Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De cel putin 20 de pagini (atat am avut rabdare), doar delirul protagonistei, nicio recenzie ...

  Daca ai avea bani si te-ar duce capul macar un metru, nu ai mai avea nevoie de recenzii ... Du-te sa te dezinfectezi, ca puti a prost !

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Dominare financiara ... 0737662980

 

   Ai sange de sclav si trasaturi de sclav ... Simti nevoia sa te faci util .... Nu poti trai cu sentimentul inutilitatii. Te-ai nascut sa ma servesti, sa iti pui cardul la dispozitia mea, sa imi faci placerile. Iti place sa auzi si inima incepe sa iti bata tare in piept cand iti zic ca vreau un sclav ca tine. Iti place sa fii folosit iar mie imi place sa ma folosesc de tine. Iti place gandul ca ai o zeita pentru care muncesti, traiesti. Aud prin telefon inima ta batand ca un clopot atunci cand eu  iti dau porunci.  Scoate, sclavule labagiu, pentru mine, banii de la saltea, ca ii mananca acarienii ! Am multe vise frumoase in care vreau sa investesc banii pe care mi-i dai si cu care tu nu stii ce sa faci. Tu trebuie sa imi sustii visele, ca sa le pot transforma in realitate ! Da, imi place sa visez la banii tai si la ce mi-ar placea sa fac cu ei iar tie iti place sa visezi la mine ...

 

 

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Educata, titrata, prezentabila, stilata, sunt o fire calda, sociabila, joviala, open minded. Imi plac libertatea, varietatea in orice, imi plac vacantele si masinile exotice, barbatii destepti, ingrijiti si manierati, hainele elegante si luxoase, ma fascineaza trupul omenesc si imi place sa fac dragoste. Cred ca sunt un model bun  pentru cei care vor sa invete sa comunice si sa isi exprime liber, necenzurat, emotiile, trairile, gandurile, fanteziile, cunostintele. La randul meu, imi caut mereu modele bune, pentru un stil de viata creativ si armonios, pentru a evolua si a ma perfectiona. Vreau sa gasesc punti de comunicare intre mine si oamenii cu pasiuni asemanatoare cu ale mele, sa am de la cine sa invat si cu cine sa ma bucur de momente sublime. Suna-ma, daca vrei sa vorbim despre pasiunile noastre, in vederea unei relatii de tip sugar date ! !

 

                                                                     

                          :kiss3   0737662980 :gifs_ojos

 

 

 

 

 


Aceasta postare a fost editata de siana: Astazi, 13:26

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tu atat de inconstienta esti incat prestezi in plina pandemie?

Doamne fereste!

 

  Nu prestez nimic, idiotule. Maica-ta a prestat, atunci cand te-a facut cretin. Te arunci cu gura, sa latri fara folos si sa rupi lantul, precum cainele meu cand vede o pisica ! Mars, in cotetul tau, ca iti dau un sut in bot, de nu te vezi ! Toti prostii se trezesc vorbind de fiecare data ...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Ai anumite fantezii, fetisuri, pentru care iti cauti o amanta dominatoare ? Putem avea si o relatie la distanta. Suna-ma, pentru detalii !

 

                                                   :stiletto    0737662980 :2qm40hg

 

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui

De ce ma jigmesti ma sugatoareo? Pui anunturi ca esti disponibila in plina epudemie si tot tu latri ca o turbata!

Au dreptate astia ca esti o baba nebuna!

 

 

  Nu prestez nimic, idiotule. Maica-ta a prestat, atunci cand te-a facut cretin. Te arunci cu gura, sa latri fara folos si sa rupi lantul, precum cainele meu cand vede o pisica ! Mars, in cotetul tau, ca iti dau un sut in bot, de nu te vezi ! Toti prostii se trezesc vorbind de fiecare data ...

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Pentru ca inca de lunea trecuta m-au sunat multi potentiali clienti noi, revin cu specificatia, pentru cine nu a inteles, ca pe timpul pandemiei, nu practic decat dominare la distanta, sex, fantezii si dominare la telefon, nu stabilesc intalniri cu clienti noi iar dintre cei vechi nu ma intalnesc decat selectiv, cu cativa cu care am o relatie de tip sugar, cu care am pastrat frecvent contactul, in decursul timpului, o data sau de mai multe ori pe saptamana si ii cunosc suficient de bine.

 

    Va doresc tuturor sanatate si sa treceti cu bine de perioada asta critica ! Nu mai fiti rai, ca atrageti raul ! Nu mai ganditi de rau pe altii, caci gandurile negative sunt otrava pentru tot organismul ! Cand aveti ganduri negre, creierul secreta anumite substante chimice nocive pentru intregul organism si care blocheaza conexiunea dintre neurotransmitatori.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De ce ma jigmesti ma sugatoareo? Pui anunturi ca esti disponibila in plina epudemie si tot tu latri ca o turbata!

Au dreptate astia ca esti o baba nebuna!

   

 

     Bai, cacatoi care traiesti in stare vegetativa si esti lipsit complet de neuroni, arunca-te singur in veceul in care a vrut maiculita ta sa te avorteze si incearca sa spui ceva cu pisatul meu in gura si cand trag apa peste tine ! Lasa-ma dracu, ca sunt satula de paduchi retardati, ca tine, si nu mai am deloc rabdare cu idioti ca tine ! M-ai innebunit azi cu mesajele pe telefon ca voiai sa ne intalnim, paduche lat, ce esti. Ti-am dat din prima cu flit dar ai fost cel mai insistent berbec dintre toti, in perioada asta.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...