Sari la conținut

turkishdaddy

Membru Banat
  • Număr conținut

    45
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de turkishdaddy

  1. De cand m-am intors din turcia n-am reusit sa fut niciun baiat cd/femboy pe aici, nu vreau sa cred ca Romania e o piata mai slaba pentru poponauti ca mine decat o tara musulmana ca Turcia. Unde sunteti?
  2. asta e diferenta intre noi, tu esti nevoit sa platesti femeile sa te bage in seama, femeile ma platesc sa stau cu ele, vei fii nedorit si neiubit forever
  3. na, sunt multi fraieri ca tine care platesc 500 si dupa aia se plang de atitudine intr-un review aici, continua
  4. Frate da' voua nu va e frica sa faceti FK cu toate prostituatele? Am un tovaras care pula ii sa mutilat de la operatiile care a facut din cauza la HPV. Aveti si voi grija de sanatatea voastra 😂
  5. frate da cum ai reuşit sa devii aşa autistic? ti-au facut parintii toate vaccinurile la timp? invata-ma si pe mine
  6. Eu sunt din militari residence, am sunat-o astazi si am chemat-o la mine in bloc, ce mi-a aparut la usa era a miss piranda nasoala si mai batrana decat 18 clar, am inchis usa
  7. cea mai misterioasa curva pe forum.
  8. https://i.imgur.com/CkwqKRc.png Sa vedem ce raspunde :))
  9. As recomanda Istanbul foarte mult. Am futut femei din Kenya (foarte frumoasa, fund si tate mari), Asiatice (o coreeanca nu pot sa o uit, petite cu sani mari si oral pro), rusoaice, baieti femboy si pasifi, dominatrix, Americance la excursie care se fut pentru bani de travel etc. Mai si recomand Hong Kong ul pentru aceeasi chestie, e foarte ieftin pentru ca prostitutia e legala acolo si gasesti chinezoaice la 19 ani care se fut pentru 30$ Berlin si Londra fiind tari internationale, si pe ele pot sa pui pe lista, gasesti de la vietnameze la brazilience (nu tiganci vopsite, alea din brazilia adevarate
  10. oral slab, corp de mama tanara, sani lasati, pret mare, blowjob prost, cum o recomanzi? asta e un fel de stockholm syndrome :))
  11. poti sa ma futi in timp ce facem roleplay ca esti mama mea trans si eu sunt fiul tau prost?
  12. sub topicul tau scrie "andreea titan", esti chior sau prost sau ambele?
  13. din buzunar? :))
  14. Am sunat-o si mi-a zis in engleza ca nu vorbeste romana, ne-am inteles la 100 ron
  15. poti sa corectezi gramatica a unui turc care a venit recent in Romania cat vrei dar tot boschet ramai...o zi placuta
  16. asa e cand esti sarac si disperat, aperi prostituate pe internet sa-ti faca o reducere :)) sunt sigur ca urci pe autobuz ilegal cand te duci la curve :))
  17. redidence 🤣🤣🤣 ti-ai pus capac de unu singur, esti prea prost pentru asta, mai bine lasi...
  18. tot zice ca e PREZENT e.coli, desteapto :)) e coli poata sa duca si pana la insuficienta renala, deci o sa te evit la cat de nebun si aventuros sunt eu. du-te la urolog si ia-ti antibiotice pentru e coli si vine cu un test negativ si vedem dupa.
  19. se vede ca ai multi kilometri la pizda :)) outcall la militari rezidence faci? iti trimit uber
  20. deodorant si guma de mestecat, si mai spala te draga mea kiss
  21. stai linistit fratioru, continua sa te rogi de fete sa-ti raspunde la telefoane si sa le faci stalking in thread-uri si poate unei fete ii se face mila de viata care duci si iti face o reducere :)) "Am vorbit si aseara si m-ai blocat" "de ce nu raspunzi" sunt citate din istoria ta de posturi. esti un obsedat trist care trebuie sa se roage de curva sa-i raspunda si sa-l bage in seama.
  22. Pana şi alea din ferentari cer 70 acuma (am vazut la stiri)
  23. pai de ce nu o ajuti sa posteze pozele ca tot esti pestele ei clar?
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare