Sari la conținut

andreimihai93

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    2
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de andreimihai93

  1. Am fost eu la ea acum un an .Pasarica stramta,umeda...e si frumusica dar cam grabita .
  2. Am fost si eu la ea in urma cu aprox un an ,presta in blocul cu digi,inainte de pordul garii.Ca si tarif atunci a fost 100 lei finalizarea,din cate retin tot putin cam grabita era,dar cu toate astea m-am simtit destul de bine...are o pasarica super . De atunci nu am mai fost la dameza.....oricum 150 finalizarea e un pret cam piperat mai ales cu atitudinea asta
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare