Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti -NERVA TRAIAN
  • Oras:Bucuresti -NERVA TRAIAN

asa imi ziceai si mie, ca iei pauza 6 luni, nespalato.

pauza??? Ma retrag in mm , iesi de pe topicul asta s transmitei divei tale ca ma p.. si pe.tine si pe ea asta ca sa nu va faceti sperante ca eu decad :)))) hai sugel fraiere
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

retragere saptamana care vine ... sper ca pana atunci sa ajungi ... e ultima saptamana !!!

Sunt la Paris,nu ajung..pacat,aia e !

As fi vrut sa-mi faci peleul sa pulseze in gurita ta...sa-mi oferi un final epic !

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

De ce dai teapa nici nu rasp.... Când tia scris băiatu acela

Nu dau tepe din fericire . Daca nu raspund cuiva pe wapp inseamna ca fata lui exprima neincredere . Nu il programez . Asta nu se numeste teapa :)
Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Dragilor mai sunt in locatoe inclusiv duminica seara apoi imi voi face retragerea pentru o perioada nedeterminata . Nu stiu cat sau cum va dura aceasta pauza . Insa va fi destul de lunga . Asadar va astept cu drag in ultimele zile incepand de astazi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

 

Dragilor mai sunt in locatoe inclusiv duminica seara apoi imi voi face retragerea pentru o perioada nedeterminata . Nu stiu cat sau cum va dura aceasta pauza . Insa va fi destul de lunga . Asadar va astept cu drag in ultimele zile incepand de astazi[/quote

 

nedeterminată până după Anu Nou, parcă așa spuneai!😠e a doua retragere:) te mai crede cineva?

Link spre comentariu

 

Dragilor mai sunt in locatoe inclusiv duminica seara apoi imi voi face retragerea pentru o perioada nedeterminata . Nu stiu cat sau cum va dura aceasta pauza . Insa va fi destul de lunga . Asadar va astept cu drag in ultimele zile incepand de astazi[/quote

 

nedeterminată până după Anu Nou, parcă așa spuneai! e a doua retragere:) te mai crede cineva?

trebuie sa nasca...dar tot o suge

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...