Va salut! Sunt ferm convins ca majoritatea celor care au scris recenzii pozitive in acest topic si au ridicat in slavi persoana titulara al topicului, au procedat pe principiul "sa moara si capra vecinului". Vizitat persoana Emma acum cateva saptamani cand isi facea veacul la Bucuresti (prea multe perindari printre orase, nu credeti? Se mai muta dintr-un oras in altul ca sa se mai estompeze amintirea precara al lui in orasul tocmai parasit). Afirmatii de genul "arata mai bine ca in poze" pur si simplu nu-si au locul: individul e un baiat de etnie siliconat, cu parul lung natural ce-i drept, dar cu un ten cu tenta gri de la prea mult fumat, nici un sexepil, nici o trasatura feminina. Mai mult face el ce vrea, promite oral fara prezervativ la telefon, dar prima si cea mai importanta preocupare al lui e sa monteze cauciucul imediat ce ai intrat pe usa. Oral slab si repezit ca se te poata puna in poztia misonar, singura care ii place lui, fara sa ai de ales, sau vreun cuvant de zis. Il consider de evitat, nu-l recomand.