Salut tuturor,
Observand schimbarea la Casi, in bine, in urma ultimelor recenzii scrise confrati si dorind sa vad cu ochii mei aceasta schimbare, am decis sa o vizitez din nou. Vizita a fost facuta saptamana trecutacand am reusit sa o prind la telefon din a treia incercare. Am stabilit programarea cu usurinta. De mentionat este ca a tinut cont de programare. Am fost indrumat catre blocul cu numarul anume care este pozitionat mai in spate de strada principala de pe onestilor. M-a intampinat la usa casi imbracata intr-un body negru si niste pantaloni scurti tot negrii care ii puneau in valoare formele sexy.
Pentru prima intalnire cu casi, am scris deja recenzia pe pagina 2 cu note si cu tot, asa ca nu mai reiau acum notele, dar am sa punctez plusurile de la intalnirea recenta comparativ cu intalnirea prezenta. Pentru aspect am acordat si la recenzia trecuta note mari, pentru ca ea este fix pe gustul meu: grasuna, fund mare, sani mari si bruneta pe deasupra - toate calitatile pe care trebuie sa le aibe o femeie din punctul meu de vedere. Notele mici le-am acordat pentru atitudinea ei respingatoare pe care a avut-o la intalnirea trecuta, dar la cea prezenta am observat o mare schimbare. M-a lasat sa fumez o tigara, am primit prosop curat si am putut merge la baie pentru improspatare si nu m-am mai simtit deloc grabit!
Ce pot sa zic decat felicitari casi pentru schimbarea de atitudine si la cat mai multe recenzii bune!
❤️