Sari la conținut

0799633655 diana


Postări Recomandate

Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Buna din nou baieti tin sa va anunt ca de astazi sunt singura in locatie asa ca va astept la o cafea 😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Da cum sa nu dau o cafea normal ca dau o cafea 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 va astept dragii mei la cafeluta

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hello.

 

Ești Bună. Sexy & Incitante pozele tale.

 

Nu te gândești să te muți mai spre zona Decebal, Burebista, Piața Alba Iulia?

 

Lizeanu e destul de incomod, mai ales în timpul zilei, și tu seara nu prea ai program...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello.

 

Ești Bună. Sexy & Incitante pozele tale.

 

Nu te gândești să te muți mai spre zona Decebal, Burebista, Piața Alba Iulia?

 

Lizeanu e destul de incomod, mai ales în timpul zilei, și tu seara nu prea ai program...

Depinde cum privesti problema...se ajunge mai usor la Lizeanu decat in rond...cu metroul evident😂
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Sincera sa fiu nu am lucrat decat o singura data in zona alba iulia si pe decebal dar sincera sa fiu nu prea mi a mers extraordinar . Bine nici aici nu este marea cu sarea dar supravietuiesc mult mai bine decat acolo . Promit ca o sa mi schimb programul macar pana la 21 sa stau dar vedem inca nu m am hotarat . Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincera sa fiu nu am lucrat decat o singura data in zona alba iulia si pe decebal dar sincera sa fiu nu prea mi a mers extraordinar . Bine nici aici nu este marea cu sarea dar supravietuiesc mult mai bine decat acolo . Promit ca o sa mi schimb programul macar pana la 21 sa stau dar vedem inca nu m am hotarat . Va pup

Dar sa fii mai matinala te ai gandit? Sa incepi pe la un 8 dimineata, de exemplu?
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns ieri pe la Diana. A fost a doua oară când am ajus acolo, prima oară făcând un drive test cu Maya.

Diana e o tipă Ok, isteață, cu un GFE ridicat. Curul cam căzut, țâte mari (nu ca ale Mayei, care sunt cât pepenii), dar una peste alta, o experiențî Ok.

Note:

GFE: 9

Oral: 6 (cam băga dinții)

Normal: 7 (niște gemete cam false, altfel poate i-aș fi dat 8)

S-aveți spor!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Nu este acolo stai linistit acolo nici daca imi da cineva bani nu ma mai duc stiu despre ce vorbesti . Sunt pe str mizil intre trapezului si ozana va poop si va astept😘😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...