Sari la conținut

robertghe3

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    29
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre robertghe3

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

robertghe3's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

  • Collaborator Rare
  • One Month Later
  • Week One Done
  • First Post
  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

5

Reputație

  1. Poftim dovada. Eu nu vorbesc doar sa ma aflu in treaba. 2 la mana. Daca te ai uita cu atentie, ai vedea ca e vechi contul meu si de fiecare data doar incerc sa avertizez si pe altii sa nu isi ia tepe, nu sa fugaresc pe nimeni… 3 la mana, cel putin oleaca sarita esti, atata timp cat vi cu 3 raspunsuri separate si cauti tot felul de scuze.
  2. Vizitat domnisoara… Nu inteleg de ce unii din voi sunteti atat de lingai si sclavi. Nu este deloc frumosa, asa cum va cacati pe voi. E doar un “merge”, mai ales ca e ieftina si mai ales ca in Targoviste nu prea ai ce diversifica, de aia am si ramas, sa mai incerc ceva nou. Si cea mai mare problema (ceva ce am vazut abia dupa inceperea actiunii). Are o buba urata la gura, semn rau dupa parerea mea. Nu inteleg de ce dracu nu spuneti ca e buboasa si ca nu e wow, adica realitatea, daca tot ati ajuns la ea. Oricum nu va face reducere daca o pupati in pizda…. Repet, am ramas fiindca nu e chiar atat de rea, mai ales la 150 lei, dar daca vedeam buba aia, nu ramaneam… oricum nu e de repetat. Si sa nu mai spun ca e si dusa cu pluta, vorbeste mult si prost, se da inteligenta si defapt e semi-retarda. Spuneti fratilor lucrurilor pe nume, nu mai fiti lingai…
  3. N-a mai fost nimeni la ea sa ne spuna si noua cum arata?
  4. Salut! Este cea din poze? Adica blonda? Sau este cumva una bruneta (poate chiar de etnie) fiindca nu stiu daca e care cred eu in caz ca nu e cea blonda din anunt. Mersi!
  5. Mersi frumos colegu! O stiu, am fost la ea, am vrut sa mai incerc si ceva nou
  6. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-orasul-tau/e3f14634hdf5706ee88983h4e644gg61.html Am zis ca nu mai postez, fiindca si cand postez ca sa ajut se gaseste cate un parlit sa manance cacat ca si cum tot noi astia care ne riscam banii pt binele comun suntem cei fraieri. Apropo, bagane-am pl toti in mortii, mama, sora si copiii lui “Andreiashu” (asta asa ca o dedicatie😘😘) Dar hai totusi pentru oamenii normali care apreciaza ca unii mai cautam sa gasim ceva nou de futut in mizeria asta de oras, sa mai impartasesc despre vreo 2 taranci. Titulara anuntului din postarea asta parea decenta din poze dar nu e de mers la ea. Fost, vazut, speriat si plecat. Are locatie pe Aleea Arcasilor, pe langa Polivalenta. Cere 150lei/finalizare. Este grasa, lasata pe pana rau, ii atarna toate cele. Si piesa de rezistenta este mirosul intepator care te loveste din apartament, ceva de speriat. Nu mai spun ca se vede clar pe ea ca e venita de undeva de la tara, din vreun sat uitat de lume…
  7. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-sunt-ioana/1085dg02i411705624730947ef3g43g8.html Am intetionat sa o vizitez pe titulara anuntului, deoarece din anunt si vocea de la telefon parea tanara si interesanta. Pe scurt, cand am ajuns la locatie si am vazut-o , m-am speriat si am plecat. Pe langa ca arata rau fizic, dezordonata, este foarte urata si la fata si foarte buboasa, ceva oribil…. Clar de evitat. Cere 150/300, cu locatia prin M4 pe str. Diaconu Coresi bl.13D. Impreuna cu ea in apartament mai este inca una ca ea, urata cu spume, exagerat de grasa si dizgratioasa , cu o fata nervoasa si pusa rau pe scandal. Iti vine sa borasti cand le vezi. Testoasele ninja cand aveau pojar….
  8. “BOSS” faptul ca urca preturile cand stie ca vine la Targoviste fiindca noi aici nu prea avem optiuni si suntem nevoiti sa platim mai mult, se numeste lipsa de respect. Asta e defapt problema, nu kg in plus si etnia neaparat.
  9. Cum adica sa te vizitez ca sa pot afirma? Adica sunt orb sau ce? Nu se vede cu ochiul liber ca ai kg in plus si ca esti de etnie? Mie mi se pare foarte clar din poze. Iar preturile sunt actualizate de maxim cateva saptamani, iar prima crestere de preturi a fost cand ai ajuns prima data la Targoviste, uita-te in postarile tale in ordine cronologica in caz ca nu mai tii minte. Si de ce sa ma abtin? Nu te-am jignit, nu am mintit cu nimic, pur si simplu spun ca ar trebui sa va uitati in oglinda inainte sa cereti mai mult cand ajungeti la Targoviste, nu mai tratati orasul asta de parca aici suntem prostii vostrii.
