Bună seara dragi colegi, am fist si eu avum cateva zile la Carmen si am fost foarte plăcut impresionat de prestația si felul de a fi al acestei fete. Locatia e usor de gasit frumos la malul marii langa Reyna. Totul curat, prosoape proaspete la dus, tot felul de sampoane si geluri de dus. Carmen te intampina le niste tocuri de 15 imbracata in costumas sexi mulat pe corp cu sânii ei frumoși atat de mari si numai buni de smotocit. Am avut timo doar de un numar dar cu siguranta ma voi intoarce acum ca am gasit asa femeie pe gustul meu. Face un oralnp foarte tare cu deep si fiarte porno. Nota 10.
Am incercat si un 69 si apoi am terminat in misionar. Nota 10 pe linie chiar nu am ce reproșa, nu m-am simtit nici o clipa grabit, totul a fost ok si recomand. Poate data viitiare voi incerca si partea de dominare pt care a spus ca are tot ce ii trebuie de la A la Z. Diar ca pe partea asta e cam ambiguu pretul si va trebui sa faca un meniu sa poti alege sa stii cat face.
Abia astept sa ma reintorc cand imi va permute di nou timpul. Am avut noroc ca am sunat le la 11 si își facea baita de dimineata si se spala la par, pana am ajuns eu in 20 min era fresh si pregatita de actiune.