatare si nu m-am mai simtit deloc grabit! Ce pot sa zic decat felicitari casi pentru schimbarea de atitudine si la cat mai multe recenzii bune! ❤️
  10. salut da, nu mai poti edita din pacate poti sa creezi postari noi in schimb
  11. da, o sa-i dau chilotii jos la inesuka si o s-o plesnesc la fund drept pedeapsa 😹
  12. inesuka daca tot esti colega cu tania, merita sa incepi din nou si tu , asa-i ??
  13. am numarat recenziile felicitari pentru promovare morena !
  14. poti cumpara direct de aici abonamentul super premium folosind unu sau mai multe coduri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare