Jump to content

altmarz

Membru Premium
  • Posts

    1,420
  • Joined

  • Last visited

About altmarz

Profile Information

  • Sex
    Barbat
  • Interese
    ❤️🔥❤️

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

altmarz's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Well Followed Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • Very Popular Rare
  • First Post

Recent Badges

8.6k

Reputation

  1. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/atractie-naturala-eleganta-si-stil-fac-si-deplasari/0ii9e3e4g7h675452i1gh4i1i446dg90.html 0726856880 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/titlu-sters/15f0h60525h974f4276dfd115f962793.html 0768105078 Fata asta a cam stricat si inspectorul, nu stiu cum a reusit. Poate ca isi schimba anunturile chiar atat de des. Meniul curent: 250/500 OP/NP ON +100 CIM +200 Sa fiu sincer, as plonja intre tatele alea (trimite si un filmulet de confirmare/o poza, nu stiu daca e ea, dar ce-i drept, oricare ar fi, e buuuuna rau). Totusi imi inspira lucruri care m-ar face sa injur dupa intalnire. Vreo 3 zile, cel putin.
  2. Doar după ce o plimb pe doamna Cleo' pe malul Begăi. Poate avem noroc și de o ploaie, o ploaie de vară 😇
  3. Hmmmmmmmmmmmm Sper sa nu ma surprinzi cu o tigaie dupa cap. Chiar si asa, cu greu as rezista tentatiei 🥹
  4. Da' m-am chinuit putin sa gasesc un cuvant la fazan...si era sa nu te prinzi 😂 Biiiiine, si in dus. Cel putin o sa fie apa calda 🤭 Da' asa pe semi-intuneric macar. 😁
  5. Da' suntem la concurs aici? 😂
  6. Ne descurcam si pe soare, si la lumina lunii 😇
  7. Fix pe tine te cautam. Ploua cumva in oradea? 😁
  8. Am niste amintiri foarte frumoase pe ploaie...fraier am fost cateodata... Ma bucur ca nu a racit din cauza mea. Pe moment nu parea chiar asa romantic sarutul in ditamai ploaia, dar a fost distractiv, si romantic. Bine, acum m-am si intristat putin. Merg sa caut o ploaie, si o fata... 😂
  9. La costum, cu masline si o sa caut si sa te mai "enervez" putin inainte 😁🤭 Ai mai zis tu o preferinta de a ta, tin minte, da' imi scapa acum, o sa caut 😂
  10. Hei hei...ce facem aici? Nu e frumos 😆
  11. Da da, am fost chiar vara trecuta. Era sa iau si amenda de viteza pe drum, da a fost politaiu' de treaba si mi-a dat doar avertisment. Periculos pe bicicleta... Mergem 😁
  12. La putin peste o ora de TM, e un zoo chiar fain. Cu bicicleta ajungem mai repede 😇
  13. Apai nu te supara pe mine, dar daca l-a injurat pe chilotaru' milog, nu a facut decat un bine comunitatii 😇 Ati putea sa ii luati exemplul... 😇
  14. Fix asa ziceam si eu, nici nu ma gandeam la altceva 🥰
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.