Sari la conținut

hunterwhore

VIP Member
  • Număr conținut

    2121
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    6

hunterwhore a câștigat ziua ultima dată pe Iulie 23 2025

hunterwhore a avut cel mai apreciat conținut!

Despre hunterwhore

Vizitatori Recenți Profil

20342 citiri profil

hunterwhore's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Well Followed Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • First Post
  • Collaborator Rare

Recent Badges

7.2k

Reputație

  1. 😄 ce te face sa crezi asta colegu??? ca daca sint pe forum sint independente...............si da.......parte din baietii astia sint aci pe forum..............sa mearga afacerea.😄
  2. Am si eu o rugaminte, la fetele care vin insotite de sofer, iuby, sau cum vreti voi sa i numiti.................nu i mai tineti in fata blocului , in masini, motor pornit , ........se vede ca nu sint din zona baietii, trimite- tii la moll-uri, la pacanele, cel putin mie nici pula nu se mai scoala, cind ii vad in fata scarii, asteptand sa termini, sa urce sus sa numere cascavalul...........intr.o zii am sa iau la pass marunt locatiile, si masina vazuta jos va fii asociata fetei din locatia respectiva. Aviz celor care nu stiu sa isi numere banii, si au nevoie de contabil.
  3. Colegu Rares, dat ca esti un client fidel al ei, poate o lamuresti sa si puna niste poze recente, de acum, nu ce de acum 10 ani cind era trasa prin inel................acum prin inel nu mai intra. Se evita mult timp pierdut si de unii si de altii. Si eu am ramas pacalit de poze si recenzii, unde nici un coleg nu mentiona faptul ca pozele sint vechi. Deci , incearca sa o convingi sa puna poze reale. Spor si ciocane tari.
  4. Dacă rămâi prin Alba, mai mult ca sigur o sa vad ce poți 🙂
  5. Fizic la ea este...deci are frâiele în mină 😉
  6. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-oras-clipe-de-neuitat/g944365i63f87hd7e7d6665f1egf4fh5.html bănuiesc ca ești tu, plus cele citeva anunțuri premium,.....dacă da.....ai un pic de munca sa arăți ca serviciile sint ok....vecinii din Deva te,au trecut la ...de evitat.
  7. Nu-i nevoie de probe, e de ajuns colegu Nelu, paznic 24din 24 pe topicul tău.😄....am mai spus-o, si o spun, daca o fata e buna, se ridica prin serviciile ei, nu printr-un uzer anume. (Vezi topic Bella). Zii faina.
  8. Intreb pentru un coleg, .......nu esti Bella??? care a mai fost in Alba si avea tot tutore , pe colegu Nelu19?????
  9. Colegu Matache2016, e vechi pe forum, știe ce face, dar na, deschide topic nou cu 2 numere, cind doamna activa în Alba doR cu un număr, și are ultima recenzie anul trecut în decembrie.
  10. Sau ii faci un pic de promovare aici😄
  11. Are topic deschis, Matache,
  12. Aceeași fata cu multe anunțuri, printre care servicii totale, care își duce veacul în Alba si Deva.
  13. Blocurile M....bulevardul Transilvaniei, ....str Brindusei,......str Closca.....cartier Arex........Calea Motilor.
  14. Colegu @Vegita, vezi ca dupa intalnire, trebuie sa te identifici catre fata, eu sint cel cu ciocolata, eu sint cel cu florile, eu sint cel care am adus tigarile, ...........cam asa vad ca se petrec faptele, ca sa mearga lucrurile bine .....😄
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare