Sari la conținut

TheDevylOne

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    58
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de TheDevylOne

  1. Credeam că doar mie nu îmi răspunde. 😁 O fi pățit ceva fata. Sigur va reveni cu info către noi.
  2. Dacă motorina ar mai fi 7 lei...
  3. Cât timp stai pe la noi?
  4. Foarte interesant look-ul acesta .
  5. Ai vrut să zici că am înțeles greșit...
  6. Deci să înțeleg că amândouă faceți cat o femeie bună.
  7. Buna, @Alexandra67 oare ai și tu disponibil acel deep susținut și acel oral cu capul in jos care au făcut-o celebră pe @Alina2001?
  8. Total de înțeles. Am fost de 2 ori prin G -uri si nu am văzut nici o locație decenta. Păcat de acele garsoniere că sunt mari și ar fi bune pentru genul asta de activitate daca ar fi amenajate decent. Dar unii proprietari vor doar bani și atât.
  9. Nu este corect....pai eu ce fac?!?! Tot nemeditat rămân?
  10. Veți veni voi în Buzău, sau trebuie sa vin eu la București?
  11. Sunt un râu, nu am mai învățat nimic de mult, profa' te rog...am nevoie de meditație urgent.
  12. Mă bucur sa aud așa vesti bune. Ar fi foarte bine dacă ai veni cu o actualizare de servicii sa fie scrise aici proaspăt. 😘
  13. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/cristina-32-am-mai-activat-la-voi-sunt-recenzata/g6ih4fg829f374gee2g22h56598e1505.html
  14. Ai învățat-o și pe ea să facă acel oral demențial care îl faci tu? Se baga la deep cu capul in jos?
  15. Ești foarte frumoasă. Cred că o sa trec să îți gust un pic piersicuța.
  16. In trecut am reușit să o vizitez pe Alina în capitală. Face un deep de zile mari, ceva memorabil.
  17. Pozele sunt foarte interesante. Sper să ajung astăzi la tine și să revin cu o recenzie. Între timp as fi interesat, dacă îmi poți răspunde, dacă oralul este Deep, dacă putem beneficia de atenție la oo, dacă avem disponibile finalizare orală, faciala sau corporală. Mulțumesc,
  18. Păi, sincer vorbind, cine te pune sa dai fara căciuliță....
  19. Mai activează domnișoara?
  20. Abia aștept să ajung în Brașov. Întotdeauna o plăcere să trec pe la tine.
  21. Eu cred că aveți o imaginație prea bogată. Nu deranjează cu nimic. Mie chiar îmi plac.
  22. Mai este pe piață domnișoara?
  23. Esti in Buzău? În ce zonă ai locația?
  24. Un motiv bun sa fac o vizită la Focșani. Sper să ai o ședere plăcută și lungă.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.