Sari la conținut

xfghhh

Membru Banat
  • Număr conținut

    19
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de xfghhh

  1. Ieri l-am luat la pula, efectiv mi-am batut pula de el, sofer100 online Am avut o programare, sofer100 online, intrat dupa-amiaza, sofer100 online m-a etichetat Admin ii spune ca n-are nicio recenzie, sofer100 se apuca de plans...si ameninta ca nu mai intra pe forum, Nefutut, sofer100 schimba batista de la plans pe forum Azi intru sa mai citesc una alta, sofer100 online, am 6 emoticoane date, 5 reply-uri de la el, balarii scrise peste tot, ca de obicei, Am inteles, astazi vrei sa te descarci pt ca iar mi-am batut pula de tine ieri, fa-ti numarul :)) eu mai merg sa fut ceva si astazi. Nu uita sa-mi dai emoticonn la acest comentariu, Te gasesc mai incolo online, sofer100 ? Poate ne imprietenim si te invat sa futi si tu ceva, iti pun eu pila la astea mai tinere, stiu ca esti trecut de 40+ si ai fost respins, stai cuminte ca stiu :)) Azi e duminica, de ieri esti online in pula mea de martalog :)))) Daca scrii mare si recunosti ca esti un obosit si forumul este a-2-a ta casa, promit, imi cer mii de euro scuze de la tine, ce zici, sofer100 ? PS : Am 10 notificari de la tine, sofer100, cred ca ai devenit obsedat de mine tu, nu eu, eu doar te-am luat putin la pula deoarecere si prin urmare manaci cacat pe topice si vrei sa pari ca futi, atata tot.Cartele cu nr noi ti-ai mai cumparat, sofer100 ?
  2. Ai uitat sa-mi dai minus aici :)) Mor de ras cu asta... sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Top escorte Iasi 2 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Top escorte Iasi 2 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Top escorte Iasi 3 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Top escorte Iasi 3 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Andreea 21 ani!! - 0749575536 3 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Andreea 21 ani!! - 0749575536 3 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Andreea 21 ani!! - 0749575536 4 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Andreea 21 ani!! - 0749575536 4 minute în urmă sofer100 a reacționat la o postare într-un topic Andreea 21 ani!! - 0749575536 Hahaha, ba lake, ti-am dat maxim, este ? :))))) S-o apucat VIP-ul din el sa dea ghiciti ce : Emoticoane cu minus :))))) Macar atat sa faci si tu ba lake pe forumul asta, sa dai emoticoane :))))))))))) Ti-a zis si un admin ca n-ai nicio recenzie, du-te tata acasa, du-te in lung...ca esti degeaba.
  3. S-o apucat @sofer100 de dat minusuri mai nou :))))) Nu mai pot de ras...e fantastic asta, lake asta :))))))))
  4. Am inteles, de fapt eu știam asta, deci i-am recomandat bine stimabilului sofer100 sa se ducă în Bucium, mulțumesc pt confirmare, el zice ca fute și face recenzii, eu tot ii spun sa se ducă acasă, nu face nimic, doar scrie prost. Mulțumesc pt confirmare. @sofer100 aka filipel - pt ultima data : du-te acasă !!!! O zi buna.
  5. Exact. Exact Exact Felicitări pt ca ai mai futut încă un topic !
  6. Chiar voiam sa vad o recenzie reala, adevărată de la sofer100, pardon filipcozma, pardon, ca-i tot una. Întrebarea mea este o întrebare umila : ce facem cu genul asta de useri VIP ? Care nu contribuie cu nimic, doar cu contul albastru ?! Scriu în gol pe topice, fără ceva concret ?! Mulțumesc.
  7. Eu cred ca tu vrei sa-ti golești datele mobile cu mine, iti place sa scrii pe forum foarte mult, de aici ți se trage și cu postarile de cacat, fără noima, logica ori vreun sens...știam și asta. Eu merg sa fut ceva ca-i weekend, tu ? Mergi și suna la 0374 770 477 Chiar ai nevoie, pe onoarea mea dacă te mint.
  8. Vezi sa tragi în sus sa nu cumva sa-mpusti pe careva.... Tu oricum ești cine vrei tu, pe forum, știm și asta din comentarii, știm, este a-2-a ta casa, sa ai cont pe nimfomane si sa scrii prost, nu vrei tu sa te faci ca dispari ? Dacă tot te faci ca futi ? E mai simplu. Comentariu demn de Institutul de Psihiatrie Socola Iași Șoseaua Bucium 36, Iași 700282 Deschis Non Stop Eu cred ca tu ești și puțin bolnav-psihic-sexual, pe onoarea mea dacă te mint, tu chiar scrii prost absolut peste tot, orice replica pe care-o dai...e de Sos. Bucium nr 36 ba tata...belea.
  9. Exact. Vezi sa nu intri cu filipcozma din greșeală, pardon fractu' geamanu' Puțin sensibil ? Plangacios ? Mai mult bi-polar, da, știu de o perioada cu cine stau de vb pe forum. Csf, ncsf cum se mai spune, iarta-ne pe noi, care chiar futem si nu dam explicatii, fata de tine care te dai ca futi, îți ia 2 zile sa te gândești dacă sa-ti cumperi o cartela sau nu, dacă te duci sau nu, dacă dacă dacă...cu explicații fără sa futi... Vezi du-te în lung, du-te undeva unde e avalanșă, dacă tot îți place la munte, du-te-du-te, acum sunt reduceri ca e inceput de an. Eu dacă eram în locul tău îmi închideam contul ca-i degeaba oricum.
  10. Ai cacat ori te-ai apucat sa te caci si pe acest topic, nu-i bine deschis ca te-ai gandit sa tastezi si aici, cum faci de obicei pe aproape orice topic, nu era de ajuns ca scrii prost pe unde scrii, ai zis sa mai completezi si aici, sa-ti lasi amprenta de mare futacios... Tu cu fractu' geaman sunteti ca politistii aia burtosi de la Locala, care nu tin pasul cu infractorii, nu pot sa fuga da' ei sunt politisti...niste paraziti ai sistemului, iau salar pe stat si atat.N-au nicio contributie in societate, cand conditia fizica e obligatorie. Asa esti tu cu fractu', nu ai nicio contributie reala, nu ajuti pe nimeni cu absolut nicio informatie, scrii balarii cam peste tot, cand conditia acestui forum este sa mergi la escorte, sa faci recenzii si sa contribui cu informatii reale, nu ineptii si cacaturi, fabulezi si scrii din Stefan cel Mare.., mai esti si putin bi-polar, eu tare cred ca acest forum este a-2-a ta casa.Tu esti nevorbit, nefutut esti 500 %.
  11. Du-te și te cacă... Te mai întreb odată: Care e ultima recenzie pe bune și care este contribuția ta aici, Mr VIP ?!
  12. Nu prea ai ce sa-ntelegi de la acest martalog... Offtopic, zero recenzii.
  13. Nu-ti mai dau etichetare pt ca deja suferi de tine, nu te mai suporți de la atâta pizda cum s-ar mai spune, deja îți dau prea multa importanta, ție și lu' fractu geamăn... Da, revenind pe subiect, jonglezi bine pe forum oricum, ce altceva, o arzi prost cam pe orice topic, nu știi nici tu când ai fost ultima data la o ESCORTA ( Noblețea ta din ADN te face sa tii doar pt tine experienta...) vezi comentariul 17 dec.2023 ( unul de cacat de altfel cum ne-ai obisnuit) Te-am întrebat pe parcursul vremii : Care este ultima ta recenzie, reala, și cu ce contribui tu pt acest forum ?
  14. Pai s-a luat după Busu' și n-a știut ca vremea nu e chiar asa cum spune ala...
  15. xfghhh

