Sari la conținut

jeandujardin

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    6
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de jeandujardin

  1. issue
  2. Illisiblement
  3. Total de acord si aplicabil pretutindeni, mai ales in Bucuresti. Din punctul de vedere unor asa ziselor 'escorte' cu miros de centuriste, noi suntem fraierii, ca le dam bani. Daca insisti sa le spui, te confrunti cu proverbialul 'nu-ti convine, du-te-n alta parte!' . Pana nu se legalizeaza prostitutia, nu vei vedea prea multa deschidere la minte.
  4. * rectific, 'n-a mancat'
  5. Exact la fel am patit si eu cu urmatoarea colorata.Cred ca n-am mancat 5 zile inainte sa faca pozele, in realitate era o grasuta pitica 'colorata' cu foarte mult tupeu. A facut minuni Photoshopul! http://escortedulci.com/0720292118 Asta s-a intamplat acum vreo 6 luni cand mi-a venit la hotel. La telefon, mi-a cerut 250 de lei pe ora + taxi (60 de lei, cred ca era pestele, sofer) + intrarea in hotel. Bunul simt m-a facut sa nu intreb cate finalizari ofera, si porcarii d-astea. La intalnire, imi zice ca pretul ii doar pentru o finalizare. Am pus-o sa-mi faca sex oral, ca altceva, era oribila. Cea mai dezastruoasa experienta. Am dat-o afara dupa 20 de minute urandu-i succes in continuare. Nu stiu daca mai presteaza, e foarte posibil sa se fi retras din lipsa de clienti. Deci, sunt unele care, in afara sa respire aerul pe pamantul asta, nu sunt in stare de nimic ca lumea sa faca !
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.