Multumesc pentru vizită,îmi pare rău ca nu am fost pe placul tău..ce tine de comunicare,sunt o fire foarte comunicativă și prietenoasă..dar din păcate nu pot rezona cu toată lumea..te pupic și o zi frumoasă să ai!🥰
We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.