Sari la conținut

savian87

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    80
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de savian87

  1. Vizitat și eu domnișoara.. Contact WhatsApp, destul de ok Locația prin Șcheia lângă RAR, locația curată, baie curată, prosop curat Aspect destul de plăcut chiar arată bine , față și corp...bine în zona abdomenului are un pic de colăcei dar nu prea strident..dar are niște sâni și un fund bestial ..per total nota 9 Igiena, nu am simțit mirosuri suspecte sau altceva..bine nu am încercat 69 sau alte chestii.deci nota peste 9 On, destul de bine executat cu tente de deep(ca și minus aici se simt dinții pe 🍌) deci tot un minim 9 ca și notă. Np. Se simte bine, folosește un pic de lubrifiant, dar nu exagerat. Dă contre, se implică, tot ce trebuie..deci un 8, nu neapărat din cauza serviciilor ci și a prezervativului care e cam de calitate slabă sau din alea ieftine.. Gfe.. e lipicioasă, comunicativă , pupăcioasă.. Nu am probat fk, că nu sunt adeptul cu escorte și nici 69 ... Per total da...e de vizitat. Stat vreo 25 de minute cu duș înainte și după.
  2. Mulți înainte.. Dacă trebuie să îți spună cineva unde le găsești rămâi cu cele de pe Publi24...sigur celelalte nu le vei găsi la 150 de lei..
  3. Da...ai dreptate... După ce am apăsat butonul "trimite răspuns" mi-am dat seama că trebuia să menționez și acest lucru🤣🤣
  4. Nu cred că sunt amatori de femei mature pe aici .. bine , să fiu mai clar... amatori de femei mature pe bani... Pe astea le găsești și fără...dar nah, fiecare face ce vrea
  5. Fiecare cu părerea lui...și cu gusturile sale.. Eu doar am punctat calitate serviciilor și a persoanei. Pe de altă parte mi.se pare că îi faci și o reclamă mascată.. Peste 10 vizite la o escortă?? Aceeași escortă? Interesant...mai ales faptul că ai recenzii și la alte escorte și alea tot foarte pozitive
  6. Salut Vizitat și eu fata. Locația e una mediocră aș spune...dar merge.. Aspect fizic. Femeia e frumoasă în felul ei... arată bine după părerea mea, chiar f bine. Igienă.. fără mirosuri suspecte, părea dușată înainte... și după acțiune, a dat impresia că ar merge la duș.. OP și NP...deși femeia arată f bine, servicii destul de slabe, de o notă de 5 sau hai 6 tras de păr... Nu a existat chestii de gf sau alte cele.. Achitat 200 lei De vizitat, nu... Pentru servicii clar că nu.. Doar dacă vrei să admiri o femeie frumoasă goală...că în rest nu .
  7. Vă salut... Vin și eu cu o recenzie mai târzie, dar și pentru a clarifica unele aspecte. Vizitat doamna, undeva anul trecut Ca și contact am folosit numărul de telefon direct, nu WhatsApp....(ca să fac o paranteză, aveam în plan să vizitez altă escortă dar a picat și dacă tot aveam chef de ceva acțiune am zis să încerc la Alessia. ) Locația, una destul de ok, pe 6 noiembrie, o garsonieră la parter. Ca și aspect..deși ar spune că are 40 de ani , după părerea mea aș zice că e trecută bine de 40 dar fie...per general doamna arată destul de bine, acum depinde de gusturile fiecăruia dar nici chiar ca în acea ultima poză pe care a postat o.. chiar nu...nu aș zice că nu e ai ei , dar ori e mai veche ori e editată.. devi arată ca o femeie de peste 40 de ani dar care a avut grijă de ea... Servicii ON și NP... ambele executate destul de OK, dar nimic senzațional sau mai știu eu cum...ideea e că nu-ți iei țeapă dar nici ceva să te dea pe spate...e acolo cu notă de trecere Igienă.. atât cea a locației și a persoanei era destul de bună, nimic de reproșat..nu am încercat 69 sau alte chestii.. Amenda 200 lei... De revenit... Nu știu ce să spun ... pentru servicii sau dacă te aștepți la vreo divă sau model nu prea... Dar dacă ai chef de o relaxare și nu ai alte variante și mai ales dacă nu vrei să-ți iei țeapă în altă parte, atunci da..e de revenit Cele bune...
  8. Eu eram ironic... De plictiseala m-am băgat în seamă 🤣🤣
  9. Așteptăm 😇
  10. Dacă te interesează îi faci o vizită și vezi care și cum. Oricum pe Suceava slabă oferta de astfel de persoane (shemale), deși cerere cred că ar fi..
  11. Vă salut.. Vin eu cu o recenzie... Am vizitat domnișoara undeva prin țară, cam cu 2 săptămâni în urmă. Locația era ok, curată, modernă...cu tot ce trebuie , de notat cu 9 Aspect.. tipa arată bine, pentru cine preferă astfel tipuri de femei. Mă refer la faptul că tipa e cam "tunată" și tatuată, după cum se vede în poză. Are acel vibe de pornostar, cu tot ce trebuie unde trebuie. Deci per ansamblu arată destul de bine..aș spune chiar de peste nota 9 Igiena.. nu am simțit ceva nasol , vreun miros ciudat sau ceva de genul, deși unii s-au plâns în alte recenzii. Tot peste 9 Și cam atât aspectele pozitive... Ca și acțiune numai aspecte negative. ON.. deși ne-am înțeles pentru acest serviciu fără ceva extra, când am ajuns la locație.. nu mai era în meniu.. după ce a contraziceri a încercat ceva , dar f banal ... Așa că am zis hai la un OP, poate poate... Ce să vezi, la fel de prost executat.. mai pe scurt o labă cu și sau fără prezervativ și din când în când câte un pupic pe vârful mădularului.. de notat cu maxim nota 2 NP.. după acel OP, am trecut la NP... Mă gândeam că poate o fi mai bine...dar ce să vezi... Refuză poziții.. ține mâna cât să intre doar puțin capul...cu greu m-am terminat.. Per ansamblu...nu merită, deși menționez că tipa arată bine...de mers doar dacă vrei să admiri tatuajele și formele... pentru servicii în niciun caz
  12. Vizitat și eu fata din semnătură Locația.. un bloc pe lângă RAR, apartament nou destul de bun și curat. Locuride parcare se găsesc, dar locația blocului nu se încadrează la un nivel de discreție să spun așa Contact.. pe WhatsApp, ales ora și diferite detalii.. Aspect.. per total destul de drăguță, acum depinde și de gusturi fiecăruia. Într-adevăr are silicoane dar îi stă foarte bine . ON.. destul de bun și cu multe tente de deep, cu atenție la împrejurimi..chiar un oral destul de bunn..și acel cim chiar e cim. NP.. nu refuză poziții , sta cum vrei și chiar vine și cu idei de poziții.. nu te oprește, întrerupere sau nu zice că o doare...dai cum vrei cât vrei și cât de adânc poți AP.. deși știam că îl are în meniu nu am încercat, nu sunt fan Igienă.. nu am simțit ceva miros suspect, dar nu am încercat și nici nu am fost tentat de FK sau 69.. dar în zona intimă nu era epilată sau rasă.. avea păr de cam 2, 3 milimetri, ceva de genul. Igiena locației era chiar bună, atât în cameră cât și la baie.. prosop curat Per general fata merită vizitată, chiar face acele servicii pe care le-a enumerat fără mofturi.
  13. Totuși ... Ne-ar ajuta și niște poze mai recente... Că alea sunt și vechi și cam generale 😉
  14. Mda... două conturi făcute recent și cu niște recenzii relativ pozitive...ar mai fi o recenzie dar acolo e altă treabă Mă risc eu să fac una Locația da, e pe aleea Jupiter parcă prin George Enescu, ușor de ajuns dar nu găsești locuri de parcare prin zonă. Apartamentul e ok, renovat , oarecum mișto și destul de curat Tipa e drăguță, acum depinde de gusturi : slăbuță, fără forme, tatuată. Cred că are undeva in jur de 25 de ani. Servicii On, destul de slab , doar pe partea superioară fara "condimente " Np. Și mai slab. Dacă la on ar lua un 6 la np nici măcar un 5. Nici nu are rost să detaliez. Într-adevăr, nu am simțit mirosuri sau altceva deranjant și nu am avut nasul înfundat. Mai este cu cineva in apartamentul (iubit, pește sau cine știe), dar a ieșit înainte să intru eu. De vizitat? Nu cred , chiar nu...doar daca între timp nu și-a îmbunătățit serviciile Achitat 200 lei PS Am fost la ea înainte să aibă cont aici , îl avea doar cel de pe publi
  15. Bună O listă cu servicii și preț.
  16. Ok. E bun Dar ceva poze și o listă cu servicii...
  17. Văd că e iar în sv.... E dotată? Poartă perucă? Sâni are?
  18. Mai ajungi azi in sv?
  19. O actualizare la preț și servicii?
  20. savian87

