Sari la conținut

Off-topic De La Cristina (rahela) (drumul Taberei)


Postări Recomandate

Vizitator Raffaello
Reputație: 0
pozele sunt de la 3 fete diferite' date=' daca va utiati cu atentie si zoom ,-poza 1 - nici o alunita -poza 2 - o aluntia pe spate , central - stanga (si atat)-poza 3 - o alunita pe spate dar mai jos si spre dreapta , 1 pe picior (piciorul stang in spatele genunchiului)[/quote']Thun , nu te supara , dar tu ai fost la fata asta ? Rubrica ei este plina de recenzii , majoritatea la obiect . Ca si mine cred ca mai sunt "colegi" care au mai trecut pe la Cristina insa n-au mai postat pt ca au considerat ca odata ce si-au spus parerea si nu s-a modificat nimic in atitudinea fetei nu mai au noutati ce sa aduca pt umplerea inutila a spatiului de comunicare . Despre poze .. eu care am fost la ea ( si nu doar o data ) sincer nu mi se par diferite fata de realitate . Plus ca unele din ele n-au cine stie ce calitate . Daca nu-ti place fata , nu te duci la ea , nu o cauti in poze de alunite .
Thun ' date=' nu te supara , dar tu ai fost la fata asta ? Rubrica ei este plina de recenzii , majoritatea la obiect . Ca si mine cred ca mai sunt "colegi" care au mai trecut pe la Cristina insa n-au mai postat pt ca au considerat ca odata ce si-au spus parerea si nu s-a modificat nimic in atitudinea fetei nu mai au noutati ce sa aduca pt umplerea inutila a spatiului de comunicare . Despre poze .. eu care am fost la ea ( si nu doar o data ) sincer nu mi se par diferite fata de realitate . Plus ca unele din ele n-au cine stie ce calitate . Daca nu-ti place fata , nu te duci la ea , nu o cauti in poze de alunite .[/quote']Imi cer iertare confratilor si a cerberilor !N-am fost atent la data postarii ....si am avut impresia ca e un mesaj recent .
Link spre comentariu
Vizitator Josep_Guardiola
Reputație: 0

Buna Cristina, As dori sa-mi fac o noua programare la tine. Cam in ce interval orar, in afara de cel specificat de unul din confratii nostri, te-as putea gasi la un telefon ? Te-am sunat saptamani intregi si nu am reusit sa dau de tine :(. In weekend lucrezi ?fratilor, imi cer scuze ptr acest post, dar aici e singura posibilitate de a lua legatura cu Cristina, momentan.

Link spre comentariu
Vizitator BlastEr
Reputație: 0

Buna Cristina, Urmaresc recenziile colegilor de forum de ceva timp si am ramas placut impresionat! :)Nu sunt din Bucuresti dar cred ca voi ajunge in acest weekend in capitala. Vei fi disponibila ?Te voi cauta la sfarsitul saptamanii. Si confratilor... Voi reveni cu o recenzie (prima) daca aceasta va fi posibila.

Link spre comentariu
Vizitator Josep_Guardiola
Reputație: 0

salutare fratiloreu chiar nu reusesc sa inteleg cum reusiti sa ajungeti chiar si de 2-3 ori pe la ea. Am sunat-o in ultima luna de zile la greu, in toate intervalele de ore, inclusiv in cele recomandate de voi... si nu-i chip sa dau de ea. Nici cu sms, nici cu mesaje private trimise aici pe site, nici cu mesaj postat pe thread (pe thread mi-a dat impresia ca m-a evitat deoarece a raspuns unora dintre confrati in privinta unei probleme cu becul, iar mie nu mi-a raspuns la intrebarea despre o noua programare si intervalul orar cand as putea s-o gasesc la tel.) In plus de asta, de cate ori o sun, ii intra mesageria (cred asta ptr ca-mi raspunde un robot "ati sunat la nr XXXXXXX", in loc sa raspunda ceva de genul abonatul cosmote nu raspunde), fapt ce ma taxeaza, din pacate. Inteleg perfect ca e ocupata, dar intr-un fel, e normal sa stiu si eu cand as putea sa dau de ea la tel., mai ales ca dupa acea prima intalnire de vis, vreau sa o vizitez in dese randuri (vorba unui confrate - merita dependenta, daca atitudinea si prestatia sunt de 10).Nu vreau sa trag vreo concluzie pripita si nu vreau sa cred ca ma evita :P Chiar mi-ar placea sa-i fac o noua vizita. Ciocane tari stimati confrati si la multi ani Romania!!

Link spre comentariu
salutare fratiloreu chiar nu reusesc sa inteleg cum reusiti sa ajungeti chiar si de 2-3 ori pe la ea. Am sunat-o in ultima luna de zile la greu' date=' in toate intervalele de ore, inclusiv in cele recomandate de voi... si nu-i chip sa dau de ea. Nici cu sms, nici cu mesaje private trimise aici pe site, nici cu mesaj postat pe thread (pe thread mi-a dat impresia ca m-a evitat deoarece a raspuns unora dintre confrati in privinta unei probleme cu becul, iar mie nu mi-a raspuns la intrebarea despre o noua programare si intervalul orar cand as putea s-o gasesc la tel.) In plus de asta, de cate ori o sun, ii intra mesageria (cred asta ptr ca-mi raspunde un robot "ati sunat la nr XXXXXXX", in loc sa raspunda ceva de genul abonatul cosmote nu raspunde), fapt ce ma taxeaza, din pacate. Inteleg perfect ca e ocupata, dar intr-un fel, e normal sa stiu si eu cand as putea sa dau de ea la tel., mai ales ca dupa acea prima intalnire de vis, vreau sa o vizitez in dese randuri (vorba unui confrate - merita dependenta, daca atitudinea si prestatia sunt de 10).Nu vreau sa trag vreo concluzie pripita si nu vreau sa cred ca ma evita :D Chiar mi-ar placea sa-i fac o noua vizita. Ciocane tari stimati confrati si la multi ani Romania!![/quote']Nu cred ca te evita,si eu am fost de mai multe ori la ea,desi nu am mai vizitato de mult,cam 2 luni.Cred ca ai avut tu ghinion sa nu o gasesti acasa sau poate era cu altcineva in momentele alea.Mie mi s-a intamplat des sa imi dea bip la 10-15 minute dupa ce am sunat.
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Salutare confrati confutaciosi! Am bifat si eu saptamana trecuta la Cristina. Ce ar mai fi de adaugat in plus fata de cele 20 de pagini ale topicului ei? Superlativele se mentin dar e demn de adaugat ca fata asta are niste ochi superbi, un albastru azuriu in care te pierzi cand se uita la tine parsiv in timp ce gurita ei aflata in prelungirea corpului tau face minuni. O felicit pt atitudine si pt faptul ca dupa toate laudele ce i s-au adus pe forum a ramas la fel de echilibrata ca o veritabila ardeleanca. :first

Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

@XXxFlorinxXX te rugam sa detaliezi un pic mai mult intalnirea ta cu doamna in discutie pe acest thread , si in acelasi timp inainte de a face un post arunca si tu un ochi pe acest link te va ajuta sa intelegi reguli forumului , iti va face viata si tie si noua mai usoara :http://nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=3544Te salut cu respect si iti urez o zi buna in continuare...

Link spre comentariu
Vizitator Josep_Guardiola
Reputație: 0

poate ma ajuta si pe mine cineva sa-mi fac o programare la Cristina. Am sunat-o in ultima vreme la toate orele posibile, i-am dat sms-uri numeroase si tot nu-mi raspunde... nici prin sms, nici prin beep.vad ca voua va raspunde destul de repede si la apeluri si la sms-uri.bafta si ciocane tari!!

Link spre comentariu
  • Oras:Dickland
  • Oras:Dickland
poate ma ajuta si pe mine cineva sa-mi fac o programare la Cristina. Am sunat-o in ultima vreme la toate orele posibile' date=' i-am dat sms-uri numeroase si tot nu-mi raspunde... nici prin sms, nici prin beep.vad ca voua va raspunde destul de repede si la apeluri si la sms-uri.bafta si ciocane tari!![/quote']Daca nu ai un radar functional prin jur, da-i un sms miine pe la 11:00 si intreab-o daca este disponibila la ora pe care o vrei. Cind iti raspunde, mie mi-a raspuns cam in 15 minute, am sunat-o si am hotarit ora. A fost corecta si punctuala. A fost oricum, prima data cind am contactat-o. A raspuns din prima. Stiu ca va fi disponibila pina in data de 23 decembrie.
Link spre comentariu
Vizitator Josep_Guardiola
Reputație: 0
Buna seara' date='inecp prin a multumi tuturor celor care au avut placerea si lasat recenzii despre mine (si nu numai),vreau sa-mi cer scuze fata de toata lumea care m-a contactat in cursul zilei de azi prin apeluri,mesaje scrise sau vocale,nu am putut sa raspund pentru ca am fost foarte ocupata,din cauza plecarii mele din Bucuresti.La multi ani,sarbatori fericite alaturi de cei dragi,multa sanatate(ca e foarte importanta) si sa ne revedem cu bine la anul! Va pup.[/quote']La multi ani si Sarbatori fericite Cristina, sa ai parte de un sac plin cu daruri frumoase din partea lui Mos-Craciun, multa sanatate si toate cele bune. Sper ca in noul an sa ne putem vedea din nou, deoarece m-am simtit foarte bine cu tine, la intalnirea noastra din octombrie si de atunci se pare ca te-am prins mereu ocupata. Vacanta placuta si sa ne regasim cu bine!!Bafta, ciocane tari si Sarbatori fericite tuturor!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Super recenzie! Trebuie sa incerc si eu,....daca o sa ma primeasca deoarece prin vara am ajuns la ea si nu am ramas...mi s-a parut ceva in neregula. Ce?? Nici macar eu nu stiu daramite sa va mai spun si voua...Eram poate la ciclu....hahaha... Rusine sa imi fie! Nu-i asa?

