Sari la conținut

ANDREEA NEW 0731441272


Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Luat legatura cu tipa pe whatsapp, stabilesc sa ajung in 30 de min la ea, ma pun la drum, între timp imi da adresa exactă, ajung in fața blocului, si brusc nu mai raspunde, după vreo 45 de min primesc mesaj ca a prelungit cine era intrat, dar asta denota faptul că luase client in timp ce ma îndreptam spre ea, mai aveam 10 min pana la locația cand inca discutăm ultimele detalii pe whatsapp, tot citesc ca sunt unii care dau țeapă, cred ca seriozitatea ar trebui a fie de ambele părți.

Mai verifica o data conversația noastră. Dacă nu ai ajuns în jumătate de ora, nu eram obligata sa te aștept o zi întreaga pe tine:))

Chiar tu ai menționat ca dupa 45 min(de când tu stabilise ca ajungi în 30 min)

Dacă nu ai respect de sine nu aștepta să primești de la alte persoane.

Mulțumesc!

O zi frumoasă!

Link spre comentariu

Mai verifica o data conversația noastră. Dacă nu ai ajuns în jumătate de ora, nu eram obligata sa te aștept o zi întreaga pe tine:))

Chiar tu ai menționat ca dupa 45 min(de când tu stabilise ca ajungi în 30 min)

Dacă nu ai respect de sine nu aștepta să primești de la alte persoane.

Mulțumesc!

O zi frumoasă!

Mica ticăloasă ce ești, omu a zis ca l-ai contactat după 45 de minute după ce a ajuns el la tine si ti-a dat mesaj! Acum ai priceput?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Poti sa verifici, am ajuns mai repede de o jumătate de oră, verifica si apelurile.

 

Mai verifica o data conversația noastră. Dacă nu ai ajuns în jumătate de ora, nu eram obligata sa te aștept o zi întreaga pe tine:))

Chiar tu ai menționat ca dupa 45 min(de când tu stabilise ca ajungi în 30 min)

Dacă nu ai respect de sine nu aștepta să primești de la alte persoane.

Mulțumesc!

O zi frumoasă!

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Cred ca am avut prea multe pretenții cand am gândit că macar bunul simt sa iti asumi greseala il ai

In ultimele zile mulți tipi au tot prelungit la 2h, ba chiar 3h.eu din principiu nu dau țepe! Am anunțat pe toată lumea dacă nu am mai putut

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In ultimele zile mulți tipi au tot prelungit la 2h, ba chiar 3h.eu din principiu nu dau țepe! Am anunțat pe toată lumea dacă nu am mai putut

Mie nu mi se pare corecta atitudinea asta.

Daca ai programari, le respecti. Daca nu, si ai 2 sau 3 ore la dispozitie, no problem.

Dar daca ai alte programari, si omul care e la tine nu a spus de la inceput ca sta 2 sau 3 ore, ghinionul lui. Vine alta data pentru 2 sau 3 ore. Nu prelungesti tu in detrimentul altora care au programari.

Poate ca ai impresia ca nu e vina ta, dar te inseli.

Sincer, erai pe wishlist-ul meu, chiar undeva in top, dar fazele astea ma fac sa reconsider.

  • Like 2
Link spre comentariu

Bai băieți, toate fetele de aici sunt curve, se fut cu diferiți străini pentru bani, ca sunt ei români, tigani, vietnamezi nu le intereseaza. Dacă unul îi vine in locație si ii pune banii pe masa pentru 15 minute sau 15 ore, ea cu el sta atât cât o plătește, asta in cazurile bune. Asta e definiția unei curve/tarfe. Nu inteleg când toti va simțiți aburiti de curve, viata lor fiind una de cacat, fiind obligate de diferite motive sau indivizi sa se futa zilnic cu străini fiecare prezentând diferite riscuri. Da le n pula mea pe toate sa moare asfixiate cu pula n gura. Cheer up băieți!

Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da

Sunt foarte multi cei care isi fac programare la cate o fata si nici macar nu au bunul simt sa sune cu 30 de minute inainte sa anunute ca nu mai vin,pur si simplu fata sta si asteapta sa-i vina programarea spunand altora care suna ca sunt ocupate.Cand trec deja 15/20 de minute de cand trebuia sa-i vina programarea se gandeste ce proasta a fost ca nu a spus unuia care a sunat sa vina ca este libera.Dupa ce ia 3/4 tepe de genul asta se decide sa mearga pe primul venit,primul servit.Sunt multe care nu ne cer banii inainte de actiune si atunci cand noi spunem ca vrem sa prelungim programarea ,ea se gandeste imediat ca daca spune nu ,s-ar putea sa ne supere si sa nu-i mai dam banii,logic ca nu se mai gandeste ca are o alta programare pe care o amana fara ca cel care o are sa stie.Cine este de vina?Noi care ne suparam ca ni se cer banii inainte?Noi care cerem sa mai stam o finalizare chiar daca fata zice ca are programare?Sau fata care ne cere banii inainte,sau nu vrea sa mai faca o finalizare cu noi avand o alta programare si riscand sa nu mai primeasca banii de la noi pentru serviciile prestate pana la acel moment?Multi dintre noi suntem corecti,respectam programarile,nu cerem sa stam inca o finalizare peste ce am programat,dar suferim din cauza altora carora nu le pasa decat de ei

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pana la urma, chiar daca am facut drumul degeaba si timpul pierdut puteam intelege, dar sa nu ai bunul simt sa iti recunoști vina si sa mai si încerci sa te scoti spunând că am Intarziat eu, mi se pare josnic.

 

Sunt foarte multi cei care isi fac programare la cate o fata si nici macar nu au bunul simt sa sune cu 30 de minute inainte sa anunute ca nu mai vin,pur si simplu fata sta si asteapta sa-i vina programarea spunand altora care suna ca sunt ocupate.Cand trec deja 15/20 de minute de cand trebuia sa-i vina programarea se gandeste ce proasta a fost ca nu a spus unuia care a sunat sa vina ca este libera.Dupa ce ia 3/4 tepe de genul asta se decide sa mearga pe primul venit,primul servit.Sunt multe care nu ne cer banii inainte de actiune si atunci cand noi spunem ca vrem sa prelungim programarea ,ea se gandeste imediat ca daca spune nu ,s-ar putea sa ne supere si sa nu-i mai dam banii,logic ca nu se mai gandeste ca are o alta programare pe care o amana fara ca cel care o are sa stie.Cine este de vina?Noi care ne suparam ca ni se cer banii inainte?Noi care cerem sa mai stam o finalizare chiar daca fata zice ca are programare?Sau fata care ne cere banii inainte,sau nu vrea sa mai faca o finalizare cu noi avand o alta programare si riscand sa nu mai primeasca banii de la noi pentru serviciile prestate pana la acel moment?Multi dintre noi suntem corecti,respectam programarile,nu cerem sa stam inca o finalizare peste ce am programat,dar suferim din cauza altora carora nu le pasa decat de ei

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt foarte multi cei care isi fac programare la cate o fata si nici macar nu au bunul simt sa sune cu 30 de minute inainte sa anunute ca nu mai vin,pur si simplu fata sta si asteapta sa-i vina programarea spunand altora care suna ca sunt ocupate.Cand trec deja 15/20 de minute de cand trebuia sa-i vina programarea se gandeste ce proasta a fost ca nu a spus unuia care a sunat sa vina ca este libera.Dupa ce ia 3/4 tepe de genul asta se decide sa mearga pe primul venit,primul servit.Sunt multe care nu ne cer banii inainte de actiune si atunci cand noi spunem ca vrem sa prelungim programarea ,ea se gandeste imediat ca daca spune nu ,s-ar putea sa ne supere si sa nu-i mai dam banii,logic ca nu se mai gandeste ca are o alta programare pe care o amana fara ca cel care o are sa stie.Cine este de vina?Noi care ne suparam ca ni se cer banii inainte?Noi care cerem sa mai stam o finalizare chiar daca fata zice ca are programare?Sau fata care ne cere banii inainte,sau nu vrea sa mai faca o finalizare cu noi avand o alta programare si riscand sa nu mai primeasca banii de la noi pentru serviciile prestate pana la acel moment?Multi dintre noi suntem corecti,respectam programarile,nu cerem sa stam inca o finalizare peste ce am programat,dar suferim din cauza altora carora nu le pasa decat de ei

Este adevărat că e și vina celor cărora nu le pasă decât de ei.

Pe de altă parte, nu văd un motiv de supărare să ni se ceară banii înainte, n-ar fi nici prima nici ultima care ar face asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Încă o precizare și gata e ultima pe subiectul acesta: NU VOI GONII PE CINEVA CARE E DEJA LA MINE ȘI VREA SA PRELUNGEASCĂ PENTRU UNUL PE CARE NICI NU IL CUNOSC ȘI CARE PROBABIL VREA ȘI EL SA FUTA UN NR. dacă nu aș proceda asa, tot a-ți avea de comentata. După devin FASTFUCK....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Încă o precizare și gata e ultima pe subiectul acesta: NU VOI GONII PE CINEVA CARE E DEJA LA MINE ȘI VREA SA PRELUNGEASCĂ PENTRU UNUL PE CARE NICI NU IL CUNOSC ȘI CARE PROBABIL VREA ȘI EL SA FUTA UN NR. dacă nu aș proceda asa, tot a-ți avea de comentata. După devin FASTFUCK....

 

Elegant...  :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Bifat astăzi la domnișoara. 30 min, 150 RON , o tragere. Overall 8,50. Aspect 8, igiena 9, oral 9, cam scurt, dar ne grăbeam amândoi . Se simte bine pe la spate, contre, cur bun. Data viitoare stau o ora. Sa nu uiți carnețelul Andreea 😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...