Sari la conținut

mondial37

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    71
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre mondial37

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Focsani
  • Interese
    Adăugarea unor comentarii pe forum .și recenzii ..

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

mondial37's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • One Year In
  • Collaborator Rare
  • One Month Later
  • Week One Done
  • Dedicated Rare

Recent Badges

19

Reputație

  1. Vizitat astăzi pe tânără Domnița Karina . Ceea ce ma surprins încă după cum vb la Tel . Ajuns mai devreme cu 10 min la locație a fost disponibilă. Serviciile sunt foarte bune.. Atât la oral cât și la normal se mișcă foarte bine Se implică. E docila, se da după client ,fiind foarte tânără știe meserie...
  2. 🤣🤣stii și u ce înseamnă miopie... În etnia voastra nu exista termenul asta..u ar trebui să lucrezi pe strada nu pe camera..
  3. Eu nu am citit nici o recenzie.. Pentru ca nu sunt... Nu ma intereseaza pe mine.. Nu-mi place sa dau sfaturi.. Dar în semnătura ta cred ca te-ai aruncat mai mult decât te tine... Retragete frumos și începe să lucrezi de la 100 ..150 Invata să-ți îmbunătățești serviciile ca mai ai multe de învățat.. Numai dacă iti place sa le faci.. Dragoste cu de-a șila nu merge..
  4. Să vină recenzii bune de la useri de la focsangeles... Poate am fost eu prea frustrat ca team așteptat 20 de min.. Sau nu team prins într-un moment bun.. Dar când programezi pe cineva la 4 la 4 să fie .. Nu când urca fischu" La 4 15 min.. Astea-s servicii de 200..
  5. Ceea ce zici u în semnătura ma face să rad ... Ca tie iti place sa socializezi înainte pentru acomodare..si toate serviciile care eu nu te vad dispusă să faci asa ceva..Dar nu am vazut cum... Faci... Eu banii ai arat doar.. Săi vadă..si la urmă. Cadoul.. Una care se bazează pe servicii nici nu te întreabă de bani.. Circuri ca tine.. Sunt si in tomberon...
  6. Neuroni mulți u nu ai Fata... Credeti ca, aici la focsangeles să vărsat căruță cu fraieri.. ( ca tine eu am vazut sute) esti un circ și la propriu și la figurat... Dați drumu la Brăila... Să luați bătaie.. Cu atitudinea 👉asta
  7. Ok... Am ajuns 10 min mai devreme.. Nu răspundeai la msj.. Când ți-a intrat fischu" În casa ca pe lângă mine a trecut.. Atunci mi-ai zis sa urc.. Ok am urcat.. Și ce atitudine.. Eu sunt dragut la toate fetele care merg..nui bai..Dar dar ramai cu uitatu pe Tel.. Și cerutul banilor ..după primul minut când am intrat în apartament... Invata sa faci servicii apoi să ceri 💲.. De-astea ca tine am vazut 💯💯... Părerea mea... Fiind așa am simțit eu..
  8. No' eu am fost la multe fete care lucrează cu 200 care fac servici de calitate. ..care te întâmpină cu zambetul pe buze.. Gfe maxim...sau mai mic nu-i problema..bun simt..etc..Dar la Cioroaica asta asta ..care nu a respectat programarea și am așteptat 20 min..degeaba..O atitudine de kkat .. Și cu ce tupeu "banutii' săi de-a....fischului"ca nu-i de capul ei.. Numai reclama e de ea.. Asta-i strict părerea mea.. Ca, asa mi s-a întâmplat
  9. Vannessa eu m-am programat la tine la ora 4 .. Ajung 10 min mai devreme.. Nu răspundeai la msje.. A mai trecut vreo 15 20 min.. Și intră un tip cam negricios în scara.. Când a ajuns probabil la tine..mi-ai zis sa urc.. Ca nu aveai cum s-a fii singură cu clientul în casa.. Logic... Trebuia să fie și ..fischu" Când am intrat nici măcar un zâmbet nimic.. Nici nu te-ai uitat la mine..numai cu ochii în Tel ai stat Gfe zero... Dar ai cerut bănuiții înainte.. Astea nu sunt servicii de calitate.. De 200 Ron... Cu atitudinea asta..No... Dai drumul mai departe...bine ca nu am stat..
  10. Vizitat astăzi pe Vero. Am rămas plăcut surprins iarăși de serviciile ei de top. as putea spune. Ma întâmpinat pe tocuri. Cu un vibe pozitiv al ei Chilotei cu bretelute.. Locația lux.. Ușor de ajuns.. Despre servicii nota 10..oral cu de toate. atenție la sateliți. Normal două poziții unde am și fin glorios... Bravo Vero!
  11. De recunoscut ceva nici nu poate fi vorba.. Nu se așteaptă nimeni la chestia asta ... Dacă zici ca ai servicii bune să vedem atunci.. Recenzii bune de la useri de incredere Numai bine! Rău la nimeni..
  12. Am înțeles se poate fute oriunde.. Nu-i bai.. Dar când îl vezi pe ala. Bătut bine și zice că de la pești.. Nu prea te-ai mai duce ... Cred ca mai mult ca sigur erau 2 ..
  13. Mă face să rad... Gogule.... A venit Mellisa în Focșani cu 2 recenzii făcute de voi care cel mai probabil sunteti peștii ei.. .ca să cadă în capcana fraieri ca baiatul ala..Eu cred ca voi l-ați încins pe băiat. Sus... Nu stiu la ce etaj.. Mi se pare că, a coborât cu liftul eu aș zice că, de la etajul 4 a fost
  14. Trebuia sal opresc be băiat să-l intreb la cine a fost. Dar gafaia era încins bine..de bătaie de la pești așa a zis el nu spun eu de la mine. nu se putea sta de vorba cu el.. A fugit trăsnet când a ieșit din scara.. Cine merge la o escortă văzând chestiile astea? Esti ieșită din comun.. Ss inteleg ca eu nu trebuia să-l văd pe tipul care a luat-o pe cocoașă și să urc sus la tine să o i-au și eu.. Daca am zis clar pe forum ce să întâmplat.. Care ass e normal ca de-asta este forumul.. Dacă ar contribui toți ce au patit pe la diverse specimene de genul nu și-o lua nimeni pe cocoașă...
  15. Eu am ajuns în fața scării cu 5 min mai devreme.. Îndată ce nu mi-ai rasp la Tel ce pot să cred eu..,,E o problemă" Dacă veneam mai târziu nu mai vedeam baiatul ala bătut.. De pești ca acolo nu era nici o poliție în momentul ala. Care a ieșit pe ușa scării disperat zicându-mi să nu întru ca sunt peștii câte l-au bătut și ca cheamă poliția.. Ok.. Am înțeles nu are cum o escortă să fie pe placul tuturor.. Dacă VI se pare vreunul ca nu-i ok.. Sau nu merge.. Da ce nu-i dați banii înapoi sau o parte de deranj..fara să-l luați la bătaie. Nu mi s-a răspuns la tel probabil ca aveati treaba cu tipul care era mai mic de statura undeva până în 30 de ani... Băiatul nu avea cum să intre în bloc fără săi de-a cineva drumul la interfon. A avut programare la cineva.. Cel mai probabil la tine. La mintea ,,cocoșului".. Explicațiile tale nu are nici o logica.. Eu așa am vazut lucrurile ca au fost fără să pun nimic de la mine .. Și fără să vb aiurea.. Iar eu am rămas cu km făcuți degeaba... Numai bine! rău la nimeni..
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare