Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Foarte bine punctat! :atm

Sa stii ca 'sudez' si  inelar sau in linie continua ori intrerupta ;) nu numai in puncte! ;) Cu sunete chiar! :blushing2

 

XXX

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Sa stii ca 'sudez' si  inelar sau in linie continua ori intrerupta ;) nu numai in puncte! ;) Cu sunete chiar! :blushing2

 

XXX

adevaru-i ca te pricepi ;)  :bow

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 0747 526 203 - In Cluj saptamana aceasta.

OP/ON (in functie de igiena) NP- AP

FK, anilingus/cunilingus CIM/COF/COB -   in functie de compatibilitate/igiena- cu orice serviciu.

30 min 150

60 min 250

Anal + 50

 Daca nu raspund la telefon incearca sa imi scrii un SMS sau pe W.up. Poate e telefonul pe 'mute' ( nu inseamna ca sunt ocupata!)

 

Program: 8 - 22 de Luni pana vineri ( sambata si duminica- in functie de dispozitia mea)

 

Prietenii nu au program! ;) doar ei pot face programare direct prin SMS sau W.up 24/7

Penttru mai multe detalii, citeste profilul meu.

xxx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pana luni 10 august in Cluj

 

11 august - Oradea ( Rogerius- Aluminei)

14 august-  Arad ( Ared Kaufland)

 In curand  vizite si la Baia Mare si Constanta :girly

 

XXX

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna Sonia. Azi ce program ai? Pana la ce ora esti disponibila?

E mai ușor să întrebi decât să citești (și să înțelegi ceva după ce-ai citit)?

 

P.S.: vezi că ceva mai sus, cu câteva postări in urma, e trecut clar programul de lucru "la birou"!

Link spre comentariu

Acest personaj “altu2” iara se baga in seama aiurea.

Citeste atent ce am scris bai inteligentule “azi ce program ai?” Adica femeia poate si-a schimbat programul de lucru in acea zi (degeaba are postat ca la magazin luni-vineri 8-22) si lucreaza exact cat ii permite timpul. Poate in acea zi nu lucreaza dor pana la 20 sau poate pana la 2 am.

De aceea am intrebat!

Dar tu se pare ca nu stii citi atent si comentezi fara sa gandesti intrebarea pusa!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Acest personaj “altu2” iara se baga in seama aiurea.

Citeste atent ce am scris bai inteligentule “azi ce program ai?” Adica femeia poate si-a schimbat programul de lucru in acea zi (degeaba are postat ca la magazin luni-vineri 8-22) si lucreaza exact cat ii permite timpul. Poate in acea zi nu lucreaza dor pana la 20 sau poate pana la 2 am.

De aceea am intrebat!

Dar tu se pare ca nu stii citi atent si comentezi fara sa gandesti intrebarea pusa!

Istetule care ești isteț, cred că ai dat iarăși cu mucii-n fasole.

Cu patru minute înainte de întrebarea ta cretinoidă, Sonya și-a anunțat programul pentru sâmbătă, dumineca și luni. Daca in programul de vineri ar fi apărut ceva modificări, evident le-ar fi menționat în acea postare, istețule ce ești isteț.

Dar așa e, nu poți avea pretenții de la oricare care își face veacul pe aici.

Link spre comentariu

Istetule care ești isteț, cred că ai dat iarăși cu mucii-n fasole.

Cu patru minute înainte de întrebarea ta cretinoidă, Sonya și-a anunțat programul pentru sâmbătă, dumineca și luni. Daca in programul de vineri ar fi apărut ceva modificări, evident le-ar fi menționat în acea postare, istețule ce ești isteț.

Dar așa e, nu poți avea pretenții de la oricare care își face veacul pe aici.

 

Esti plictisit rau si din cate vad furi curent la nivel inalt!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

 

Esti plictisit rau si din cate vad furi curent la nivel inalt!

Daca ceva din cele scrise anterior de mine nu le-ai înțeles, spune-mi să-ți traduc din romana ... in romana.

 

P.S.: nu fur ... vând.

Link spre comentariu

Daca ceva din cele scrise anterior de mine nu le-ai înțeles, spune-mi să-ți traduc din romana ... in romana.

 

P.S.: nu fur ... vând.

Stimabil cap patrat nu sunt aici pe acest forum ca sa ma cert cu nimeni dar daca iti doresti sa iti areti puterile s-ar putea sa iti propun o intalnire la mine la sala si rezolvam problema in ring daca chiar vrei sa areti ca esti luptator.

