Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

Reputație: 109
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
  • Oras:Constanța vara, Brașov iarna și București în trecere
Acum 57 minute, zguby7792 a spus:

Merg si eu o statie..🤣

Du-te merită fata e de 10 pe linie ✌️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 731
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Disponibila astazi pana la 22 00, vineri 14 00 - 22 00 și sâmbătă 14 00 - 19 30 🥰🥰🥰

Nu uitați sa precizati  intervalul de timp  în care pot răspunde 😇

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 9
Link spre comentariu
Reputație: 90
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, Dya578 a spus:

Disponibila astazi pana la 22 00, vineri 14 00 - 22 00 și sâmbătă 14 00 - 19 30 🥰🥰🥰

Nu uitați sa precizati  intervalul de timp  în care pot răspunde 😇

 

IMG_20240515_172527_0.jpg.3176fd6b004868dd6caed1b830917961.jpgIMG_20240515_161939_0.jpg.dd965f8f9d2985d0100e2a4a29a846f0.jpgIMG_20240515_161720_0.jpg.1dda21d468033852ee703240d95c0766.jpgIMG_20240515_161627_0.jpg.6bf51b77b1efabda35a5fcf5629c81be.jpgIMG_20240515_161445_0.jpg.e2da21343e1cffc438c6b97b309af315.jpgIMG_20240515_161055_0.jpg.e26cf1336eb7a9366d143045ae152f41.jpgIMG_20240515_160923_0.jpg.baf801c5695dc8809031ca8ea3ccdd35.jpgIMG_20240515_160753_0.jpg.fceaa55f5f8e73839de9cb06ece1d256.jpgIMG_20240515_160044_0.jpg.6bf96056e8c43f93eb8e8b28de952008.jpg

❤️❤️❤️ ideea este ca acel obiect viestimentar...curenteaza🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Reputație: 126
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, zguby7792 a spus:

❤️❤️❤️ ideea este ca acel obiect viestimentar...curenteaza🤣🤣🤣

Posibil să fie ceva probleme la gamba stângă.

Link spre comentariu
Reputație: 731
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 1 oră, zguby7792 a spus:

❤️❤️❤️ ideea este ca acel obiect viestimentar...curenteaza🤣🤣🤣

Nu e asta🤣

Link spre comentariu
Reputație: 731
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 8 minute, gauloise07 a spus:

Posibil să fie ceva probleme la gamba stângă.

Nu e nici o problema. Mai simplu de ascuns 😇😇 cine ma cunoaște știe despre ce e vorba

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 126
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 17 ore, Dya578 a spus:

Nu e nici o problema. Mai simplu de ascuns 😇😇 cine ma cunoaște știe despre ce e vorba

Tatuaj. Presupun că am ghicit din a doua încercare, cu elemente ajutătoare. Și nu e neapărat vorba despre cine te cunoaște, ci despre cine te-a văzut oarecum recent. 

Link spre comentariu
  • Oras:păpămant
  • Oras:păpămant
1 oră în urmă, gauloise07 a spus:

Tatuaj. Presupun că am ghicit din a doua încercare, cu elemente ajutătoare. Și nu e neapărat vorba despre cine te cunoaște, ci despre cine te-a văzut oarecum recent. 

Nu era de ghicit parerea mea , trebuia doar uitat la poze ( studiat , analizat ) iar rezultatu final era de inteles ca in zona unde este acoperit cu negru se afla un tatuaj 👌.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1527
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Și "accidentată" de ar fi ... După acțiunea cu ea,  la plecare  "uiți" ieșirea din apartament ...😁 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 126
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 16.05.2024 la 15:42, mitonemihai a spus:

Nu era de ghicit parerea mea , trebuia doar uitat la poze ( studiat , analizat ) iar rezultatu final era de inteles ca in zona unde este acoperit cu negru se afla un tatuaj 👌.

Este foarte frumoasa + are servicii de top si de aceea regret ca nu mai am acces. Totusi, de aici pana la studiat / analizat, rezultat final... Am destule dileme in viata personala si profesionala, aici venim strict pentru relaxare / reincarcarea bateriilor. (Calk meu imi refuza diacriticile).

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:păpămant
  • Oras:păpămant
Acum 1 oră, gauloise07 a spus:

Este foarte frumoasa + are servicii de top si de aceea regret ca nu mai am acces. Totusi, de aici pana la studiat / analizat, rezultat final... Am destule dileme in viata personala si profesionala, aici venim strict pentru relaxare / reincarcarea bateriilor. (Calk meu imi refuza diacriticile).

Eu am facut referire la acea șosetă de pe picior cand am zis ca era vorba de (studiar, analizat ) nimic altceva .

Link spre comentariu
Reputație: 126
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 17.05.2024 la 22:09, mitonemihai a spus:

Eu am facut referire la acea șosetă de pe picior cand am zis ca era vorba de (studiar, analizat ) nimic altceva .

Sorry, am reacționat disproporționat. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 22320
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut. 

Ieri după amiaza am avut deosebita placere s-o cunosc pe Claudia. 

Fiind cu ceva treaba prin Constanța,  am încercat neapărat sa ma vad cu ea. 

Din start , vreau sa menționez ca este Revelația anului pentru mine ! 

Pe lângă faptul ca este deosebit de frumoasa și are un corp perfect pentru gustul meu ( cum se poate observa și din poze ) , am descoperit un OM deosebit,  o fata de un bun simt încredibil,  simpla ei companie fiind o placere maxima. 

Vreau sa subliniez faptul ca singurul regret este ca am stat doar 1 ora , timpul efectiv zburând,  oricum fata nu a fost cu ochii pe ceas nici o secunda și cum bine zicea confratele Jerry,  la plecare eram pur și simplu amețit de plăcere,  nici nu mai nimeream ușa de la lift :lol:. Atât de mult mi-a plăcut Claudia,  încât am vrut sa revin în câteva ore la ea , doar ca din păcate avea programul stabilit,  altfel sigur reveneam.  Oricum,  personal voi opta pentru minim 2 ore când voi mai avea ocazia.  E muuuuult prea puțin 1 ora în compania Claudiei. Voi face doar câteva adnotari,  fără sa detaliez minuțios acțiunea,  preferând sa păstrez în suflet interactiunea minunata cu Claudia. 

Programare efectuată din timp pe whats up și respectata fara probleme la minut- nota 10 pentru seriozitate. 

Locația- aproape de City Mall,  curata , apartament spațios,  baia curata, geluri de dus din belșug,  prosop impecabil de curat- nota 9.

Aspect- o fata efectiv superba,  foarte frumoasa , slim , sâni naturali,  micuti , fermi , piele incredibil de fina,  epilata complet , exact cum îmi place mie- nota 10.

Oral - 10 senza dubio , întrebat cum prefer,  ales bineînțeles necauciucat,  absolut excepțional, lent , deep complet pana la baza pulii,  supt cu presiune excelenta aplicata pe capul pulii,  lins pula pe lateral,  lins oo-le , mai mult decât perfect pentru mine. 

Normal- 10 , fut excepțional,  numărul 1 în misionar,  numărul 2 în poziția caprita , dorind neapărat sa vad curul ala senzațional de rotund perfect cum se muleaza în pula mea , contre incredibile , un fut minunat,  implicat,  iarăși pentru mine perfect. 

Igiena- 10 , curata impecabil,  fresh , o încântare sa o săruți pe peste tot ( mai puțin bineînțeles în zona intima , mare pacat,  de fapt singurul regret în privința serviciilor).

GFE - 10 e mult prea puțin,  un FK absolut sublim pentru mine , perfect în toate privințele + o fata cum spuneam vesela , inteligenta,  joviala,  prietenoasa, o incredibila placere simpla ei companie. 

Cadoul 350 RON,  timp 1 ora , mult prea puțin pentru ce oferă Claudia. Cum spuneam,  din punctul meu de vedere,  voi opta pentru cel puțin 2 ore pe viitor. 

Claudia- o Rara Avis  , o fata cu adevărat deosebita . Dacă ar fi în București,  as vizita-o cel puțin de 2 ori pe săptămână. 

Sper din suflet sa ajungă ( curând) și în Capitala ! Ar fi o veste minunata. 

Te pup dulce Claudia,  mulțumesc din suflet pentru tot și abia aștept să ne revedem ! 

O zi buna va doresc !

 

  • Like 7
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 828
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 minute, il pupparo a spus:

Va salut. 

Ieri după amiaza am avut deosebita placere s-o cunosc pe Claudia. 

