Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
1 oră în urmă, escu23pop a spus:

Nu stau eu calare pe topicuri sa scriu dar sincer cred ca deranjează mai mult comentariile la ăștia ca tine unde vreau sa citesc și eu ceva nou hop câte unu ca tine care scrie pe o pagina de 10 ori. Mai duceți-vă mai futeti o laba sau mergeți mai dați o  muie ca sunteți încărcați rău fiecare după posibilități dar... Prea lătrați aiurea. Nu prea își mai face treaba forumu asta numai interese numai căței... Le înțeleg și pe fetele astea dacă se fute de ce se fute dacă nu se fute de ce nu se fute asa ii făcuse ți și lu maya aia cereati filmulețe și poze sa va labiti va dat aia pentru toate sezoanele și tot va luați de ea... Hai la numărat valuri cu voi 

M-am uitat la ultimele tale postari...cam nici o recenzie...doar comentarii on sau off topic, deci pe tine te cam deranjeaza postarile care nu sunt recenzii dar si tu faci cam acelasi lucru...care ar putea fi concluzia? Esti si tu un catelus?

  • Haha 2
Link spre comentariu

Știți voi care e treaba aici sunteți 2 - 3 tovanga cățeluși din spatele tastaturii miezu din sloboz care credeți voi ca faceți legea aici dar sunteți niște ratați în viata reala doar discuții de căcat. Nu știu cine are site-ul asta dar presupun ca trebuie sa faca o selecție și sa pună niște reguli care sa se respecte... Va deveni un telegrafonline adică istorie sau 1a cum era odata. ii va fi luat locul păcat de valoarea lui care o are... Voi sunteți ca ciorile din henry Coandă stricați esență... Hai CULCAAAAAT! 

PS : hai ca asta așteptați voi discuții sa stricați topicul fetii. Îmi cer scuze celor imparțiali dar m-am saturat de maidanezi

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 16 minute, escu23pop a spus:

Știți voi care e treaba aici sunteți 2 - 3 tovanga cățeluși din spatele tastaturii miezu din sloboz care credeți voi ca faceți legea aici dar sunteți niște ratați în viata reala doar discuții de căcat. Nu știu cine are site-ul asta dar presupun ca trebuie sa faca o selecție și sa pună niște reguli care sa se respecte... Va deveni un telegrafonline adică istorie sau 1a cum era odata. ii va fi luat locul păcat de valoarea lui care o are... Voi sunteți ca ciorile din henry Coandă stricați esență... Hai CULCAAAAAT! 

PS : hai ca asta așteptați voi discuții sa stricați topicul fetii. Îmi cer scuze celor imparțiali dar m-am saturat de maidanezi

Singurul care strica topicul fetei esti tu ;) eu am vrut sa o ajut sa inteleaga ca postarile lungi nu o ajuta :) dar la ce exprimari folosesti, nu ma astept sa intelegi ceva din ceea ce explic eu ;) spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
La 27.04.2022 la 18:19, talibanu a spus:

Singurul care strica topicul fetei esti tu ;) eu am vrut sa o ajut sa inteleaga ca postarile lungi nu o ajuta :) dar la ce exprimari folosesti, nu ma astept sa intelegi ceva din ceea ce explic eu ;) spor!

Mulțumesc de sfat. Pe viitor voi tine cont!!🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
La 22.04.2022 la 16:23, carpe_diem a spus:

Uite ca m-am hotarat sa scriu recenzia! La fel cum am facut-o si cand m-am decis sa fac programarea. A fost pe fuga, mai mult sa vad daca ce se scrie pe topic este adevarat, referitor la faptul ca nu este usor de gasit. Eu am avut noroc cu programarea desi nu imi facusem neaparat o lista de "must do" in ceea ce o priveste. Nu ma atragea din ce vazusem in poze si trecusem de foarte multe ori peste topicul ei. Programarea a decurs rapid si facil. M-am invartit prin zona Filicori pana am invatat toate T-urile posibile dar intr-un final am ajuns unde trebuie. Urc in lift pana la etajul precizat de ea si mi se deschide o usa incet. Dau sa intru si in prag era o fetita de 10 ani cu o bicicleta iar in spatele ei ta'su. Ma scuz si cobor un etaj ca si cum am gresit apartamentul si astept...astept! Nici nu stiti ce greu se misca un tata pana urca bicicleta copilei in lift. 🤣 Urc si bat la usa de vis a vis de vecin si intru la Dya. 

Era prima oara cand ne vedeam si deja simteam o mica dezamagire. Fata, desi destul de deschisa si vorbareata nu era genul meu. Decid totusi printre doua inghitituti de apa sa raman, caci stiam la cine am ajuns si ma asteptam la servicii ok. Mai ales la cate am patimit in ultimul timp, am zis sa schimb putin macazul.😁 Apartamenul e bine amenajat, curat, baia dotata cu tot ce trebuie!

In dormitor Dya ma asteapta nerabdatoare si putin agitata. (Nu stia cine sunt pe forum, daca la asta va ganditi) Cer oralul protejat, ca asa m-am obisnuit si incepe Dya sa ma sarute pe corp, urechi, abdomen, cu o viteza de nu stiam ce se intampla. Imi acoperise toate zonele erogene pana sa ajunga la instrumentul in sine. Aici se instsleaza comod si incepe cu aceeasi viteza sa-l lustruiasca cu gura cand mai alert, cand mai intens si apasat iar cu limbuta era peste tot. Batea in el cu limba, cand se mai plictisea se ducea la oua pana mi le-a facut numai bune de vopsit! 😁 Am descoperit mai multe stiluri in acelasi oral, tehnica buna si energie pura dusa la extrem. Zic extrem ca la un moment dat i-am zis sa terminam cu oralul ca nu o sa reuseasca sa ma faca sa finalizez si sa incercam sex normal. Nici n-a vrut sa auda! Ambitioasa fata, chiar i-am zis asta in timp ce alterna un slow suck cu un face fuck. Nu m-am uitat la ceas ca nu e frumos dar a reusit intr-un final sa ma faca sa finalizez cand nici eu nu mai speram🤣. De fapt am vrut sa o chinui putin daca tot si-a pus ambitia cu mine!😁

Practic cam asta am vrut sa sublijiez, oralul care a durat  aproape toata intalnirea noastra exceptand pauza de tigara. La normal mi-a zis ca oboseste mai repede. Nu m-a dat pe spate stilul ei repezit de a face sex. E destul de agitata si pierde esentialul in sex, placerea atingerii, a penetrarii in sine. In fine, eu pentru oral am ajuns acolo si am plecat multumit din acest punct de vedere.

Note: 

Chip 7

Corp 7

Oral 10 ( pentru perseverenta😁)

Normal 7.5

Gfe. 8

Halat 300 h

De revenit pentru oral!

 

Mulțumesc pentru sinceritate!! 🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
On 4/30/2022 at 2:48 PM, Dya94 said:

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

 

IMG_20220421_162242.jpg

IMG_20220421_162118.jpg

De unde te știu eu pe tine... ?! Ai avut locația pe Dispensarului, la Cireșica? Etajul 1, la un bloc de 4 etaje?! Cu mulți ani în urmă ai locuit pe Ștefan cel Mare, mai sus de actualul sediu s.r.i. ?! ...o scară de lângă o pizzerie, la parter ?! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Azi am ajuns și pe la Claudia. Am ajuns fără sa știu ca fata a fost la top si chiar am omis-o atâta timp. Chiar am avut o supriza plăcută pentru ca pare o fata tare cuminte la prima impresie și e foarte sălbatică in pat. 
Mie imi plac mult genul de fete ca ea, simple, naturale, fără 5kg de make-up și botox-silicoane...a părut totul natural și in pat. Oral foarte bine executat, de la soft la hard, cu atenție la sateliți și tot ce cuprinde. 
 Am avut parte de 2 finalizări intense. 
Ma bucur de cunoștiință și o sa revin cu plăcere! 😘

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

Opțiuni de a lua legătura cu mine:

- îmi lași mesaj cu intervalul de timp în care pot răspunde, dacă a depășit timpul nu mai răspund 

