Sari la conținut

Care este sursa conflictelor de pe forum?


Vizitator dr parnassus

Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

"Văd aici oameni educați, culți, citiți, la fel și multe doamne și domnișoare." 

N-ai vazut si tu oameni ok aici? 

Intrebarea este: ce-i apuca incat ... stii si tu 

Ti-am dat raspunsul de 2 ori deja. Il vrei si a 3-a oara?  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Unde duc lingerismele : o baragladina, care stalceste gramatica la fiecare postare, da ea insasi lectii de gramatica.

Baragladina e ma-ta , cu cratima chiar !

Vezi idiotule , ca eu rareori fac greșeli gramaticale , asta când scriu la nervi sau ma grăbesc !

Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Uneori se folosește dar nu când scrii “cînd” se scrie “când” .

:*

Da,exact,sexoasa mica,exact asta spuneam,â din a se foloseste in interiorul cuvintelor,iar î din i,numai la inceputul si sfarsitul cuvintelor... :hug1 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da,exact,sexoasa mica,exact asta spuneam,â din a se foloseste in interiorul cuvintelor,iar î din i,numai la inceputul si sfarsitul cuvintelor... :hug1

 

Pai da așa da. Dar nu ce scrie el, sau posibil sa nu aibe “â” in tastatura și sa folosească “î” in orice cuvânt :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasa, ca mintenas vine Alex, de pe unul din cele 627272 conturi, sa-ti salveze onoarea.

Auzi ? Noi 2 ne cunoaștem ? Am avut vreo tangenta pe forum ? Nu !

Ai început sa te bagi ca prostu’ in seama cu mine , nu înțeleg de ce ? N-ai cu cine sa te cerți ? Ai nevoie de atenție?

  • Like 1
Link spre comentariu

Degeaba ai făcut 7 școlii și scrii corect gramatical dacă ești un simplu ospătar.

Cu meseria mea de "ospatar", daca vreau, iti contactez pestele, te cumpar si-ti anulezi toate alea 6-7 programari, pe care le ai intr-o zi, te trimite la hotel si-ti lipesc 500 € pe frunte, apoi te trimit acasa, pentru ca eu nu ma ating de tiganci.

Doar sa va arat, tie si pestelui, cat de fomisti sunteti.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Pisii,cu adanc regret,î din a se folosește numai in interiorul cuvintelor,eu asa stiu;asta nu inseamna ca nu ramai o dama superba!

...am scris gresit,e â din a...nici nu exista î din a,intelegi...oricum,e de la bere :)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu meseria mea de "ospatar", daca vreau, iti contactez pestele, te cumpar si-ti anulezi toate alea 6-7 programari, pe care le ai intr-o zi, te trimite la hotel si-ti lipesc 500 € pe frunte, apoi te trimit acasa, pentru ca eu nu ma ating de tiganci.

Doar sa va arat, tie si pestelui, cat de fomisti sunteti.

Lasă plăcile astea ca sunt vechii, Vino cu ceva nou .

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...