  10. Nu te deranja sa mai ajungi. Oricum observ prin recenzii ca s-au vaitat unii colegi din alte orase despre tine cum ca au simtit mirosuri suspecte si ca nu faci dus… (cine nu crede, sa caute in postari)
  11. Pana acum nu multa vreme, pe alt oras aveai tarife mai mici, noi la Targoviste suntem mai prosti pentru voi toate, nu? Sa nu mai spun ca aceste kg in plus pe care le ai si culoarea pielii oricum nu te recomanda deloc la tarifele actuale. V-ati invatat cam rau toate pe aici. Poate ne mai trezim si noi si va mai trimitem de unde ati venit…
  12. Primul tau mesaj a fost de aceleasi proportii cu al meu, asa ca lasa abureala. Si da, daca am o curiozitate ma duc sa incerc, ca eu spre deosebire de tine am bani, saracie ce esti, pe mine nu ma fac 200 de lei. Voiam sa ajut o saracie ca tine sa piarda bani, amaratule. Mai esti si tare in gura pe aici ca bati tu si ca vaai ce periculos esti…. Cainele care latra, nu musca. Degeaba schelalai pe aici ca puti a sarman.
  13. Daca te uitai, intrebasem de ea, ca folosea poze realiste si m-a pacalit. Dar am zis hai sa incerc , imi fac damblaua, chit ca poate nu e ea in poze, dar dupa ajung si sa zicem ca merge. Plus ca abia avem un raspuns pt comunitate daca nimeni nu a vrut sa imi raspunda la prima postare, ca hai sa fim seriosi, cu siguranta cineva de aici a fost. Stii ce nu inteleg nici eu la cei ca tine care nu testeaza nimic, fiindca nu isi permit sa riste cate 200 lei pe saptamana. Nu inteleg de ce isi mai permit sa vina cu raspunsuri de genul, raspunsuri din astea de “curajosi”. Daca erai tu, tu o rupeai in bataie, nu? Te taiai cu toti pe acolo daca erai, norocul lor ca nu ai ajuns tu pe acolo😂😂😂 Hai sa fim seriosi… tu crezi ca tu ai inventat mersul la escorte. Tu crezi ca noi nu plecam daca in usa pe intuneric e prea stramba, dar logic ca daca ai ajuns si cu ce nu o vezi bine, cu ce pare ok ramai. Iar in momentul actiunii daca nu vrea sa suga si ii zici si insisti si tot nu vrea, ce dreacu sa ma faci…. Repet, nu suntem toti zmei ca tine sa le luam de par. Dar spre deosebire de tine, noi riscam banii sa incercam, ne mai pierdem si vremea sa lasam recenzii pe aici ca sa nu se intepe si cei care nu si permit sa riste banuti ca si tine. Si dupa tot noi suntem fraieri. De asta mi e scarba de atitudinea “smecherilor” ca si tine. Si de acum o sa imi bag si eu pl si nu o sa mai las recenzii, sa va intepati si voi. Mi-ar fi rusine sa comentez fara ca eu sa fi venit cu nimic in ajutorul comunitatii.
  14. Cu riscul sa fac spam. Sper sa ma ierte moderatorii, dar fac post special pentru ea…. Doar ca sper sa nu se mai intepe nimeni. Poate pleaca… https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/pentru-prima-oara-in-orasul-tau/7g36e4d261917i0he3df9e4046h77f5i.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/full-service/567g93d872f47g412444hg4eg756d213.html Soarta si-a batut joc de mine si am ajuns la ea azi, desi m-am mai intepat o data cu ea acum ceva timp. Iar acum e sub alt nume, alte poze si alt nr de tel. De etnie, urata, clar certata cu sapunul si in niciun caz cea din poze… Refuza sa faca oral, nu se dezbraca. Te tine 5 minute si te da afara. Nu cred ca mai e nevoie de alte detalii. Locatia peste drum de vatra in m6, blocul cu vedere pe Bulevardul Unirii, cu intrare pe spate. (Bloc 51 parca. Etaj 3) Fratilor, ce facem cu ele?? Ca nu se mai poate, am ajuns sa aruncam cu banii la niste nenorocite care ne fura pe fata….
  15. Va salut, Am fost la posesoarea anuntului si nu are rost sa ma lungesc foarte mult, pur si simplu nu recomand. Am fost la risc, doar fiindca a facut confirmare video, ceea ce altele nu au facut… Doar ca este de o nesimtire maxima, plina de fite, nu stie sa vorbeasca normal, nu stie de gluma. Are o atitudine atat de scarboasa ca te face sa preferi sa mergi la alta mai urata. Da, ea e buna, micuta si subtirica, fund foarte bombat, pacat ca nu se dezbraca pana nu e momentul sa o futi. Foarte tanara 19-20 de ani. Accent parca de moldoveanca coclita, la fel si colega ei. Ambele oricum ciori, asta cu siguranta (mai ales colega). Halat 150 finalizarea, locatia undeva langa spital, pe partea cu spitalul, intr un bloc la parter prin tiganie, scara infecta, miros de pisat si mucegai, apartamentul si el destul de obosit. Bani aruncati. Mult succes voua! https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/azi-am-ajuns/39df38i076i679f918hhg2h33038i47e.html
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare