Sari la conținut

patchouli

Serious Contributor
  • Număr conținut

    295
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

1 Urmăritor

Despre patchouli

Informatii Personale

  • Sex
    Male

Vizitatori Recenți Profil

8928 citiri profil

patchouli's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • Very Popular Rare
  • Reacting Well Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Dedicated Rare

Recent Badges

307

Reputație

  1. Da, se referă la euro, mai mult ca sigur. 100 lei fin poate doar la stradă să mai fie. Care număr? 0727808096 eu pe numărul ăsta i-am scris.
  2. Am uitat să o menționez. Am fost de foarte multe ori la ea în trecut. Doar ca nu am mai fost la ea în ultima vreme. Are programul mai scurt. Dar si ea face parte din topul escortelor shemale. Mai ales ca ea este singura escortă de top care a păstrat tarife normale. Celelalte s-au dus în 500 fin.
  3. Simo Ts, Sophie/Kim, Isabel, Alessandra, Alexandra gold, pantera, Aida Torry
  4. Pozele sunt vechi. Într-adevăr arata foarte bine inainte. Era printre cele mai bune. Dar de la drogane s-a degradat foarte rau. Și Minnie aia la fel. Jeg. Evitați-le.
  5. “Inainte de intalnire fizica se percepe un avans de incredere si siguranța altfel nu facem nimic, avansul e primit numai in transfer bancar. ⚠️ Dupa ce imi achiti avansul iti las adresa unde ma găsești pentru a ne vedea.⚠️ ❗️NU FAC DEPLASARI❗️ ❗️200 - avans❗️ ------------------ Cer avans fiindca sunt persoana publica! Sunt una din cele mai cunoscute fete trans din romania la ora actuala plus mi-am pus si sani recent💋 ------------------ 150 - ora 100 - finalizarea ------------------ -Fantezii sexuale personalizate – roluri (dominant, submissive, jocuri erotice), costume, scenarii -Masaj erotic sau body-to-body/ masaj de relaxare -Light BDSM -Stag watching -pisat show -Feet -Scat -Trampling -Jucării sexuale integrate în experiență -Orice ai în cap putem pune în aplicare“ Asta mi-a transmis pe Whatsapp, dar nu am ajuns încă. Nu ne-am sincronizat.
  6. Mulțumesc pentru recomandare. Mereu am ezitat să mă duc la ea. Simțeam ca nu e ce trebuie.
  7. E plecată.
  8. Da, s-a întors. Zona Auchan-Vitan. Am apucat doar să vorbesc cu ea, nu să o și vizitez. Și-a mai mărit și prețurile. În ceea ce privește aspectul fizic, da, într-adevăr se filtrează mult în poze, în realitate sunt evidențiate trăsăturile bărbătești. Pe mine m-a ținut pe un semi-intuneric, eram și pe grabă, nu am putut să analizez foarte bine. Însă compensează prin atitudine, e foarte ok.
  9. Pozele sunt ale Raisei, dar numărul este al Lanitei. Lanita recurge la astfel de metode pentru ca are o reputație proasta. Eu am fost o dată în Constanța la ea și a ieșit nasol. Are probleme cu căpuțul săraca.
  10. Am vorbit și eu cu ea pe whatsapp sa verific și a fost de acord cu propunerea mea de a nu folosi prezervativul. Deci e clar ca in filmările alea sunt clienți. Sunt prea multe persoane diferite cu care face sex neprotejat. Oricum, chestia asta se practică și la ale noastre. Nu generalizez, dar unele acceptă.
  11. Nu este cea din poze, dar și ea arată bine. Cere confirmare video.
  12. 😂 Daa. Asta dacă scapi fără să primești block. A devenit foarte sensibilă și ea. Păcat.
  13. Si la ale noastre gasesti. Alexandra Gold sta cel mai bine, dar s-a scumpit rau si ea de la o vreme. Pantera, iarasi, si ea sta bine.
  14. Și miss Krystal tot pe distintas. acum depinde și de ce buget ai.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.