Am zis sa las și eu o recenzie, când văd că se aduc multe comentarii negative la adresa acestei fete. Chiar dacă am cont mai vechi, nu am lăsat recenzii fiindcă, am fost la escorte care aveau recenzii suficiente, așa că am considerat că nu mai este cazul sa confirm, ceea ce deja se știa despre ele.
Am fost la domnișoara Luni dimineta ăla ora 8.00, era singura disponibila la ora crea și am zis hai sa risc, chiar dacă am mers puțin cu teama.
Locația: 10, este central, pe Bd Unirii, iar în apartament și nici în camera nu mirosea a țigări sau urat
Fata: 8, nu este o frumusețe, are sâni frumoși și la carne este tare, nu este de etnie, este slim.
Oral: 9, ON, bine executat, cu atenție la sateliți, Deep, soft combinat cu gard, face bine ce sa mai.
Acțiunea: NP, 1 singura poziție am rezistat, capra, da contre bine, geme bine că în filme, se umezește natural, priveliște super in oglinda de pe dressing.
Mare plus m-am trimis la dus obligatoriu și s-au asigurat că mă și spăl, nu că las doar apa să curgă, probabil că a pățit lucrul asta.
Nu miroase deloc urat așa cum ziceau alții, probabil că deranjează in zona.
Mic minus, m-a rugat da iau prezervative, că nu a apucat și nu mai are, după ce am ajuns la ea sus, a insistat să îmi opresc banii pe ele, lucru pe care nu l-am făcut normal (am mai pățit și la alte fete acest lucru, m-au rugat din timp, dar nu s-au deranjat da zică nimic de bani).
Pentru mine unu este de revenit, se implica, nu sta că vaca, și nici laba nu face la oral.