Sari la conținut

aberatii


Postări Recomandate

  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...
Postat

Ia zi motane cum imi recuperez si eu contul ?

 

Faci tu o fapta frumoasa asa de Sarbatori sau imi dai alte "variante" ???

  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...
Postat

Sau macar sa imi spui de ce am fost banat permanent.... asa ca idee...

Vizitator gingo
Reputație: 0
Postat

Mersi, sa cresti mare o mie de ani ! 

 

Am sa beau in cinstea ta diseara ;)


Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare