Sari la conținut

xoxobogatu

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    43
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de xoxobogatu

  1. eu am fost intr-o garsoniera care avea baie si geamuri termopane aveaa si pat
  2. pana te hotarasti tu ca vrei sa sugi orice pula are 4 milioane in buzunar.. suntem in mediul online si ne comportam ca atare
  3. eu zic sa revina ca imediat e catelu la ea in genunchi cu parfum si 900 de lei cadou in plic =))) in rest.. la varsta pe care o ai si cu figurile astea tare mi-e frica de viitoru tau DAR.. ORICAND POTI SA FACI POSTARI PA INSTAGRAM SI FACEBOOK SI CE PULA MEA SITEURI O MAI FI IN ZILELE DA AZI.. POSTARI D-ALEA IN CARE SUFERI SI NE ARATI CE FEMEIE INDEPENDENTA ESTI DAR N-AI NOROC IN DRAGOSTE CA DAI NUMAI DA PORCI SI LIBIDINOSI
  4. ba da zilele astea daca n0am ras da prost :))) baaa la apsolut orice cont el zice ca e lisandru cine rasa ma-tii e lisandru asta ma da te-ai blocat pa el ? tu nu trebuie sa te preocupi decat da mine ? eu sunt terorist nu unu lisandru stergeti baga-ti-ai pula in ma-ta conturile si ramai cu pizdadera si fa recenzii false si toata lumea e fericita ca esti ajutatoru da comunitate din cand in cand iti mai arunc un os =))
  5. baga- mi-as juma da pula intr-o galateanca pe numele ei mama lu catelu
  6. toate ca toate.. radem noi glumim dar.. FOAMEA IS COMING!
  7. nu e evident ca daca e la rin e pestita ?? nu stiti ca acolo sta numai fete care are iubi ?
  8. a povestit aici pentru prima data stai linistita ca la baietii le-a povestit de multe ori cum te-a futut si ti-a dat la muie zdreanta intelectuala care esti =))
  9. ce recenzie ma sa vina distrusu ala recenzie falsa cum face el ? lol
  10. poa sa ma opreasca pe mine cineva??
  11. aaa si inca ceva.. accepti persoane care detine bile ?
  12. ai scris mult dar n-ai spus nimic in alta ordine da idei.. intr-o mana ai dreptate.. in cealanta ai pula mea
  13. ii supraestimezi inteligenta.. iar asta cu frustrarea e semn de inteligenta nu o inteleg.. probabil pentru ca eu mediocru.. cum sa fii inteligent si sa ai frustrari de genul asta ? frustrarea ei vine din faptul ca e nevoita sa suga puli cu branza pa ele pentru a avea viata pe care si-o doreste si nu puli de frumosi, inteligenti, bogati, etc. SAU poate ca sufera da boala lu joker
  14. te cauta catelu imediat sa-ti dea 900 da euro pa noapte =))) nu e problema
  15. de frustrare nu spui nimic?
  16. adevarat sunt un zeu in mediu online fac ce vreau cu tine
  17. catel sa faca ma-ta cancer si sa moara an puscarie daca tu ai mai mult de un cont pe forum ? ten rasa ma-tii da distrus
  18. adica ingrid e un obiect obiect prieten cu ines iti bagi pula le dai la muie iti dai drumu in paru lu ines adevarat
  19. nu exista ma muion raion sau alt prost e doar daniel aka daniel xxl dincolo si pizdadera_ aici si mai exista boala lu joker atat
  20. hhahahahaha la asta nu ma asteptam sa moara pestii mei catel, toti baietii te-a descoperit ca esti ultimu prost si suferi da boala lu joker =))))))) BAAAAA EU MA SINUCIDEAM DIRECT DACA VEDEAM POSTAREA ASTA SI ERAM IN LOCU TAU pentru henesy : mai are mai multe conturi edilul, flierss, emilcioran, pizdadera_, wall mirror in mortii lui ca-mi statea pe limba contu asta =)), xoxo ts, ome_tv si multe altele iaute bagamias pula in ma-sa aia curva ce stau eu acuma sa ma gandesc la conturile lui =)) SI CA SA STIE TOATA LUMEAAAAAAAAAA DE FIECARE DATA CAND SCRIE DE PE ALT CONT IN AFARA DE PIZDADERA_ PULA MEA INTRA IN GATU LU MA-SA SI DE MULTE RAMANE BLOCATA SI TRE SA-L SUNE FEMEIA SA II ZICA , COPILULE VIN-O SA MA AJUTI CA MI-A RAMAS IAR PULA LU XOXO INFIPTA IN GAT, DE CE AI SCRIS MA MAMA DA PA ALTE CONTURI ??? NU POTI SA AI SI TU UN SINGUR CONT CA TOATA LUMEA ??/ DE CE MAMA IM IFACI ASTA ? LOL rad ca prostu =)0
  21. cand ii dadeam eu la muie lu ines pe 2 milioane si-mi dadeam drumu in paru ei ? cum era ? ai uitat zilele alea de glorie nebuno din coceni ? acum bagi marfa proasta si te crezi prin scotia sugand puli pa 200 da lire ? tot puli pa 200 da lei o sa sugi la rin cand iti revii din high-ul asta prost =))
  22. nu tre sa confirme nimeni nimic ca barbatii aia inteligenti pa care ii cauta ea vede da la o posta ca e ultima rupta in cur =))
  23. fa ines sau ralux sau cum pula mea sa te mai alint ca ai uitat pula asta din mine pai tu vezi fa cum arata fata asta ? pai nici in 30 de ani de acum incolo daca stai pa scotia si iei puli da pakistanezi in gura cum o faceai pa london sau langa london la sat nu o sa ai bani sa-ti faci operatii sa arati macar 10% cum arata fata asta daten sange da rupta in cur ca maine poimaine vii pa rin si-ti face baietii 2 buzunare negresit iar cu aeroportu dan timisoara care e al meu tu crezi ca eu las orice curva proasta si drogata sa-si faca cafenea ?
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare