Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Karla te rog nu baga răutățile unora in seama. Un sfat: se poate sa te trezești cu el la usa si sa nu îți fie bone de loc. Au mai fost astfel de cazuri când s-a lăsat cu pepeni sparți. Nu uita: clientul nostru stăpânul nostru. Tu faci ce vrei! E un sfat sincer.

multumesc de sfat
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vroiam sa stiu daca accepti doar asta timp de 1 h sa nu pierdem timpul degeaba la telefon sa imi zici k sunt obsedat

se accepta
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Bai nene, si-a luat-o ginecologu'.. BAN direct! 

 

cand trolling-ul merge prea departe.. R I P  :pope

Chiar nu mai rezistam insultelor.
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost si eu curios despre ce este vorba aici si am purces la locul faptei . Programare respectata in mare parte , mai putin cele 10 min de asteptare in fata blocului " pentru a face un dus ;) " Fata este ok , draguta , vorbareata , amabila , fara figuri si aere de diva , cu ceva (mai multe ) kg in plus , deci fiind departe de gusturile mele nu voi nota aspectul fizic . Decartat 150 lei si sunt invitat la o tigara si o cola in bucatarie pentru o mica socializare . Reintors la locul actiunii am avut parte de un oral acceptabil , ceva deep si cam atat . Cand simt ca a obosit ( gentleman ce pula mea ), o dau la o parte cu intentia de a baga milogu' in traista si observ un pierce la pasa . Pai n-ai cum sa-l lasi asa frate , si dai si lupta cu cercelul pana mi-a amortit limba . Bagat preze si dai misionar pana la terminare . Dus , tiagara , 20-30 de vorbe si propunerea pentru runda a 2-a . Aici este mai complicat cand nu ai in fata ce-i place ochiului , asa ca fata s-a chinuit  , dar ... ...

 In concluzie, fata este ok pentru amatorii genului , servicii la limita , igiena ok .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Salutare tuturor,

 

Incep prin a spune ca cine amator de skinny sa nu se oboseasca.

Asadar, am sunat, progamat, ajuns in zona foarte usor(m-a ajutat share location). Ajuns in fata apartamentului imi deschide dom'soara, toata un zambet si ma invita inauntru. Stam cateva minute de vorba si decid sa raman pentru 1h. Am mers la dus, baie curata, prosop curat, gel de dus, totul ok. 

Bun, sa trecem la actiune. Am inceput cu cateva mangaieri, pupaturi dupa care s-a lasat cu un oral demential,deepthroat, umed, dupa care am trecut la normal, schimbat cateva pozitii si finalizat in prezervativ.

 

Am mai stat cateva minute bune de vorba, fata fiind foarte deschisa si vorbareata:)) dupa care am trecut la actul 2 care a inceput, bineinteles cu acel oral care pe mine m-a impresionat teribil. Am continuat cu un doggy-style, dupa care am trecut iar la acel oral deep si umed cu o finalizare orala.

 

Note:

 

Locatie: 9 - Zona buna, linistita. Camera de lucru curata, la fel si la baie.

Igiena: 8 - Nu am simtit ceva suspect, dar nu am vazut-o sa faca dus nici la venire si nici la plecare.

Normal 8 - Nu exceleaza dar se implica

GFE 9 - fire joviala, vorbareata, atenta cu tine si la cerintele tale.

Oral 10 - ma repet daca spun de ce.

CIM - Da

Anal - Nu stiu, nu am intrebat

 

Cum ajung prin Bucuresti voi reveni cu drag!

 

 

Ahh, am uitat! Cadoul este 80/150.

 

 

Semnat,

"Vecinul"

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...