Sari la conținut

Messi_10

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    14
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Messi_10

  1. De asta si fug fetele din anumite orașe, din cauza la rebuturi de oameni ca ăsta sa a pus pe rasa lui de obosit, mai stiu câteva fete ce evită Drobeta turnu severin Baftă Bruneta si capul sus, noi care te știm te iubim pentru ceia ce esti🤗
  2. Tot româncele noastre fac de astea cine crezi🤮
  3. Știm că tu ești cea reală 😍
  4. Este un anunț în Bologna ( Italia ) cu pozele tale si cu numele Amira 😧
  5. Salutare confrati futăcioși Stând un pic pe gânduri unde sa las aceasta recenzie, aici pe Reșița sau pe Oradea ( eu fiind din Oradea) și nu am avut norocul sa o vizitez când ea a fost în orașul meu căci a stat foarte puțin, zic totuși sa o las aici căci așa cred ca este corect dacă aici am vizitat-o. Am avut ocazia astazi să ajung la ,,gagicuța” asta...faină rău tipa. Foarte plăcută , amabila și arată foarte bine. Are un fund de milioane (Uauu). Am stat doar un număr fiind puțin pe grabă locație:-9. tot ce vrei cu toate cele, gel de dus, prosop curat ....etc Aspect:-9. sâni frumoși cu sfarcuri marisoare, bine proportionati, și fundul ăla de milioane face soldatul să se trezească instant Oral:-8.5 susținut, cu atenție la oo, cu privire in ochi, cu mângâieri Normal:9 am schimbat 2 poziții, cea de final, Doggy, caci fundul ăla o merita , se mișcă bine Igiena:10-nimic de reproșat, curata și parfumată Cadou:150 Lei , timp petrecut aproape 30 de min fără sa ma simt grabit Concluzia : Clar de revenit, e foarte ok tipa, arată bine, se mișcă bine. Eu unul când o voi mai întâlni voi merge cu drag la ea. Restul detaliilor despre actiune le țin pentru mine😋 Pozele sunt reale👌 Te pup Ella și te aștept la Oradea Spor in toate futăcioși 💪
  6. Bună Ella, cum mâine ajung cu ceva treabă in Reșița vroiam sa te intreb daca te găsesc ? caci as vrea sa te vizitez ținând cont că nu am apucat in orașul meu ( Oradea) , stiu ca nu stai decât câteva zile într-un oraș de asta intreb😬 Mersi si te pup
  7. Felicitări colegu și mulțumim pentru recenzie O sa o vizitez și eu curând, pare promițătoare tipa
  8. Ce poziție faină 😍
  9. Ai agățato pe drum sau de unde ai găsit-o 😂 Pune și tu un link ceva de unde ai abordat-o 🥵 să vedem și noi 😂 Deși cam are dreptate colegul @fatalyty ca miroși a ȘALĂU 😂 10 pe linie 🤔
  10. Și cu noi sa se simtă bine 😂 , bineînțeles 👅
  11. Frumusețea rară 🥰
  12. Ești superbă 🥰
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare