Sari la conținut

Chat la liber....


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

...

Bine ai revenit, gigi! Vezi ca, cica, vine si primavara dar mai ... la primavara.

 

Da'  primăvara... când vine?!

:)

Săptămâna viitoare :P

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

* Scrie-mi in PM ca la un moment dat ajung iar pe la B

 

Nu pot face una ca asta...

Mai taie(șterge) și tu din ele!

 

Eu am încercat să știi. :) 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Asa gandesc si eu. In cazul unei fete frumoase, pot trece peste faptul ca oralul e protejat daca are inclus FK in meniu

 

Cu ras sau ce, ca nu inteleg? :laugh2

Las' că o să înțelegi când ne-om întâlni :) Apropo, s-au deschis terasele?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Las' că o să înțelegi când ne-om întâlni :) Apropo, s-au deschis terasele?

Frate, dar ai ascuns raspunsul asta de mi-a trebuit o zi sa-l gasesc :laugh2. Analizez oferta cu iesitul. Sper sa fie de acord si "radarul". Trebuie sa gasesc un motiv serios sa plec "dupa program" cateva ore. In timpul programului, nu-i stres, insa seara e mai greu. Copil, trebuiri casnice, etc. Dar cu siguranta ne va iesi la un moment dat. Dam o strigare aici sa vedem cine mai e interesat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Frate, dar ai ascuns raspunsul asta de mi-a trebuit o zi sa-l gasesc :laugh2. Analizez oferta cu iesitul. Sper sa fie de acord si "radarul". Trebuie sa gasesc un motiv serios sa plec "dupa program" cateva ore. In timpul programului, nu-i stres, insa seara e mai greu. Copil, trebuiri casnice, etc. Dar cu siguranta ne va iesi la un moment dat. Dam o strigare aici sa vedem cine mai e interesat.

 

:beer

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

De acord în toate cu tine, mai puțin cu dreptatea pe care i-o dai lui Florin. Nu ideea pe care a expus-o e neapărat problema, ci modul în care a făcut-o. Mod care induce ideea că nici el nu e mai mult decât un prostituat. Detaliile fac diferența!

 

Conform reclamei la Savana:  "decât se folosește doar în construcțiile negative"   :)  

Oare să fie așa de  rău  să te prostituezi?!   De fapt, ce căutăm cu toții pe Forumul acesta minunat?

Numa' zic...

 

:hihat

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Conform reclamei la Savana:  "decât se folosește doar în construcțiile negative"   :)  

Oare să fie așa de  rău  să te prostituezi?!   De fapt, ce căutăm cu toții pe Forumul acesta minunat?

Numa' zic...

 

:hihat

Ai dreptate, el nu e !

Am spus-o de nenumărate ori deja, pentru mine prostituția e o meserie la fel de respectabilă ca oricare alta, și nu e deloc rău să te prostituezi, ba dimpotrivă :P Si asta am spus-o de câteva ori deja, mi-aș fi dorit să pot fi gigolo. Doar (construcție afirmativă  :laugh2 ) că îmi lipsește talentul actoricesc pentru așa ceva :)

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Mulțumesc, nu mă deranjează să fiu "supravegheat", chiar apreciez dacă "supravegherea" e făcută cu bună credință :) Uneori poate ajuta mult pe cei care pot accepta că sunt departe de a fi perfecți... și pot accepta că poate nu sunt ceea ce ei cred sincer că sunt...

 

Daaaa, ai dreptate...    :laugh2    :laugh2    :laugh2

De aia se și numește  supraveghere!

 

:hihat

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...