Sari la conținut

yo_manxxx

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    41
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de yo_manxxx

  1. Anunturile celor doua: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/carmen-50-de-ani-profesoara-privata-de-dragoste/h1hidd9934d378g3182id5hef95i8284.html?_gl=1*1hyji7o*_up*MQ..*_ga*MTkzODI5NTA3NS4xNzI3ODQ2MzQ0*_ga_RBV9YWH7LB*MTczNzkyMjExMC42My4xLjE3Mzc5MjI3NzMuNDQuMC42NTAxNTY2NTM. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/sofia-50-de-ani-matura-si-rabdatoare/379g62f3g4677730d2ie52h72i0gg5i0.html?_gl=1*1hyji7o*_up*MQ..*_ga*MTkzODI5NTA3NS4xNzI3ODQ2MzQ0*_ga_RBV9YWH7LB*MTczNzkyMjExMC42My4xLjE3Mzc5MjI3NzMuNDQuMC42NTAxNTY2NTM. Si nu stiu de ce am o presimtire ca si astea 2 anunțuri sunt tot ale ei https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/melania-50-de-ani-dornica-si-pofticioasa/430d65g09hh2728i1147334hddhh2h77.html?_gl=1*zwvb91*_up*MQ..*_ga*MTkzODI5NTA3NS4xNzI3ODQ2MzQ0*_ga_RBV9YWH7LB*MTczNzkyMjExMC42My4xLjE3Mzc5MjI3NzMuNDQuMC42NTAxNTY2NTM. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/lena-54-de-ani-o-fata-stilata-si-manierata/g6fe06igf3d3716ddff7i891gdg410g2.html?_gl=1*iymfzq*_up*MQ..*_ga*MTkzODI5NTA3NS4xNzI3ODQ2MzQ0*_ga_RBV9YWH7LB*MTczNzkyMjExMC42My4xLjE3Mzc5MjI3NzMuNDQuMC42NTAxNTY2NTM.
  2. Din ce vad, acelasi nr apare si pe la sofia si carmen care zic ca au 50 de ani. Cu cat cobori pe pagina cu atat imbatranesc :)) Sigur sunt poze false si cine stie ce ciuma o fi in spatele anuntului
  3. Carule, daca tot e sezonul "de Craciun fii mai bun", mai du-te si-n pla noastra cu tot cu "sfaturile" si bla-bla-urile tale 🥸 Cel putin fii libidinos doar cu escortele, nu si cu noi 🙄 Iti spune unu ca esti prost, poate are ceva cu tine, iti spun 2, o fi invidiosi, dar cand iti spune toata lumea sigur ar trebui sa-ti dea de gândit, insa asta probabil e prea mult pt tine Revenind in sezon, Sărbători fericite tuturor!
  4. Cum o aveam de mult timp pe lista de dorințe ieri mi-am facut timp si am trecut pe la Zarra. Contactat pe nr, primit indicatiile si in cateva minute eram deja la ea. Intampinat in ținuta curcubeu din poze cu o atitudine de parca ma astepta de o viata si eu nu mai ajungeam :)) In loc sa ma puna la pat, intai m-a pus la masa si am avut de ales intre doua tipuri de suc. Ales un pahar din clasicul cola, vorba multa, tips deschisa, toata un zambet, mai un dans, mai o gluma. Venind de acasa, nu am avut nevoie la baie asa ca dupa ce am terminat sucul am trecut in dormitor, unde a inceput cu un on mai mult de cat ok, inclusiv cu atentie la vecinatati, insa am fost avertizat sa nu termin la ea in gurita. Ca durata nu a fost prea mult, dar a fost ce trebuie. Din proprie inițiativă, a pus caciulita si mi-a zis sa o pun caprs si sa o fut de toti cei 150 de lei :)) insa i-am spus sa ma incalece si sa ma futa si ea macar de o parte din aia 150, ceea ce a facut fara obiectii. Ca sa fiu totusi ascultator după o vreme, am pus-o căpriță si am dat pana la finalizarea in prezervativ. Cum spunea cineva pe aici, daca insisti putin parca ii dai de capat :)) Igienizat cu șervețele umede care cica sunt in promotie la profi, asa ca puteam lua cate voiam, imbracat si surpriza, invitat la inca un pahar de suc, barfe si glume. Pot spuna ca tipa e super ok atat ca atitudine cat si ca actiune. Un alt aspect de remarcat n-am auzit niciun telefon sa sune nici macar in timpul discutiilor cat am stat la suc. De recomandat si de revenit, din partea mea sigur da si eu oricum mai trec pe la ea cat mai curand.
