Am fost eu pana la doamna in cauza... Pozele sunt reale doar ca la telefon spune ceva si in realitate e cu totul altceva...
Experienta a fost cam asa : am sunat si programat pt ora 12:00 . Am ajuns acolo si ce sa vezi .. stai si asteapta cam o ora ca cica e plecata la magazin sau ceva de genul...
Intr-un final dupa ce a ajuns am mers sus.. Dinainte ne-am inteles pentru un numar , cand am intrat a zis direct 20 minute FIX FIX de cand am intrat ( ca cica deja astepta urmatorul client ) .. Nimic macar asa de acomodare sau ceva de genu..mai ales ca am venit de afara eram cu mainile reci etc ... nici macar de o vorba . Atunci i-am zis ca daca tot e asa pe graba sa fie se grabesca singura ca eu plec :))
De aici trageti voi concluziile