Sari la conținut

johnco1923

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    4
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de johnco1923

  1. Eu am vorbit duminica, pentru luni după amiaza. Dar am convenit sa revin și luni cu mesaj către ea pentru confirmarea din partea ei. Luni când i am scris iar pe whatspp. S a scuzat elegant și m a rugat sa revin in alta zi pentru o noua programare.
  2. Ai si tu dreptatea ta. Te salut si respect munca si contributia ta si a altor useri activi. Dar pana una-alta, pe ce numar mai dam si noi de Deea? Ca toate's inchise.
  3. Rechinas...ce ai tata? Ai dat-o in spam si tu? Am facut cont astazi, pentru ca nu am reusit sa imi resetez parola la contul din 2010 (johnco2). Daca unii dintre noi, am mai prins cotaiala si fara bani in anii astia si nu am fost la fel de activi ca tine... nu ne transforma pe noi in mai prosti si pe tine in mai destept. Si tare mi-as dori sa lasam cu totii (inclusiv eu :-)) ) spam-ul pe topicul asta frumos, al Andreei. Ciocane Tari!
  4. Galateanu sau cum îți mai spui... felicitări. Ai reușit sa ne reduci șansele la 0%. Celor care nu am mers pana acum la Deea, dar care ne doream. Nu știu cum te-au răbdat adminii atat și ai reușit sa spamezi in așa hal. Iar Deea, dacă a mers la poliție bravo ei. Dar scăpai mai ușor cu un Block sau o schimbare de nr de telefon. Repet. Păcat ca acum, cei care nu am ajuns la ea, o sa rămânem doar cu regretul și dorința ‍♂
×
×
  • Creează nouă...