  5. yo_manxxx

    0743490485

    Da, cred ca mai are topic deschis candva. Am vizitat-o eu acum vreo 3-4 ani, cand avea tot 18 ani si din cate îmi amintesc n-a fost nimic wow. Stiu ca lucra si cred ca inca mai lucrează doar la ora, iar atunci am prins o oferta de 200 lei ora, cu oral si normal. Stiu ca era la fel de sictirita si in timpul actiunii tot ca la tel. Nu mai retin exact, dar cred ca oralul a fost protejat, desi cred ca se laudase cu on. A doua finalizare nu s-a mai petrecut întrucât datorita atitudinii de lasa-ma sa te las mi-ai murit toate dorintele, asa ca dupa vreo 30-40 min max, am plecat pt ca nu mai avea niciun farmec sa stau sa o admir cum trimitea mesaje pe tel. Chiar as fi si eu curios daca s-a mai schimbat ceva de atunci.
  6. Pff, 1 zi, 2 daca il mai lăsau ajungea si topicul asta la 100 de pagini... Asa, se duse pullonu pe pula 😂😂
  7. Cum spuneam, am vizitat-o acum câteva zile pe Amy, Amyra si cum i-o mai zice. Pozele pot spune că sunt reale. Contactat prin apel, mi-a zis locatia undeva pe langa statia de taxi de pe cicero. Ajuns acolo mi-a deschis îmbrăcată cu un sutien si pantaloni scurti, sutien pe care l-a păstrat pe durata actiunii. Inceput cu un on, destul de ok, fara atentie la oo, as zice de un 8. Continuat cu np, unde dupa ceva insistente a acceptat si lot (zicea ca e obosita de pe drum, etc) care de fapt a fost un lot reverse si in ciuda oboselii fata a lucrat putin dar bine. Am continuat caprita, pozitie in care am si capitulat nu dupa mult timp. Mirosuri suspecte nici eu n-am simtit, dar nici nu bag nasul de fel la escorte. Ca locatie, destul de ok, canapeaua aia nu e tocmai de lauda. Tipa as spune ca se duce spre un 8-9 atat ca atitudine, cat si ca meserie si isi merita cei 150 lei pt o fin. Bafta si asteptam completari
  8. Am fost eu acum cateva zile la Amyra, insa n-am mai apucat sa scriu recenzia. Din punctul meu de vedere e destul de ok, o medie pe la 8 asa. Sper sa reusesc mai pe seara sa detaliez.
  9. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/alina/g0g3852d28d07788181f77e0931hf6e0.html?_gl=1*pqtke1*_up*MQ..*_ga*MTYyMTg1OTM3MC4xNzE1ODkwMTU2*_ga_RBV9YWH7LB*MTcxNTg5MDE1Ni4xLjEuMTcxNTg5MDE2OS4wLjAuMA.. Vizitat astăzi titulara anuntului de mai sus. Nu am mai gasit nimic dupa nr de tel, asa ca deschid topic nou. Tipa a mai fost a severin acum ceva timp, era la un moment dat colega cu Adelina. La fel ca Adelina, are ceva kg in plus, insa compenseaza cu atitudinea si serviciile relativ ok. Destul de inalta, cred ca are 170 si ceva. Locatia e undeva pe CD Ionescu, mai greu de gasit, insa mi-a trimis locatie pe whatsapp si am ajuns la sigur. Cum spuneam, tipa nu exceleaza la corp, o față comuna, relativ drăguță, dar este foarte ok și fără graba. E comunicativa, prezenta tot timpul, nu am auzit să-i sune telefonul cat timp am stat la ea si cu atât mai puțin sa vorbească la el. Inceput cu on, fara atentie a vecini, nimic spectaculos, dar suficient cat sa pregătească soldatul de razboi. Trecut apoi la np, unde a zis că nu-i place lot, asa că am avut de ales intre "tu peste" sau "pe la spate" 😄 Am ales "pestele" pompat pana la finalizarea in balonas. Emite si niste sunete.. oarecum ciudate in timpul actiunii, probabil acelea sunt gemetele ei 😅 Tipa destul de curata, mirosea frumos atât ea, cat si in camera. Baia nu am vizitat-o, venind direct de acasa. Pt 100 lei, cat are fin, eu zic ca merita, cu atat mai mult cu cat sunt destule petarde in oras care cer 150 si nu-ți vine sa le futi nici daca te-ar plati ele.. Nu mai retin cat a spus ca e ora, probabil 200 lei. Eu o sa mai revin și o recomand si celor ca mine, doritori de o descărcare rapida la un pret decent.
