Sari la conținut

Valentina


Postări Recomandate

Postat

Buna seara tuturor!sunt nou pe acest site ,insa mi-am facut curaj si am intrat sa va impartasesc trairile minunate alaturi de o tanara escorta.http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/la-mine-sau-hotel-te-invit-la-mine-pt-clipe-de-senzatie-te-voi-rasfata-cu-un_6036750.html..asadar...am vazut anuntul si zic sa sun,tin sa mentionez ca nu sunt  genul de persoana care sa mearga  des prin locatii unde tinere domnisoare presteaza astfel de servicii,insa m-a atras pozele,.zis si facut am sunat..mi-a raspuns o voce calda, calma,ii spun ca as fi interesat sa o cunosc imi spune pe acelasi ton calm detaliile,si stabilim sa ajung la ea in aceiasi zi,rugandu-ma sa sun cu 30  de minute in prealabil.Ajung la locatia Valentinei pe bvd Chisinau sun  si urc la ea...Surprinzator!!!!imi deschide doi ochi mari calzi cu buze carnoase,ma invita in casa ,ma conduce in camera ,facem cunostinta,ma roaga amabil sa ma fac comod,si incepem o discutie,vorbea atat de calm si cu u zambet pe fata ce greu te face sa te dezbraci sa te apuci de treaba.o intreb daca mai e cu cineva,imi spune ca mai are o colega dar nu ne deranjeaza,asa a si fost!Ma dezbrac ma fac comod,.nu m-a intrebat nimic pur si simplu m-am lasat pe mana ei..si bine am facut!mangaierile,rabdarea,senzualitatea si implicarea totala nu a lipsit!nu o sa scriu cum faceti voi toti ,cum face oralul,analul,e.t.c, pot spune doar ca merita nu numai, un 10 in tot ,ci si un mare respect pentru modul in care isi trateaza clientul,nu s-a uitat la ceas,nu a fost falsa,super curata si edcata,mai rar asa escorta!nu va zic mergeti sau woow  sa va simtiti obligati,insa eu o voi vizita  de cate ori pot,nu este doar o escorta,este o femeie dulce,frumoasa,calma si asa de final buna rau in ce face!de la mine un 10+....post-64867-0-96211500-1361309000_thumb.jpgpost-64867-0-65735700-1361309017_thumb.jpgpost-64867-0-48668400-1361309030_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 3
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Postat

Bocu.Sorin..sau mai bine zis Sorina...Valentina? :)) .

 

De la tine am invatat azi ca usile se pot deschide si cu privirea (prima escorta cu capacitati telekinetice de pe forum), te citez "Imi deschide doi ochi mari calzi cu buze carnoase"

 

De asemenea, tot de la tine am invatat ca escortele sunt femei! , te citez din nou "nu este doar o escorta,este o femeie"

 

Si nu in ultimul rand inca un citat "vorbea atat de calm si cu u zambet pe fata ce greu te face sa te dezbraci sa te apuci de treaba"...deci zambetul ei te impiedica sa te dezbraci? Data viitoare roag-o sa planga,poate asa te vei dezbraca mai usor.

  • Like 1
  • Minus 1
  • Oras:bucuresti universitate
  • Oras:bucuresti universitate
Postat

buna @ ciocan da confirm eu ca a fost colega cu mine insa nu mai este ne-am despartit  :laugh2  acum sunt singura si sunt pe magheru colt cu nicolae golescu  spate la plazza lido poop

Postat

Telefonul Valentinei nici nu mai este deschis de cel putin doua saptamani. Porneste casuta vocala.

@ Cristina: mai sti ceva de ea? un alt telefon? multumesc.


  • Oras:bucuresti universitate
  • Oras:bucuresti universitate
Postat

 da este inchis k l-am inchis ca nu avea rost sa il tin deschis daca nu mai este nu mai stiu nimic sincer

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...