Fiind cu ceva treaba prin Constanța,  am încercat neapărat sa ma vad cu ea. 

Din start , vreau sa menționez ca este Revelația anului pentru mine ! 

Pe lângă faptul ca este deosebit de frumoasa și are un corp perfect pentru gustul meu ( cum se poate observa și din poze ) , am descoperit un OM deosebit,  o fata de un bun simt încredibil,  simpla ei companie fiind o placere maxima. 

Vreau sa subliniez faptul ca singurul regret este ca am stat doar 1 ora , timpul efectiv zburând,  oricum fata nu a fost cu ochii pe ceas nici o secunda și cum bine zicea confratele Jerry,  la plecare eram pur și simplu amețit de plăcere,  nici nu mai nimeream ușa de la lift :lol:. Atât de mult mi-a plăcut Claudia,  încât am vrut sa revin în câteva ore la ea , doar ca din păcate avea programul stabilit,  altfel sigur reveneam.  Oricum,  personal voi opta pentru minim 2 ore când voi mai avea ocazia.  E muuuuult prea puțin 1 ora în compania Claudiei. Voi face doar câteva adnotari,  fără sa detaliez minuțios acțiunea,  preferând sa păstrez în suflet interactiunea minunata cu Claudia. 

Programare efectuată din timp pe whats up și respectata fara probleme la minut- nota 10 pentru seriozitate. 

Locația- aproape de City Mall,  curata , apartament spațios,  baia curata, geluri de dus din belșug,  prosop impecabil de curat- nota 9.

Aspect- o fata efectiv superba,  foarte frumoasa , slim , sâni naturali,  micuti , fermi , piele incredibil de fina,  epilata complet , exact cum îmi place mie- nota 10.

Oral - 10 senza dubio , întrebat cum prefer,  ales bineînțeles necauciucat,  absolut excepțional, lent , deep complet pana la baza pulii,  supt cu presiune excelenta aplicata pe capul pulii,  lins pula pe lateral,  lins oo-le , mai mult decât perfect pentru mine. 

Normal- 10 , fut excepțional,  numărul 1 în misionar,  numărul 2 în poziția caprita , dorind neapărat sa vad curul ala senzațional de rotund perfect cum se muleaza în pula mea , contre incredibile , un fut minunat,  implicat,  iarăși pentru mine perfect. 

Igiena- 10 , curata impecabil,  fresh , o încântare sa o săruți pe peste tot ( mai puțin bineînțeles în zona intima , mare pacat,  de fapt singurul regret în privința serviciilor).

GFE - 10 e mult prea puțin,  un FK absolut sublim pentru mine , perfect în toate privințele + o fata cum spuneam vesela , inteligenta,  joviala,  prietenoasa, o incredibila placere simpla ei companie. 

Cadoul 350 RON,  timp 1 ora , mult prea puțin pentru ce oferă Claudia. Cum spuneam,  din punctul meu de vedere,  voi opta pentru cel puțin 2 ore pe viitor. 

Claudia- o Rara Avis  , o fata cu adevărat deosebita . Dacă ar fi în București,  as vizita-o cel puțin de 2 ori pe săptămână. 

Sper din suflet sa ajungă ( curând) și în Capitala ! Ar fi o veste minunata. 

Te pup dulce Claudia,  mulțumesc din suflet pentru tot și abia aștept să ne revedem ! 

O zi buna va doresc !

 

Sa zicem ca esti foarte norocos dc ai prins-o pt prima oara pe Clau...da cika norocul e aleator !! 🫠😂

Bafta in continuare !!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, il pupparo a spus:

Va salut. 

Ieri după amiaza am avut deosebita placere s-o cunosc pe Claudia. 

Fiind cu ceva treaba prin Constanța,  am încercat neapărat sa ma vad cu ea. 

Din start , vreau sa menționez ca este Revelația anului pentru mine ! 

Pe lângă faptul ca este deosebit de frumoasa și are un corp perfect pentru gustul meu ( cum se poate observa și din poze ) , am descoperit un OM deosebit,  o fata de un bun simt încredibil,  simpla ei companie fiind o placere maxima. 