  10. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-oras/f74120e2hg6e711h2f2250de5ff31d7h.html?_gl=1*2mf73a*_up*MQ..*_ga*MTc4NjkzMTY0LjE3MTU0NjIwODE.*_ga_RBV9YWH7LB*MTcxNTQ2MjA4MC4xLjAuMTcxNTQ2MjA4MC4wLjAuMA.. Revizitat Erika după ceva mai mult timp, insa totul cel putin la fel de ok ca si in trecut. Am început cu linkul pentru a nu uita să-l postez. A spus ca are nr nou - cel din titlu - si mai multe anunturi, insa am postat link doar pt unul pt ca toate au acelasi nr si pozele reale in care apare tatuajul de pe picior. Daca imi amintesc bine, cred ca avea si topic deschis, insa eu n-am reusit să-l mai găsesc, asa ca am decis sa deschid unul nou, dat fiind faptul ca niciunul dintre clientii mai fideli decat mine nu a binevoit sa o mai actualizeze. Cum spuneam, o atitudine de nota 10, pozele sunt reale, tipa arata super atat la corp (sanii mari, putin lasati, destul de inalta si fundul acela bombat - piesa de rezistenta) cat si la față (mie imi place). Oralul bine executat pana la intepenirea soldatului, pt ca treaz era inca de cand am vazut-o. Continuat cu normal protejat, pozitia căpriță unde am si capitulat destul de repede atat datorita oboselii probabil, dar si a peisajului wow. Tipa e prezenta la acțiune, se poziționează bine, da contre, emite sunete.. false sau reale asta doar ea știe 😁 Pe langa atitudine, mai este de apreciat si igiena impecabila, se vedea ca doar ce iesise din dus, de vreun miros suspect nici nu s-a pus problema si deși am vazut ca este fumătoare, nici macar cel de tigari nu este exagerat sau deranjant, eu fiind nefumător. Locatia pe bulevard, vizavi de banca Raiffeisen, apartament ok, baie curata, prosoape, gel de dus, tot ce trebuie. Tariful este de 150 fin sau 300 ora si include op sau on si np. Spor.
  11. Am vrut sa merg si eu la ea într-o seara, insa din fericire nu am reușit sa gasesc blocul pe care mi l-a zis. Am sunat-o când cautam si nu găseam si i-am zis să-mi dea o locatie pe WhatsApp, moment in care mi-a spus să-i dau eu un mesaj pe WhatsApp. Am zis că-i dau, sigur, ceva de genul tine telefonul deschis ca te caut eu daca e..... Se pare ca lucky me
  12. Nu pot spune ca e ceva wow, insa față de altele fie cu poze false, fie pline de fite si figuri sau care stau mai țapene ca o gomflabila, eu zic ca e ceva ok atât ca atitudine cat si ca servicii
  13. Cum ma asteptam, am uitat sa postez link. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/roxyy/0g7g166d664d778fe7f0084h96efii62.html?_gl=1*1944t2c*_up*MQ..*_ga*MjI5Nzg2NzIyLjE3MTE4MjY5NDI.*_ga_RBV9YWH7LB*MTcxMTgyNjk0MS4xLjAuMTcxMTgyNjk0MS4wLjAuMA.. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/roxana/i6369e2gi4hf7eff2d668548figd45fe.html?_gl=1*1735l11*_up*MQ..*_ga*Mjk0NjU0NTcwLjE3MTE4Mjg0NzQ.*_ga_RBV9YWH7LB*MTcxMTgyODQ3My4xLjAuMTcxMTgyODQ3My4wLjAuMA.. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/roxana/636f80e8ddi6701h180091i1fd3e46he.html?_gl=1*gru297*_up*MQ..*_ga*OTUzMzAwMTEyLjE3MTE4Mjg1MjE.*_ga_RBV9YWH7LB*MTcxMTgyODUyMC4xLjEuMTcxMTgyODUyNi4wLjAuMA.. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/roxana/4i4ggig967gi7fifd8h8gh09i5ii8860.html?_gl=1*1j7psh4*_up*MQ..*_ga*OTUzMzAwMTEyLjE3MTE4Mjg1MjE.*_ga_RBV9YWH7LB*MTcxMTgyODUyMC4xLjEuMTcxMTgyODU3NC4wLjAuMA..
