Sari la conținut

daw1cked

Serious Contributor
  • Număr conținut

    389
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de daw1cked

  1. Pai hai sa vedem: Finalizare in gura / fata? Anal?
  2. Eu n-am zis ca-ti miroase, am zis ca nu as avea nimic împotriva sa aibă un miros specific păsăricii :). Și oamenii sunt niște animale, dar mai cizelate. Sunt convins ca tuturor ne place sexul pasional, iar mirosurile intimitatilor sau generate din sex fac jocul complet.
  3. Cine n-ar vrea sa futa frate Bug doua numere plăcute? De cele mai multe ori, a doua parte, fără implicarea fetei e nasoala. Sunt puține fete care chiar iubesc pula, în sensul bun. Uite, îți dau un exemplu: după primul număr, care sa zicem, se închide cu un oral și doamna "spala" pula, nu mai este necesar sa rupi atmosfera cu un dus și sunt doamne (putine) în acest asentiment, iar asta nu înseamnă neapărat lipsa de igiena. Eu vorbesc din perspectiva unui individ spalat bine din toate punctele de vedere. Nu o cunosc pe Kati, dar din ce am citit pe aici este o fata cu Gfe, ceea ce ma duce cu gândul ca poate fi o partida bună de o ora, bineînțeles cu condiția ca individul sa fie ok. P.S. pe mine ma excita teribil izul de sex de după sex oral/normal, ca dacă mai e și cu anal ... Face parte din zona kinky.
  4. Stai linistita Maria si nu-i baga in seama pe toti pornistii. Noua ne plac pasaricile mirositoare, bineintels ca nu exagerat, dar sa aiba un iz de sex. Astia de vor sa miroase sapunuri si sprayuri, sa mearga la raionul dedicat.
  5. Kati, baietii ar fute. Se intampla urmatorul fenomen: Li se scoala pula grav, deschid un site porno, o freaca putin si pun mana pe telefon sa vina sa dea ca rocco siffredi. Pe drum incep sa se gandeasca ce-ar face cu cascavalul alocat intalnirii si pana cand ajung la destinatie zic: nu mai bine dau o laba si sunt mai castigat?
  6. Ce anal frate cand tipa cere extra pentru finalizare corporala. Astea sunt bagaboante ... ?
  7. Fi amabila si sincera, analul este pe bune sau conteaza dimensiunea?
  8. Idem pentru @Giulia. . De fiecare data, fata asta iti ofera un anal cum vrei tu.
  9. Pizda ca pizda dar si gaoaza, mmmm. Imi amintesc cu drag ce partide de amor am tras in curul Andreei ...
  10. Buna, fie ca cuvintele mele sa-ti lumineze calea! Daca tot ai intrat in breasla si vrei sa dai inainte in societate cu banutii care vin pe pula, ai face bine, sa scoti mizeria aia de finalizare corporala +50 de lei ca nu da bine in marketing.
  11. Andreea draga, tu stii ca noi, poate nu toti, dar suntetm cativa care iubim sexul, dar sa fie adevarat, asa cum il stii tu.
  12. Buna ziua Evelin! Din auzite, brazilienii se fut bine in cur, atat barbatii cat si femeile ... cred ca se preda la scoala ca prea sunt toti fierti pe anal. Tu nu oferi miraje d-astea?
  13. Raissa, noi cand vedem chirurgie la minute, ne gandim ca suntem in competitie. Intelegem ca pentru tine timpul in seamna bani, dar si pentru noi e la fel ...
  14. Te-am votat la concurs!
  15. Bagaboante mai sunteti, aveti telefoane de mii de lei dar pozele sunt facute cu polaroid din 1980.
  16. Nea Minele este revelatia lunii, tine-o tot asa sa desconspiram fetele nepricepute si care nu sunt deloc perverse asa cum ar trebui sa fie orice fata de pe acest site.
  17. Nici nu conteaza altceva. Atata timp cat ramai perversa din cale afara, restul sunt detalii ...
  18. Ce-ai patit fata mea la cur? Cine va mana in lupta asta de a deveni schiloade?
  19. Partial adevarat ptr. ca si el sta cu gandul la bagaboante (descarcari multiple)
  20. Daca s-ar fute bine in cur ar fi scuzabil dar nu am vazut ceva laudabil aici si nici n-am fost sa confirm.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.