Salut tuturor, Am trecut si eu zilele trecute pe la aceasta doamna si doresc sa fac o scurta recenzie. Ca si locatie asa cum au mai spus si ceilalti pe Burebista, o garsoniera curata si frumos aranjata(un minus patul care e usor subred) Fata este cea din poze. Am intrebat ce e voie si ce nu iar raspunsul ei a fost orice legat de oral si normal. Noi am testat oralul care a fost pot sa spun cel mai bun pe care l-am avut pana acum, se ajuta foarte putin ci mana si fara dinti:))). Evident ca fiind foarte incins atat de temperaturile de afara cat si de ea care m-a asteptat intr-o costumatie sexy sutien si chilotei oralul a durat f putin finalizandu-se in gurita ei. Nu inghite, a plecat la baie si s-a scapat de surplusul pe care-l avea. Accepta si FK. Am mai stat la o vorba si am inceput numarul doi tot cu un oral neprotejat dupa care a pus caciulita si am schimbat doua pozitii ea calare pe mine iar apoi pe la spate. Cum spuneau si altii geme foarte frumos si exact cand trebuie fiind destul de greu sa faci diferenta daca mimeaza sau chiar se simte bine. Scorul a fost 200 ron. I-am multumit frumos pentru prestatia avuta am dat darul(la final pana atunci nu am discutat nimic de bani) si i-am promis ca o sa mai trec pe la ea. Una peste alta din punctul meu de vedere merita aceasta experienta deci o recomand cu incredere. Toate bune