Sari la conținut

Verstappen

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    9
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre Verstappen

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Deva

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Verstappen's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • One Year In
  • Conversation Starter Rare
  • First Post
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

6

Reputație

  1. @Elly27 te astept pe la noi sa ne faci o vizita,esti top 👌
  2. Am fost eu la ea,este la Deva,nu se merita sa iti pierzi bani si timpul,arata mult mai rau ca si in poze,am impresia ca e si putin deplasata,atata a vorbit de mi-a facut capul calendar.Oral scurt,banal iar normalul la fel,sta si nu schiteaza nimic.
  3. Asa am eu alura de peste ca si tine de escorta...am observat ca majoritatea cand primesc un comentariu negativ baga duma cu pestele,astea va sunt scuzele,toti suntem pesti numai voi perfecte,in fine,multumim de vizita,sa vazut rezultatul,din 4 zile ai stat 2,nu ma mira deloc,drumuri ude iti doresc!
  4. Salutare fratilor,am fost si eu in vizita la "gluma asta proasta" care se intituleaza escorta.Am ajuns la locatie,achitat 300 lei +50lei un pachet de tigari si un suc ca ma rugat sa ii iau de jos,am zis sa fiu baiat si nici nu i-am luat bani pe ele.Incepem primul numar,oral 2min maxim si deja imi pune prezervativul,am zis hai treaca fie ca ramane mai mult pentru runda doi...termin destul de repede si ne asezam pe pat la o vorba,nustiu daca am stat 4-5min maxim si deja zice hai sa incercam,ii spun mai asteapta umpic sa imi revin si eu ca avem timp,trecusera maxim 15min din intalnire.Dupa 2minute sare pe mine si zice eu o sa incerc daca merge bine daca nu asta e,ma suge 2minute si zice esti obosit cred,e si timpu prea scurt,am zis hai un 69 la care zice ca e singura pozitie care nu o practica desi o are in meniu mare scris,in fine,mi-am luat hainele si dus am fost.Inca ceva ,i-am cerut un pahar de apa,sa dus in baie si la adus ca cica la bucatarie curge naspa,dupa ce am finalizat primul numar am zis mergem in bucatarie? la care zice ca stam aici ca are nustiu ce problema la geam,nu zic mai multe,trageti voi concluzile... Ca si aspect pozele nu au nicio treaba cu realitatea,multa mai grasa,tatele lasate iar ca si caracter 0,sictirita,incontinu pe telefon...
  5. @AndreeaMarihai pe la noi ca e jale,tot in trei picioare mergem😆
  6. Da,a fost anuntul ei iar dupa a ajuns si la Deva unde am vizitato...din pacate fata sa stricat rau de tot,era nervoasa ca nu a facut bani in Petrosani,injura incontinu pe ei ca ii cereau sa o faca pe 100lei,sa o faca neprotejat etc... Actiunea cu ea a fost una plictisitoare,statea de zici ca era moarta de jumate,comenta la pozitii ca ea nu sta deasupra ca o dor picioarele iar faza care mi-a pus capac a fost ca o inteapa parul meu de pe picioare care il luasem jos de doua zile,fix asta o deranja pe ea care scria ca sa saturat de oameni parosi,in fine,pacat de fizicul ala,era beton dar ce mai conteaza daca se comporta ca o mahalagioaica. Ciocane tari !!!
  7. Am fost si eu in vizita la minunata Lorena,nu pot spunde decat ca la ea se pune punct,femeia e top din toate punctele de vedere.Nu pot decat sa-i urez pe viitor tot ceea ce imi doresc eu mie,te pupa "ochi albastri"
  8. Salutare frati sogori,ati fost careva la dansa?? https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/lore-noua-in-orasul-tau-pup/0986f9g7dg2071d8137d0f60927g3511.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-poze-reale/170ih8ie4gd1730220712i10fd0h425f.html
  9. Tocmai ce am fost si eu la aceasta diva care se intituleaza "escorta"....pacat ca am aruncat 150lei pe nimic.Este singura femeie care mi-a spus ca ea nu poate face oral cand eu stau in picioare,doar in pat daca vreau...atatea fite si atata scârbă in tot ceea ce face nu am vazut la niciuna.Pacat ca e frumoasa la corp si la fata dar caracterul 0 .
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare