Sari la conținut

Criss Arad 0720782724


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Las si eu cateva detaii despre mine 🤗. Sunt Cristina ! Bine cunoscuta sub numele ( Criss) am varsta de 24 ani , 1,73 cm si 59 Kg🥰. SERVICII. ✅Sex oral , protejat ( ne protejat in functie de igiena corporala). ✅ Sex normal ( protejat ) ✅Sarut pe corp. ✅Schimb de pozitii. ✅Masaj relaxare ( body lotion). ✅Dus impreuna . ( doar la cerere ) â›”ï¸ Nu fac , ( Fk, 69 si alte fantezii ) â›”ï¸Nu acept domni , de peste 50 ani . PRET - 150 ( 30 min) 1 fin 300 ( 60 min) 2 fin. Deplasari ( Hotel ) 450 ( 60 min) . PS - Am dreptul de a imi selecta clienteala 🙈 LOCATIE - Calea Radnei ( Micalaca ) PROGRAM - 10:00🕙 22:00 🕙 CONTACT - telefonic ( sms) Va astept cu drag â—ï¸ðŸ”¥ðŸ”¥

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sunat, stabilit in 30 min, ajung in zona sun nu mai raspunde. Sun din nou, nimic sun pe watsapp nici aici nu raspunde. In total am sunat de vreo 5 ori pe parcursul întregii zile dar fără succes. Zic bun și mâine e o zi. A doa zi sun nu raspunde după vreo 1 ora sun din nou și surpriza ma blocat.

Din punctul meu de vedere este neserioasa. Nu știu motivul însă pana acum nimeni nu ma blocat. Chiar am avut o discuție amicală la telefon

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...