Fiind cu treaba pe la Cluj am zis sa o revizitez pe Madalina ... dupa 4 ani in acelasi loc , acelasi cuibusor cu oglinda frumoasa pt priveliste si asta doar pt ca la ultima vizita am prins-o exact dupa operatie si nu m-am putut bucura de sanii ei si pt aceasta la vremea respectiva nu am lasat o impresie aici .
Acum regret ca nu am revizitat-o mai repede dar cu siguranta nu o voi ocoli pe viitor .
Fata e tot ce trebuie ... lipicioasa asa cum imi place mie , buze placute bune de supt si la gurita :)))
Oral si normal asa cum trebuie ... te face fata asta numa din priviri vorba aia .
De recomandat , nu incape indoiala .
De revizitat ... cu siguranta.
P.S. detaliu important : mai bine mergeti cu taxiul in special pt cei care nu cunoasteti Clujul foarte bine .