Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Buna frumosilor . Astazi sunt in locatie pana tarziu . Va astept cu drag . Ps: imi anunt o vacanta pana de dupa sarbatori probabil . Va astept cu drag momentan sunt pe.pozitie pentru a va satisface cu oralul pe care multi il cunoasteti

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Oferta astazi pana la 19:00 :

150 lei : 2 finalizari oral

80 ron doar oral protejat sau ne ( iclus finalizare orala) sa imi specificati de oferta va rog !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu știu ce pula mea aveam in cap de am crezut ca face muie bine...văzusem o recenzie, sau ceva...Am fost acum o săptămâna și ceva pe la ea. Zic sa ma duc la dus, cică “Te văd baiat curat”...noroc ca venisem cu dușul făcut, altfel nu știu cum ieșea. A șters pl cu un șervețel și a început sa facă laba cu capul între buze...cu halatul pe ea sau ce plm avea, prosop, nici nu mai știu...l-am dat jos sa ii văd țațele, măcar atât. A dat la manivela pana am terminat in 2-3 minute, o laba...mai bine o rezolvam de unul singur. Și când mi-am dat drumul a plecat la baie înainte sa iasă tot, ce-i drept eram neterminat de 2-3 săptămâni...in fine. Execrabil, in atâția ani de când sunt membru pe aici n-am scris nicio recenzie, dar acum am zis neaparat sa avertizez pe următorii...ca sigur mai cad alții in plasa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...