- lași mesaj ca pot răspunde oricând. (Inseamnă doar în ziua respectiva )

-nu poți lăsa mesaj in nici un fel, suni insistent ( la un moment dat voi răspunde, nu se stie când)

- important ca atunci cand imi lasi mesaj sa imi specifici ca doresti o programare sau ca in intervalul de timp iti pot raspunde, daca doresti detalii , in momentul respectiv cand iti raspund ma suni si le discutam doar telefonic(mesajele care le primesc legate de detalii, poze, mărimi și multe alte motive , nu răspund )

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
26 minutes ago, Dya94 said:

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

Opțiuni de a lua legătura cu mine:

- îmi lași mesaj cu intervalul de timp în care pot răspunde, dacă a depășit timpul nu mai răspund 

- lași mesaj ca pot răspunde oricând. (Inseamnă doar în ziua respectiva )

 

 

 

26 minutes ago, Dya94 said:

-nu poți lăsa mesaj in nici un fel, suni insistent ( la un moment dat voi răspunde, nu se stie când)

 

 

 

asta ultima e de noaptea minții :) 

cred ca mai încurajator era sa zici daca nu răspund suna pana cand unul din noi rămâne fara baterie 

  • Haha 3
Link spre comentariu
Reputație: 2220
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 37 minute, Dya94 a spus:

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

Opțiuni de a lua legătura cu mine:

- îmi lași mesaj cu intervalul de timp în care pot răspunde, dacă a depășit timpul nu mai răspund 

- lași mesaj ca pot răspunde oricând. (Inseamnă doar în ziua respectiva )

-nu poți lăsa mesaj in nici un fel, suni insistent ( la un moment dat voi răspunde, nu se stie când)

- important ca atunci cand imi lasi mesaj sa imi specifici ca doresti o programare sau ca in intervalul de timp iti pot raspunde, daca doresti detalii , in momentul respectiv cand iti raspund ma suni si le discutam doar telefonic(mesajele care le primesc legate de detalii, poze, mărimi și multe alte motive , nu răspund )

Și acum să mai și glumim.

Mai este și opțiunea să sune și pe la alte dame, că or mai fii și oameni normali nu doar obsedați îndrăgostiți de tine. :D

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 2048
41 minutes ago, madaa69 said:

 

 

 

asta ultima e de noaptea minții :) 

cred ca mai încurajator era sa zici daca nu răspund suna pana cand unul din noi rămâne fara baterie 

La fix asta. Ramane sa ma intreb daca obsedatii aia nenorociti i-au gaurit dresurile. 😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
2 hours ago, Dya94 said:

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

Opțiuni de a lua legătura cu mine:

- îmi lași mesaj cu intervalul de timp în care pot răspunde, dacă a depășit timpul nu mai răspund 

- lași mesaj ca pot răspunde oricând. (Inseamnă doar în ziua respectiva )

-nu poți lăsa mesaj in nici un fel, suni insistent ( la un moment dat voi răspunde, nu se stie când)

- important ca atunci cand imi lasi mesaj sa imi specifici ca doresti o programare sau ca in intervalul de timp iti pot raspunde, daca doresti detalii , in momentul respectiv cand iti raspund ma suni si le discutam doar telefonic(mesajele care le primesc legate de detalii, poze, mărimi și multe alte motive , nu răspund )

 

IMG_20220512_164135.jpg

IMG_20220512_163406.jpg

Fi cumsecade,cat percepi pentru un futai cu suflet?

Mersi.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 31 minute, sopranos290 a spus:

Mai stiti ceva de ea ? Nu raspunde la telefon.

Asa face de obicei ;)

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

Preturile si serviciile!!

150 Fin

300 Ora

-fk ( la alegerea mea în funcție de compatibilitate)

-sărutări pe corp

-oral protejat/ neprotejat

- finalizare corporala

-finalizare orala

- sex intre sani

-sex normal protejat

-accept diferite pozitii( in funcție de marime)

-accept in diferite camere( dormitor,living,hol)

Deplasări doar la cunoscuți 500 de lei ora

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...