I-am scris ptr programare intre 9-10 dim si in conditiile in care specifica clar ca e disponibila ptr mesaje , programari de la 8.00 pana. La 12-13.00 , imi raspunde la 13.30 ca mai are disponibilitate la 21 , dupa cateva explicatii , imi spune ca am ajuns printre ulttimii din cauza ca i-au scris foarte multi dupa ce a trimis msjul standard si ca ea nu a gresit cu nimic… bafta celor care reusiti sa va programati la ea, prin sistemul aleatoriu de selectie a clientilor, eu nu am mai patit asa ceva… sa scriu dim si sa fiu pus la coada