  14. Revizitat pe Roxy. Daca îmi amintesc bine, a mai avut topic deschis si la noi la mh, insa n-am mai avut răbdare să-l caut. Tipa are vreo 4-5 anunturi, toate cu acelasi nr de tel si numele Roxy sau Roxana. Pozele sunt reale. Contactat prin apel pe nr din anunt, amabila la tel, mi-a recapitulat seeviciile, pretul si locatia, i-am zis ca o sa ajung in vreo 10 min si cred că m-am încadrat in timp. Sunat din nou, mi-a dat nr de la interfon si am ajuns in locatia. In continuare cu o atitudine pozitiva, m-a recunoscut, desi ultima vizita a fost undeva prin toamnă si nu pot spune ca sunt un client foarte fidel sau înrăit al ei ori al altora (mai merg si eu din cand in cand, sa mai scap de monotonie). Înmânat bănutii la inceput, din proprie inițiativă, a zis ca merge la baie pt igienizare. La mine nu a fost cazul, venind corespunzător de acasa. A revenit in camera si a început cu op (am întrebat daca il face fara, a zis ca mai bine cu, ca doar stiu ca oricum il face 😂; nu am mai insistat, probabil face si fara), destul de ok, insa fara atenție la vecini. Trecut la np, inițial LOT, dupa care căpriță si am tot dat in fundul acela bombat, pana am finalizat in căciuliță. E deschisa, nu comentează la pozitii, te intreaba cum vrei. Ceva gemete, false, reale, asta doar ea știe. 🙈 Ca sa dam si notele, as zice un 7 la op (am avut si mai bune), un 8 la np si un 9 la altitudine (vorbește, e cu tine, nu te simți ca langa un perete.. Toata distracția, 150 roni, investiți cu folos, as spune eu. Ora e 300, daca am retinut bine. Scuze daca am omis ceva, insa asa cum am spus, merg destul de rar la astfel de activități si, spre rusinea mea, chiar mai rarbimi fac timp sa scriu si recenzii. Sper sa fie de folos, iar ca sa cităm (am vazut ca e la moda), incercati si voi, casafiemaibine 😂😂
  15. Dupa a 2-a vizita la domnisoara.. Giulia/Anna/Sonia am hotarat ca e cazul sa las si o recenzie... Legat de servicii nu pot da decat 10+ atat pentru on (as putea spune categoric ca e cel mai bun de la fetele vizitate in Severin, insa si de la alte fete vizitate in Timisoara, Bucuresti, Craiova etc. Are o tehnica speciala de deep simultan cu ceva actiuni ale limbii, vizitat oo, cu niste priviri porno care omoara). Np la fel la superlativ, diverse pozitii începând cu LOT, conitnuand cu misionar, caprita, fara vreun comentariu ca nu vreau asa, ca nu pot altfel. Problema e sa putem noi pentru ca dupa acel oral demential, nu prea mai apuci multe pozitii la normal. In plus este activa si participa trup si suflet la actiune (se misca, gemete). Cel putin la fel de important pe langa actiunea si serviciile in sine este atitudinea ei deschisa si dulce care te face sa te simti ca ai venit la amanta pe care o ai de cativa ani si nu la o escorta pe care o cunosti de 2 minute vorbite la tel... In concluzie, cel putin din punctul meu de vedere, pentru cei 150 lei fin chiar merita vizitata si revizitata fiind cu mult peste alte "vedete" care au preturi mai mari. A nu se intelege ca vreau să-i fac reclama in vreun fel, este.. crunta realitate si incercand o sa va convingeti singuri. Link catre anunt: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/sonia-am-revenit/f890d3e3fg947ddh212386iehedi7f27.html Poze 100% reale, locatie pe Dr Babes, in spate la Linz. 👌
  16. Am sunat acum cateva saptamani, cand a aparut anunțul si zicea ca 100 fin, 200 ora, servicii totale, locatie pe undeva pe veterani, dar n-am mai reusit sa merg. Azi am sunat din nou, insa s-au schimbat preturile, 150 cu 300, iar cand am intrebat-o daca a marit tariful si i-am spus ca acum cateva săptămâni avea 100 cu 200, a zis ca ea e de doua zile in severin. In concluzie nu o sa ma risc sa o vizitez...
