Sari la conținut

arthurfleck

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    5
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de arthurfleck

  1. asteptam cu interes revenirea ei si o noua recenzie reala si de incredere, nu fabricatie scrisa de colega psihopata, cu un cont scos de-an pulea, a lui doctor parnasinus, socant ca doctoru nu a mai scris o recenzie de vreo luna, dar trebuit sa credem pa cuvantu ei da onoare pe psihopata care nu a mintit niciodata forumu ca ar fii menora, care vorbeste an numele doctorului bun, ca el cica intra doar sa scrie recenzii, si nu mai scrie prostii despre andragosteala, despre bomboane, despre vin si flori, si adresare la persoana 3-a de politete, la curve :)) claro que si!
  2. Lasa varule, mai prost decat multi de pe forumu asta care au fost dusi cu zaharelu da o **spam editat** cu buletin in care era majora, nu poti fii
  3. danel ics ics el este rezultatul perfect a confirmarii: ce patesti atunci cand lasi societatea se pisa pe tine? primesti ceea ce meriti hence, cuvandul SOCIOPAT, practic asta anseamana SOCIO - societate, si PATIE - boala mentala, deci o boala mentala creata de societate. an cazu lu danel, obsesia lui cu pula lui mare imaginara, si toata lumea lui imaginara ca duane piatra ionson, agent la FBI, defapt este o lume imaginara a lui, a unui paznic la SRI, cu cateva cunostite de calculator, care sta pa publi24 si pa nimfomane si inventeaza recenzii la plesneala apropo da recenzii la plesneala, oare ce mai face Misha, colega ? chiar nu l-am mai vazut pa doctor parnaie demult timp, cica si-a facut cont nou doar pentru a scrie recenzii, a trecut 1 luna si de la ultima sa recenzie, a fost doar la Misha? Mai sa fie, doctor panarama nu s-a mai andragostit da nico curva noua de peste 1 luna, clar, cont real recenzie reala da ancredere, asa ca catelu ajutatoru da comunitate, apropo da psihopati, ce face o psihopata an timpu sau liber? scrie recenzii false colegei, hai da pizda ei degeaba a fost pestita da la 14 ani, ca nu stie nici sa pesteaca, mai bine se rezuma la suptu pulilor
  4. baaai, stii ceva? si eo m-am gandit la catel cand am vazut aseara filmu, omul ala re tulburari grave la capatzana aia de se crede duane piatra ionson din sacramento california, dar defapt e un moldovean sociopat din braila, care baga sala si stereozii si umbla cu sute da mii da conturi pa un forum de curve. in fond al anteleg pa el, si pa joker, sociopatii asi petrec mult timp imaginandu-si tot felu de fantezii, ma rog defapt psihopatii o fac mai des, ca ei sunt mai calculati, an timp ce sociopatii uneori reactioneaza impulsiv si chiar fac ceea ce asi imagineaza. eo de exemplu mai demult ami imaginam sa ma duc la timisoara cu un borcan da acid si sa ma programez la mandra da stim noi cine care si-o luat pisici exotice si sa o salut cu un borcan da acid hidrocloric peste fatza aia a ei frumoasa, cu ocii albastrii de smarald verde, lol sa vedem care peste ar mai fii luat-o desfigurata sa o mai puna la produs, da desigur asta era doar an mintea mea, nu as face niciodata asta, ma rog altii au facut chestii mai amuzante de exemplu au cantat serenade supt balconu ei la 12 nopatea, folosind masina pestelui gabitzu pah post da instrument muzical dar ce ziceam? a da. desigur, ashea cum am mai scris despre diferenta antre un sociopat si un psihopat, catel danel ics ics el, se ancadreaza perfect in tipografia sociopatului
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare