Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Am citit la discutii generale ceva.. hai altfel ca se pare ca inițiativa mea lasă de înțeles altceva. Nu mai vreau la top, nu despre asta e vorba. Cer tuturor care vor scrie în viitor sa lasă o părere,sfat,nemulțumire. Nu recenzie care m-ar întoarce la top. Doar vreau sa stiu cum sunt în ochii celorlați !! Faptul ca eu am făcut public, ar trebui sa va dea de gândit ca multe stopam la a încerca să devenim mai bune,și ne lăsăm pe o ureche din cauza recenziile vechi. Eu pentru ca vreau sa lucrez la mine , e un semn de întrebare..  dar pentru cele care nu au curajul asta și rămân fiind cele mai bune din oraș dar defapt actual nu mai sunt dar nimeni nu scrie și e în regula. Faptul ca am afirmat ca e un client real , nu ma avantajează și nici dezavantajează cu nimic. E fix problema fiecăruia ce crede.  Și e ultima explicație care o ofer pe acest subiect.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 27 minute, Dya94 a spus:

Important!!!

Este fix alegerea mea dacă fac fk sau oralul neprotejat,  cum este alegerea ta dacă ramai sau nu!! 

 

Si cand  afla omul ca nu va beneficia de serviciile de mai sus?!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 12 minute, doncta a spus:

Si cand  afla omul ca nu va beneficia de serviciile de mai sus?!

La cat te rogi de ea sa iti facs programare, e ultima grija daca face fk 🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 39 minute, doncta a spus:

Si cand  afla omul ca nu va beneficia de serviciile de mai sus?!

Astea le poti afla înainte de a începe acțiunea. Și e la alegerea ta dacă vrei sa ramai sau nu .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 28 minute, talibanu a spus:

La cat te rogi de ea sa iti facs programare, e ultima grija daca face fk 🤣🤣

Am uitat sa îți răspund.  Și mai bine..a doua zi nu am ajuns deloc. Vrei azi mâine. Dă-mi mesaj pe watap . Vrei după Paste ..se va găsi un loc.. dar îmi pare ca am uitat și te-am lasat sa înțelegi greșit. Și nu pot sa îți pm

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 12 minute, Dya94 a spus:

Astea le poti afla înainte de a începe acțiunea. Și e la alegerea ta dacă vrei sa ramai sau nu .

Dya daca stii cate scenarii am in minte pe problema asta ..... 

Inainte cand sunt la usa?

Cand sunt in pat? :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 2 minute, doncta a spus:

Dya daca stii cate scenarii am in minte pe problema asta ..... 

Inainte cand sunt la usa?

Cand sunt in pat? :D

Foarte multe cum am și eu 🤣🤣

Fk se poate discuta înainte de dormitor.. oral neprotejat în dormitor pt acolo vad eu defapt din punctul meu de vedere dacă ești sau nu în regula. Iar în ambele scenarii.. poți alege sa nu ramai ( fără sa plătești vrun deranj)

🤣🤣 scenarii sunt foarte multe.. dar cred ca suntem destul de maturi încât sa ne înțelegem la fata locului si nu printr-un mesaj.  Zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 1 minut, Dya94 a spus:

Foarte multe cum am și eu 🤣🤣

Fk se poate discuta înainte de dormitor.. oral neprotejat în dormitor pt acolo vad eu defapt din punctul meu de vedere dacă ești sau nu în regula. Iar în ambele scenarii.. poți alege sa nu ramai ( fără sa plătești vrun deranj)

🤣🤣 scenarii sunt foarte multe.. dar cred ca suntem destul de maturi încât sa ne înțelegem la fata locului si nu printr-un mesaj.  Zi frumoasa!

Eu vorbesc cat de serios, ca sunt patit.

Ras, frezat, parfumat, dus inaintea actiunii de fiecare data, ca de obicei, la o fata am corespuns la alta nu. Si ambele fete la telefon ”oral in functie de igiena”

Deci .... Sa ma risc sau sa nu ma risc? Tot ce am pierde, si eu si tu, ar fii timp.

Dar de ce sa ne pierdem timpul amandoi si sa ma duc eu deja unde stiu, am fii amandoi mai castigati. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 12 minute, doncta a spus:

Eu vorbesc cat de serios, ca sunt patit.

Ras, frezat, parfumat, dus inaintea actiunii de fiecare data, ca de obicei, la o fata am corespuns la alta nu. Si ambele fete la telefon ”oral in functie de igiena”

Deci .... Sa ma risc sau sa nu ma risc? Tot ce am pierde, si eu si tu, ar fii timp.

Dar de ce sa ne pierdem timpul amandoi si sa ma duc eu deja unde stiu, am fii amandoi mai castigati. ;)

Știu ce zici..  am auzit destule povesti. În general cand mi s-a spus ca igiena este în regula asa a fost.  Eu ma refer la mirosuri,scurgeri, bubițe etc.. tu dacă te știi ca ai o problema din start nu vi la sigur.. eu aleg sănătatea în locul banilor. Aici fac referire. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 5 minute, Dya94 a spus:

Știu ce zici..  am auzit destule povesti. În general cand mi s-a spus ca igiena este în regula asa a fost.  Eu ma refer la mirosuri,scurgeri, bubițe etc.. tu dacă te știi ca ai o problema din start nu vi la sigur.. eu aleg sănătatea în locul banilor. Aici fac referire. 

Total de acord.

Gata m-am lamurit. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Uite ca m-am hotarat sa scriu recenzia! La fel cum am facut-o si cand m-am decis sa fac programarea. A fost pe fuga, mai mult sa vad daca ce se scrie pe topic este adevarat, referitor la faptul ca nu este usor de gasit. Eu am avut noroc cu programarea desi nu imi facusem neaparat o lista de "must do" in ceea ce o priveste. Nu ma atragea din ce vazusem in poze si trecusem de foarte multe ori peste topicul ei. Programarea a decurs rapid si facil. M-am invartit prin zona Filicori pana am invatat toate T-urile posibile dar intr-un final am ajuns unde trebuie. Urc in lift pana la etajul precizat de ea si mi se deschide o usa incet. Dau sa intru si in prag era o fetita de 10 ani cu o bicicleta iar in spatele ei ta'su. Ma scuz si cobor un etaj ca si cum am gresit apartamentul si astept...astept! Nici nu stiti ce greu se misca un tata pana urca bicicleta copilei in lift. 🤣 Urc si bat la usa de vis a vis de vecin si intru la Dya. 

Era prima oara cand ne vedeam si deja simteam o mica dezamagire. Fata, desi destul de deschisa si vorbareata nu era genul meu. Decid totusi printre doua inghitituti de apa sa raman, caci stiam la cine am ajuns si ma asteptam la servicii ok. Mai ales la cate am patimit in ultimul timp, am zis sa schimb putin macazul.😁 Apartamenul e bine amenajat, curat, baia dotata cu tot ce trebuie!

In dormitor Dya ma asteapta nerabdatoare si putin agitata. (Nu stia cine sunt pe forum, daca la asta va ganditi) Cer oralul protejat, ca asa m-am obisnuit si incepe Dya sa ma sarute pe corp, urechi, abdomen, cu o viteza de nu stiam ce se intampla. Imi acoperise toate zonele erogene pana sa ajunga la instrumentul in sine. Aici se instsleaza comod si incepe cu aceeasi viteza sa-l lustruiasca cu gura cand mai alert, cand mai intens si apasat iar cu limbuta era peste tot. Batea in el cu limba, cand se mai plictisea se ducea la oua pana mi le-a facut numai bune de vopsit! 😁 Am descoperit mai multe stiluri in acelasi oral, tehnica buna si energie pura dusa la extrem. Zic extrem ca la un moment dat i-am zis sa terminam cu oralul ca nu o sa reuseasca sa ma faca sa finalizez si sa incercam sex normal. Nici n-a vrut sa auda! Ambitioasa fata, chiar i-am zis asta in timp ce alterna un slow suck cu un face fuck. Nu m-am uitat la ceas ca nu e frumos dar a reusit intr-un final sa ma faca sa finalizez cand nici eu nu mai speram🤣. De fapt am vrut sa o chinui putin daca tot si-a pus ambitia cu mine!😁

Practic cam asta am vrut sa sublijiez, oralul care a durat  aproape toata intalnirea noastra exceptand pauza de tigara. La normal mi-a zis ca oboseste mai repede. Nu m-a dat pe spate stilul ei repezit de a face sex. E destul de agitata si pierde esentialul in sex, placerea atingerii, a penetrarii in sine. In fine, eu pentru oral am ajuns acolo si am plecat multumit din acest punct de vedere.

Note: 

Chip 7

Corp 7

Oral 10 ( pentru perseverenta😁)

Normal 7.5

Gfe. 8

Halat 300 h

De revenit pentru oral!

 

  • Like 6
  • Mersi 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 ore, Dya94 a spus:

Am uitat sa îți răspund.  Și mai bine..a doua zi nu am ajuns deloc. Vrei azi mâine. Dă-mi mesaj pe watap . Vrei după Paste ..se va găsi un loc.. dar îmi pare ca am uitat și te-am lasat sa înțelegi greșit. Și nu pot sa îți pm

Sincer, fara suparare, dar mi-a trecut cheful. Poate altadata.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Preturile si serviciile!!

 

 

 

150 Fin

 

300 Ora

 

 

 

-fk ( la alegerea mea în funcție de compatibilitate)

 

-sărutări pe corp

 

-oral protejat/ neprotejat

 

- finalizare corporala

 

-finalizare orala

 

- sex intre sani

 

-sex normal protejat

 

-accept diferite pozitii( in funcție de marime)

 

-accept in diferite camere( dormitor,living,hol)

 

 

 

Deplasări doar la cunoscuți 500 de lei ora

 

 

 

Opțiuni de a lua legătura cu mine:

 

- îmi lași mesaj cu intervalul de timp în care pot răspunde, dacă a depășit timpul nu mai răspund 

 

- lași mesaj ca pot răspunde oricând. (Inseamnă doar în ziua respectiva )

 

-nu poți lăsa mesaj in nici un fel, suni insistent ( la un moment dat voi răspunde, nu se stie când)

 

- important ca atunci cand imi lasi mesaj sa imi specifici ca doresti o programare sau ca in intervalul de timp iti pot raspunde, daca doresti detalii , in momentul respectiv cand iti raspund ma suni si le discutam doar telefonic(mesajele care le primesc legate de detalii, poze, mărimi și multe alte motive , nu răspund )

 

 

 

Doar când scriu ca sunt disponibila sunt la munca! Specific programul aproximativ, în funcție de programări și de oboseala decid dacă închei mai devreme sau prelungesc programul.

 

Important!!!

 

Este fix alegerea mea dacă fac fk sau oralul neprotejat, cum este alegerea ta dacă ramai sau nu!! 

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Preturile si serviciile!!

 

 

 

150 Fin

 

300 Ora

 

 

 

-fk ( la alegerea mea în funcție de compatibilitate)

 

-sărutări pe corp

 

-oral protejat/ neprotejat

 

- finalizare corporala

 

-finalizare orala

 

- sex intre sani

 

-sex normal protejat

 

-accept diferite pozitii( in funcție de marime)

 

-accept in diferite camere( dormitor,living,hol)

 

 

 

Deplasări doar la cunoscuți 500 de lei ora

 

 

 

Opțiuni de a lua legătura cu mine:

 

- îmi lași mesaj cu intervalul de timp în care pot răspunde, dacă a depășit timpul nu mai răspund 

 

- lași mesaj ca pot răspunde oricând. (Inseamnă doar în ziua respectiva )

 

-nu poți lăsa mesaj in nici un fel, suni insistent ( la un moment dat voi răspunde, nu se stie când)

 

- important ca atunci cand imi lasi mesaj sa imi specifici ca doresti o programare sau ca in intervalul de timp iti pot raspunde, daca doresti detalii , in momentul respectiv cand iti raspund ma suni si le discutam doar telefonic(mesajele care le primesc legate de detalii, poze, mărimi și multe alte motive , nu răspund )

 

 

 

Doar când scriu ca sunt disponibila sunt la munca! Specific programul aproximativ, în funcție de programări și de oboseala decid dacă închei mai devreme sau prelungesc programul.

 

Important!!!

 

Este fix alegerea mea dacă fac fk sau oralul neprotejat, cum este alegerea ta dacă ramai sau nu!! 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 15 ore, talibanu a spus:

Am si eu o nelamurire, de ce trebuie atatea spatii intre idei?

Fără nici un motiv 🙈

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 42 minute, Dya94 a spus:

Fără nici un motiv 🙈

Preteneste iti spun ca postarile atat de lungi enerveaza ochiu :) dar nu trebuie sa tii cont de parerea mea oricum :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, talibanu a spus:

Preteneste iti spun ca postarile atat de lungi enerveaza ochiu :) dar nu trebuie sa tii cont de parerea mea oricum :)

Nu stau eu calare pe topicuri sa scriu dar sincer cred ca deranjează mai mult comentariile la ăștia ca tine unde vreau sa citesc și eu ceva nou hop câte unu ca tine care scrie pe o pagina de 10 ori. Mai duceți-vă mai futeti o laba sau mergeți mai dați o  muie ca sunteți încărcați rău fiecare după posibilități dar... Prea lătrați aiurea. Nu prea își mai face treaba forumu asta numai interese numai căței... Le înțeleg și pe fetele astea dacă se fute de ce se fute dacă nu se fute de ce nu se fute asa ii făcuse ți și lu maya aia cereati filmulețe și poze sa va labiti va dat aia pentru toate sezoanele și tot va luați de ea... Hai la numărat valuri cu voi 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, escu23pop a spus:

Nu stau eu calare pe topicuri sa scriu dar sincer cred ca deranjează mai mult comentariile la ăștia ca tine unde vreau sa citesc și eu ceva nou hop câte unu ca tine care scrie pe o pagina de 10 ori. Mai duceți-vă mai futeti o laba sau mergeți mai dați o  muie ca sunteți încărcați rău fiecare după posibilități dar... Prea lătrați aiurea. Nu prea își mai face treaba forumu asta numai interese numai căței... Le înțeleg și pe fetele astea dacă se fute de ce se fute dacă nu se fute de ce nu se fute asa ii făcuse ți și lu maya aia cereati filmulețe și poze sa va labiti va dat aia pentru toate sezoanele și tot va luați de ea... Hai la numărat valuri cu voi 

Putin mai sus am scris o recenzie iar Dya a postat lista cu servicii de 2 ori cu spatii mari intre idei. Acum tu ce crezi? Avea dreptate talibanu? Sau tu cu postarea ta? Mai sunt importante recenziile sau le pierdem printre postari?😁 

  • Like 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...