panarama asta mi-a furat laptopul.Am dat un anunt ca imi caut colega de apartament sa platim chiria 50-50 si in primele 6 zile a fost ok.Insa intr-o buna zi cand a zis ca are client si am iesit afara sa merg la coafor,am tot sunat-o sa intru in casa si avea telefonul inchis.am intrat in scara sunand la un vecin si era usa deschisa cu cheile pe masa si laptopul cu incarcator disparut.Sa mai mentionez ca laptopul era imprumutat de la un client care acum imi cere 15 milioane pe el? rog persoanele care ii cunosc locatia recenta sa ma contacteze pe mail.
[email protected]. multumesc anticipat tuturor inclusiv adminilor daca il lasa aici acest post macar 24 de ore pt a fi vazut de concetateni. pupici tuturor.Miruna