Vreau sa subliniez faptul ca singurul regret este ca am stat doar 1 ora , timpul efectiv zburând,  oricum fata nu a fost cu ochii pe ceas nici o secunda și cum bine zicea confratele Jerry,  la plecare eram pur și simplu amețit de plăcere,  nici nu mai nimeream ușa de la lift :lol:. Atât de mult mi-a plăcut Claudia,  încât am vrut sa revin în câteva ore la ea , doar ca din păcate avea programul stabilit,  altfel sigur reveneam.  Oricum,  personal voi opta pentru minim 2 ore când voi mai avea ocazia.  E muuuuult prea puțin 1 ora în compania Claudiei. Voi face doar câteva adnotari,  fără sa detaliez minuțios acțiunea,  preferând sa păstrez în suflet interactiunea minunata cu Claudia. 

Programare efectuată din timp pe whats up și respectata fara probleme la minut- nota 10 pentru seriozitate. 

Locația- aproape de City Mall,  curata , apartament spațios,  baia curata, geluri de dus din belșug,  prosop impecabil de curat- nota 9.

Aspect- o fata efectiv superba,  foarte frumoasa , slim , sâni naturali,  micuti , fermi , piele incredibil de fina,  epilata complet , exact cum îmi place mie- nota 10.

Oral - 10 senza dubio , întrebat cum prefer,  ales bineînțeles necauciucat,  absolut excepțional, lent , deep complet pana la baza pulii,  supt cu presiune excelenta aplicata pe capul pulii,  lins pula pe lateral,  lins oo-le , mai mult decât perfect pentru mine. 

Normal- 10 , fut excepțional,  numărul 1 în misionar,  numărul 2 în poziția caprita , dorind neapărat sa vad curul ala senzațional de rotund perfect cum se muleaza în pula mea , contre incredibile , un fut minunat,  implicat,  iarăși pentru mine perfect. 

Igiena- 10 , curata impecabil,  fresh , o încântare sa o săruți pe peste tot ( mai puțin bineînțeles în zona intima , mare pacat,  de fapt singurul regret în privința serviciilor).

GFE - 10 e mult prea puțin,  un FK absolut sublim pentru mine , perfect în toate privințele + o fata cum spuneam vesela , inteligenta,  joviala,  prietenoasa, o incredibila placere simpla ei companie. 

Cadoul 350 RON,  timp 1 ora , mult prea puțin pentru ce oferă Claudia. Cum spuneam,  din punctul meu de vedere,  voi opta pentru cel puțin 2 ore pe viitor. 

Claudia- o Rara Avis  , o fata cu adevărat deosebita . Dacă ar fi în București,  as vizita-o cel puțin de 2 ori pe săptămână. 

Sper din suflet sa ajungă ( curând) și în Capitala ! Ar fi o veste minunata. 

Te pup dulce Claudia,  mulțumesc din suflet pentru tot și abia aștept să ne revedem ! 

O zi buna va doresc !

 

Sper că ajunsul în Bucuresti este doar dorinta ta nu si a Claudiei!!! 
 Nu de alta dar tare nu asi vrea să ma mut la Bucuresti!😂  Este excorta mea preferata, oricând merg la ea plec cu capul în nori  complect aiurit! 
 

Link spre comentariu
Reputație: 731
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Disponibila pana la 22 00. Marți și Miercuri program 14 30 - 22 00. Nu uitați sa precizați timpul de răspundere!!🥰🥰

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
Reputație: 60
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, Dya578 a spus:

Disponibila pana la 22 00. Marți și Miercuri program 14 30 - 22 00. Nu uitați sa precizați timpul de răspundere!!🥰🥰

 

IMG_20240520_133605_0.jpg

IMG_20240520_134213_0.jpg

Ce trebuie sa fac sa ne putem vedea?Nu mai imi rasp la mesaje pe wap 😪😪😪

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 9497
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 21 ore, liviu750 a spus:

Ce trebuie sa fac sa ne putem vedea?Nu mai imi rasp la mesaje pe wap 😪😪😪

Insista! In vreo 2-3 luni o sa raspunda 🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 1527
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 10 ore, talibanu a spus:

Insista! In vreo 2-3 luni o sa raspunda 🤣🤣

Neah , probabil il știe cine este ...și nu s a comportat cum trebuie cu ea ..., chiar răspunde la mesaje adecvate, și nu răspunde la întrebări ce nu face ...ea cu publi nu mai lucrează 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...