De altfel daca eu am pus o intrebare acestei doamne nu inteleg de ce te apuca cheful sa raspunzi intrebarilor neadresate tie.

Hai ca e suficient cu glumele!

Fii barbat si veziti de treaba ca certurile online sunt pentru persoane fara caracter!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Stimabil cap patrat nu sunt aici pe acest forum ca sa ma cert cu nimeni dar daca iti doresti sa iti areti puterile s-ar putea sa iti propun o intalnire la mine la sala si rezolvam problema in ring daca chiar vrei sa areti ca esti luptator.

De altfel daca eu am pus o intrebare acestei doamne nu inteleg de ce te apuca cheful sa raspunzi intrebarilor neadresate tie.

Hai ca e suficient cu glumele!

Fii barbat si veziti de treaba ca certurile online sunt pentru persoane fara caracter!

Q.E.D.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragii mei, sa va  'iegzblic' un pic.  :kiss3

Programul e afisat in semnatura 8-22.

Cand acest program se schimba, anunt. Asa este frumos. ( in mod normal nu lucrez in weekend si de aceea am anuntat programul pe ultimele zile la Cluj)

 

Cum eu lucrez cu programari limitate, si am explicat de mai multe ori pe topicul asta, era simplu de a deduce. In plus, toate discutiile de acest gen, se duc in privat ( PM, w.up, SMS- apel!).

 Nu va zbarliti degeaba. Poluam inutil, iar informatiile necesare se pierd printre zecile de astfel de comentarii.

 

E drept, sunt foarte selectiva. Puteti sa va suparati pe mine dar asta este. :blushing2

Nu am nimic cu nimeni si toti cei care m-au vizitat au fost tratati corect.  E drept sa o fac, altfel as sta doar cu telefonul in mana si-as vedea pula doar in pozele de pe W.up! :laugh2

Deveniti agresivi in discutii, taman cu cei care va ajuta cu informatii utile.

 

@raulbria- la modul tau de abordare e greu sa poti face o programare. Apreciez interesul tau si iti ia cateva minute de atentie sa afli ce te interesaza. Timpul pierdut nu ti-l face nimeni cadou.

@altu2 - multumesc din nou; si- ti cer eu scuze pt. zbarlelile astea inutile de cele mai multe ori.

 

XXX

Link spre comentariu

Dragii mei, sa va 'iegzblic' un pic. :kiss3

Programul e afisat in semnatura 8-22.

Cand acest program se schimba, anunt. Asa este frumos. ( in mod normal nu lucrez in weekend si de aceea am anuntat programul pe ultimele zile la Cluj)

 

Cum eu lucrez cu programari limitate, si am explicat de mai multe ori pe topicul asta, era simplu de a deduce. In plus, toate discutiile de acest gen, se duc in privat ( PM, w.up, SMS- apel!).

Nu va zbarliti degeaba. Poluam inutil, iar informatiile necesare se pierd printre zecile de astfel de comentarii.

 

E drept, sunt foarte selectiva. Puteti sa va suparati pe mine dar asta este. :blushing2

Nu am nimic cu nimeni si toti cei care m-au vizitat au fost tratati corect. E drept sa o fac, altfel as sta doar cu telefonul in mana si-as vedea pula doar in pozele de pe W.up! :laugh2

Deveniti agresivi in discutii, taman cu cei care va ajuta cu informatii utile.

 

@raulbria- la modul tau de abordare e greu sa poti face o programare. Apreciez interesul tau si iti ia cateva minute de atentie sa afli ce te interesaza. Timpul pierdut nu ti-l face nimeni cadou.

@altu2 - multumesc din nou; si- ti cer eu scuze pt. zbarlelile astea inutile de cele mai multe ori.

 

XXX

Stimabila doamna va ajut sa intelegeti ceva:

 

Nimic nu e greu daca chiar iti doresti!

O zi superba

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Stimabila doamna va ajut sa intelegeti ceva:

 

Nimic nu e greu daca chiar iti doresti!

O zi superba

sau cum era reclama la Torsion prin' 90 :  " Daca vrei cu adevarat poti"

 

Ma refeream strict la modul de abordare. N-a ajuns nimeni la mine doar pentru ca a scris in topic pe nimfomane, dimpotriva.

 

Ultima zi la Cluj ( pe luna aceasta!) :blushing2

 

XXX

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...