  17. Am fost singura data la ea, pe cand avea locatia pe cicero cu pacii, destul de ok ca servicii si atitudine. A doua oara insa cand am vrut sa merg, am sunat-o, deja era la la noua locatie de la piata sarbilor, i-am spus ca ajung la ea in 15-20 min si chiar am mentionat faptul o mai vizitasem. Dupa exact 20 min am revenit cu apel, intrucat ajunsesem in fata blocului, insa nu mi-a mai raspuns, i-am dat sms, inca 2-3 apeluri pe parcursul a 10 min si.. nimic. Concluzia: lipsa de seriozitate!
  18. Si care era problema? N.am avut niciun incident la ultimele vizite, iar la tentativa de vizita tot ea nu mi-a mai raspuns, insa atunci nestabilind un timp anume, n-am putut avea vreo pretentie. Probabil era cu cineva cand am ajuns eu si era logic sa nu raspunda, dar acum, din moment ce i-am spus ca ajung in 10-15 min si ea a confirmat ca e ok, mi se pare cam nesimtire sa nu mai raspunda......
  19. Salutari din nou Duduia mai are topic deschis acum ceva vreme, dar n-am mai stat sa-l caut. Am si vizitat-o acum ceva timp si mi-a lasat o impresie relativ ok. Aseara, insa mi-am luat teapa.. pt a doua oara... Am mai vrut sa merg la ea acum cateva luni, am sunat, intrebat detalii, si i-am spus ca revin cu apel cand ajung la ea, insa cand am ajuns, ea n-a mai raspuns (nimic de reprosat intrucat nu stabilisem o ora anume, gen programare). Aseara, insa, negasind altceva mai bun, am sunat-o si i-am zis ca in 10-15 min ajung la ea. A fost de acord, a zis ca pot sa merg, insa dupa 9 min cand eram deja la ea la scara, surpriza, n-a mai raspuns... Si am insistat cateva min bune, niciun semn.... Are locatia in blocul turn de langa raifassen de pe bd tudor vladimirescu si mai nou face oral doar protejat (imi amintesc ca atunci cand am fost eu la ea il facea extra 50 de lei, insa mie mi l-a facut nep la acelasi pret de 100 lei). Insa acum, asa cum am spus, lipsa de seriozitate... Voi posta si anunturile (ma rog, o parte din ele).. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/non-stop/97de91d79478788g1gde184336538f32.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/fac-si-deplasari-singura-in-locatie/5h95gd34e5e173d2di159i3354ge761e.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-oras-nu-deranja-inutil-va-pup/5dd8e18e95367f501e696027169f3g15.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/prima-data-in-oras-non-stop/d8e81g51d93d79332829026655d4e2h5.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/singura-in-locatie/33hef75df257702429976hd73f549ghg.html
  20. Sunat recent aceasta.. escroaca, asa cum este "promovata" intens de alti cofutaciosi in alte judete (mai ales Mures). Cum spuneam, o sun, intreb mai multe detalii, imi zice.. oral, normal, masaj, bla-bla la 100 fin si 200 ora sau ceva de genul. Intreb daca oralul e protejat sau neprotejat si imi inchide instant. Sun iar, repet intrebarea, imi zice ca la 100 vreau oral neprotejat si ce mai zice acolo n-am prea inteles (ii e cam lene sa si vorbeasca). Zic, ok, faci si anal? Iar ea, Da, pula si imi inchide iar. Primul apel - 17 sec, al doilea, 10 sec. Parere personala, n-are niciun rost sa incercati sa sunati macar... Daca veti cauta dupa nr, veti gasi si relatari ale celor care s-au riscat sa ajunga la ea... Las mai jos o parte din anunturi.. Toate cele bune si mare grija la jegoase! (Mai fac imediat un post cu alta neserioasa).. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-oras-ofer-total-poze-realeee/14652g2e997f7g7d2fd35d260di77252.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/reala-ofer-total-azi-am-ajuns/999dgh551e177ege1ee551e6dd2igf6i.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-ofer-totalll/7if520528919727918173312f4ghg34h.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-la-severin-doar-2-zile/343142865fe57803e7ffff8fi3h212g9.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/new-total-azi-venita/h23971335hgi7hf4de0g375e4593ffi4.html
  21. Buna, draga. Daca ne dai o modalitate alternativa de contact, as fi si eu interesat de o sedinta cu tine... Multumesc.