Link spre comentariu
Vizitator Josep_Guardiola
Reputație: 0

Cristina, spune-mi si mie, te rog, daca are rost sa te mai sun pentru o noua programare ? Te-am sunat in ultimele 3 luni, de n ori.. ti-am trimis sms-uri... (scuze daca am insistat atat de mult dar asta mi s-a recomandat sa fac)... spune-mi macar daca nu ti-a placut ceva la intalnirea noastra din octombrie anul trecut :P(( Daca n-a mers ceva din cauza mea, imi cer eu scuze (desi nu vad ce ar fi fost neplacut din partea mea)mi s-a urcat sangele la cap sa vad cum toti ceilalti ajung la tine si mie mi s-a creat impresia ca ma eviti.. spune-mi macar sa stiu daca mai are rost sa sper la o noua intalnire cu tine.PS: Scuzati-mi reactia dar asa mi s-a creat impresia, cum ca ma evita si nu-mi explic de ce :)((((Bafta si ciocane tari! Sange in instalatie!!

Link spre comentariu
Vizitator Josep_Guardiola
Reputație: 0

Cel de Sus face minuni :D Ieri am reusit sa discut cu Cristina (dupa atatea luni), dupa ce am sunat-o si mi-a dat beep imediat. Pe saptamana viitoare o voi suna din nou ca sa-mi fac si programarea la o anumita ora (mi-a confirmat ca a fost foarte ocupata si m-a recunoscut dupa voce si dupa nume :P). Voi reveni si cu recenzia de rigoare!N-am reusit insa sa aflu daca lucreaza si in weekend!Multumesc Cristina!!Bafta si ciocane tari confratilor!!

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Să înțeleg că ieri am fost cel puțin trei oameni la Rahela. Am revenit și eu la ea după multă vreme. Păstrez ratingul AA+ pe care l-am găsit acum un an și mai bine' date=' prin 2010. [/quote']@boccc Bun gasit pe forum. Asteptam recenzia detaliata despre Rahela. Multumiri anticipate.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

Salutare!... Am avut ceva treaba prin capitala si mi-am zis sa o incerc si eu pe RAHELA....dar nu mi-a raspuns la telefon....mai bine zis la telefoane.Se pare ca am avut ghinion....dar totusi am sa vin odata special ptr.tine dar numai dupa ce stabilim inainte orice detaliu ptr.ca este neplacut sa strabat un drum de 250 km si sa nu ma numar si eu printre cei care s-au bucurat de serviciile Tale.....asa ca daca mai ai un alt ID care funtioneaza si poti il faci public,ar fi nemaipomenit!!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Salut! Saptamana trecuta am fost si eu la Cristina. Mie mi-a raspuns la telefon si am stabilit oarecum usor intalnirea.Confirm Drumul Taberei la Tricodava (prin gang pe stanga).Garsoniera curata (rosie...), ea foarte draguta. 200 lei distractia, eu nu am stat decat pentru oral si conversatie.GFE 9.5,ORAL: 9/10 cu deepthroat (WOW... Unde disparu ?)Curatenie: 10/10CIM: DAFK: DAIn topul fetelor la care am fost este pe locul 2. Primul va ramane ever Bianca Dr Taberei (de pe fostul forum DDC la care NU stiu daca/cum se mai ajunge).Clar de revenit!

Link spre comentariu

Vizitator Josep_Guardiola
Reputație: 0

am sunat-o azi dimineata imediat dupa 10 (asa cum stabiliseram impreuna, inca de saptamana trecuta) si n-a dat niciun semn... nu stiu, poate voi avea norocul, in curand, sa stabilesc o noua intalnire cu ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...