Eu am ajuns în fața scării cu 5 min mai devreme.. Îndată ce nu mi-ai rasp la Tel ce pot să cred eu..,,E o problemă" Dacă veneam mai târziu nu mai vedeam baiatul ala bătut.. De pești ca acolo nu era nici o poliție în momentul ala. Care a ieșit pe ușa scării disperat zicându-mi să nu întru ca sunt peștii câte l-au bătut și ca cheamă poliția.. Ok.. Am înțeles nu are cum o escortă să fie pe placul tuturor.. Dacă VI se pare vreunul ca nu-i ok.. Sau nu merge.. Da ce nu-i dați banii înapoi sau o parte de deranj..fara să-l luați la bătaie. Nu mi s-a răspuns la tel probabil ca aveati treaba cu tipul care era mai mic de statura undeva până în 30 de ani... Băiatul nu avea cum să intre în bloc fără săi de-a cineva drumul la interfon. A avut programare la cineva.. Cel mai probabil la tine. La mintea ,,cocoșului".. Explicațiile tale nu are nici o logica.. Eu așa am vazut lucrurile ca au fost fără să pun nimic de la mine .. Și fără să vb aiurea.. Iar eu am rămas cu km făcuți degeaba... Numai bine! rău la nimeni..