    0735120604

    @cleopatra01 Chiar nu putem scapa de acesti martalogi care fac offtopic si nu fac recenzii ?! Uita-te și matale' ce inepții scrie asta. Uita-te pe profilul lui, n-are recenzii, doar offtopic, scrie prost și în gol peste tot.Chiar nu putem scăpa de ăștia?!
  16. Cheama-l pe fractu geamăn. Te tot victimizezi cu baron, lasa-l ! N-ai futut nici 5 % cât a futut el, esti prost la cap ? :))
  17. Daca eu-s imbecil, inseamna ca tu esti sub nivelul marii cum se spune, adica tu esti inteligent ca postezi un link cu poze false.Pe onoarea mea, tu nu esti prost deloc, doar ce scrii, crede-ma, e prost tot. Du-te acasa ...cu alunitele tale :)))
  18. Mai aveai 148 lei, iti mai trebuiau 2 lei sa mergi sa incerci si tu o finalizare...stim asta.Dar nici atunci nu cred ca te duceai.
  19. Se vede din Jamaika ca pozele sunt false, bineînțeles, anunțul în sine este unul fals, creat și făcut de cineva care a copiat pozele de pe un site din...Japonia ...de ce ai scrie despre un anunț fake ?
  20. La mine întrebările esențiale ar fi : când faci și tu o recenzie reala ? Când lași polologhiile ? Când ai futut ultima data ? În 2000 cât ?
  21. xfghhh

    INDISPONIBILA

    PussyEat
  22. Asa-i când ești prea entuziasmat, îți cade pula când ajungi :)))
  23. OK, sa-nteleg ca dv aratati ca un super-star prin urmare priviti de la o inaltime ametitoare pe muritorii ăștia...de pe forum dar dv recenzii când mai scrieti? Întreb și eu, nevinovat, subtil, ca în taste făcând offtopic sunteți foarte perspicace cum s-ar mai spune...ba mai mult, va place sa va duelati în taste observ ( dupe use ) bineînțeles, este ?? Iarta-ma băieți, iarta-ma viitor vi ai pi ( VIP ) uite sa scriu cu albastru ca deja sa te simti mai bine, deja îți cresc pene. Fractu geamăn s-a dus singur cu uratu' ? Sau v-ati dus amand2 cu capra ?! Logati-va pe rand, nu deodată.
  24. Acest...cacanar cu aere de forum(ist) pare ca are deja o parere persoanala prea-buna despre el, mai ales in domeniul acesta.Mare futac de femei, el stie totul, nici publi24 nu stie cat stie asta... E asa mandru si implinit, incat uneori il da de gol fracsu` ( se stie cine e) alt talalau trecut de 40, cu alopecie.Doi prajiti care se mandresc pe forum ca "fut" :)) Dupe use e posibil sa-ti fi luat o pula-n cur si acum e foarte posibil sa incerci sa faci o recenzie si tu, nu ? Asta era de fapt, te-a tras dupe use in colt si hop, ti-a bagat-o printre dinti ...esti la N`spea postare cu link-uri de genu, nu se stie niciodata, e posibil ca tie sa-ti placa tarusul de 16 cm din moment ce tot faci asemenea postari, ori le faci ca sa te afli in treaba, contribuitor la forum, imi cer scuze, pardon, asta era...iarta ma baeti.
×
×
  • Creează nouă...