    Kasandra TV

    Vii și la Suceava??
  21. Salutare, vin și eu cu o recenzie... Fata arată super la corp , fund și sâni mișto, chiar mișto..dar la față nu prea o ajută ( probabil a avut ceva probleme cu acnee) Locația e ok, o garsonieră in Obcini, destul de ok. Serviciile și ele lasă cam de dorit, ON, cam de un 6, așa cum indulgență.. scurt și banal NP, e mai ok ... Chiar se simte bine, ai unde da... Aș da un 8 Restul serviciilor nu m-au interesat deloc.. De revenit, doar pentru acel corp mișto, că în rest nu prea e cazul..
  22. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/new-tania-transexuala-deluxe/296ihf6ef61d7g132h48338ed8h9537h.html O cunoaște cineva??
  23. Dae care e faza cu orașul??
  24. Păi ..poate nu au fost persoane la ea
  25. Da... Confirm și eu.. Pozele de aici nu au legătură cu realitatea.. deloc... Fizic , se aseamănă(într-o oarecare măsură) cu pozele de aici în realitate, dar are tenul mai închis la culoare și sânii mici și lăsați (zici că sunt uscați)..și în plus e plină de tatuaje.... Serviciile ar fi ok, chiar peste medie.(Mă refer la on și np).. Gfe, nu prea există... De vizitat , greu de spus... dacă chiar vrei , poți merge de curiozitate să o vezi in realitate...dar doar in lipsă de altceva mai bun... Eu unul nu voi mai reveni
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.