  22. "Revoltat" de aceasta stare... conflictuala, am decis sa aplic o "pedeapsa" titularei forumului revizitand-o dupa ceva mai mult timp. Sunat, aflat detaliile (si-a schimbat locatia, e undeva pe calonfirescu/eroii de la cerna; destl de ok noua locatie), i-am spus ca ajung in 10-15 min, apoi cand am ajuns in zona am sunat iar (si n-am avut surpriza neplacuta, ca in alte cazuri, sa-mi spuna ca s-a ocupat sau sa sun iar in 10 min). A stat in tel cateva min bune pana am reusit sa gasesc blocul si scara (parcasem ceva mai departe). Am urcat si.. comparativ cu data trecuta parca mi s-a parut ceva mai... deschisa, vorbareata, amabila (nu ca prima data n-ar fi fost). Poate si din cauza ca i-am zis ca am mai fost la ea acum ceva timp, apoi ne-am amuzat putin de.. revoltele de aici de pe forum. Vad ca a schimbat si lenjeria cu diamante (deranjeaza, domle, deranjeaza😂😂). Lasand discuțiile deoparte, m-am pus la orizontala si domnisoara a inceput un op destul de intens, as da un 8 (daca s-ar extinde putin si la zonele.. adiacente, eu zic ca ar fi de 10)... Am inceput sa rad amintindu-mi de o experienta recenta, cand tipa respectiva era asa de... aratoasa incat nu vrea deloc sa ia foc ala mic, iar cu.. Bianca era deja pregatit de atac inainte de a incepe oralu... Apoi m-a incalecat la un np unde a facut o treaba de zile mari si pe final, vazand ca da semne de oboseala m-am mai miscat si eu putin, terminand glorios in balonas. Scoate si unele sunete specifice, nu stiu daca doar asa, de scena sau chiar traieste momentul. Cert este ca se implica si te face sa te simti bine. As da un 8 si la normal. Am mai schimbat 2 vorbe, imbracat si plecat.. Ca o medie, merita cel putin 9, luand in considetare si atitudinea atat la tel, cat si la locatie... N-as vrea sa intru in polemici cu cineva, insa la ce... petarde avem prin severin, Bianca e lux, atat ca aspect cat si ca servicii si atitudine. Poate nu e acel click cu toata lumea, insa cum au spus si altii, daca vad ca nu ma simt bine, nu mai merg acolo, nu ma apuc sa critic gratuit pe chestii absurde. Pana la urma pt asta mergem, sa ne suga si sa ne futa, nu mergem sa ne... consilieze... 😂😂 Seara buna si pt cei care n-au vizitat-o inca, fata e ce trebuie, o recomand cu incredere. 😊
  23. Salut. Daca vrei, da-mi si mie facebookul fetei. Nu-ți pot trimite mesaj.. Multumesc.
  24. Pare-se ca a trecut pe Tg Jiu duduia... https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/stop-22-de-ani-servicii-full-fac-si-deplasari/028e7h03g4f777gddi35d8hf2f40fh0i.html
  25. Salut, povestitorul. Da, despre ea e vorba. I-am zis ca sunt pe Alion cu Calarasi, dupa care mi-a inchis si.. inchisa a fost.. 🙄
×
×
  • Creează nouă...