Sari la conținut

justfun90

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    18
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre justfun90

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    Mures

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

justfun90's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

1

Reputație

  1. Cred ca de ea e vorba, mai stie cineva ceva de ea?
  2. Salutare dragilor, Acum cativa ani mergeam la o escorta pe str livezeni, dupa giratoriul de la Tordai undeva pe stanga, la un bloc mai in spate. Era destul de micuta la inaltima, bruneta, par destul de lung si avea ochelari. Daca imi amintesc corect presta sub numele Alina. Era si putin timida si mai ciudatica, la un momentdat avea si topic aici dar nu il gasesc. Oare mai stie cineva ceva de ea?
  3. Mai repede nu esti disponibila? M-ar interesa o programare la 16.30. Mersi!
  4. Salut! M-am intalnit aseara pentru prima data cu ei. Am vb prin whatsapp, programat, confirmat cu video. Tipa arata bine, destul d e inalta si subtirica. Actiunea a fost buna, inceput cu oral deep in timp ce el o umezea, si continuat cu normal pe la spate unde am si finalizat. O experienta faina pe care sigur o sa o repet. Daca ar fi si cu locatie ar fi super, cu toate ca in natura e mai interesant .
  5. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buan-sunt-bea-confirm-pozele-fac-si-deplasare/hd05hfd0gi3h77611804ffe569g734fd.html Pare de etnie. A fost cineva la ea?
  6. Buna! Mai sunteti in mures? Am incercat sa va contactez, fara succes insa.
  7. Aveti locatie? Sunteti din Mures?
  8. Pacat...
  9. Buna Andreea! Am vazut ca in trecut aveai si servicii de submisiva, mai prestezi? Daca da, poti sa imi dai niste detalii? Mersi!
  10. Pana cand esti in oras?
  11. Subscriu! Vino cu Delia!
  12. Daca bine stiu, avea un anunt cu alte poze inainte, dar cam acelasi titlu. Pozele sunt false, doamna in cauza este intr-adevar matura, dar mai batranicioasa la fata si cu dintii cam cariati. Eu nu am ramas.
  13. Buna Alice! Ceva planuri de a vizita orasul nostru are Delia? Mersi! Te pup!
  14. justfun90

    Candy

    A mai fost cineva la Candy? Mai e in mures?
  15. Da-ne detalii te rog. Cum ai luat legatura cu ea?
×
×
  • Creează nouă...