Sari la conținut

Eliza - Stay Strong - 0768391248


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

O zdreanta ca tine cred ca e plina de boli si de aia te bagi cu spam pe aici sa cauti altele mai noi.

Nu ai cum sa postezi ceva ca hop te bagi ca musca la cacat.

Spamezi exact ca un peste ce esti.

Forumul ar trebui sa fie doar de recenzii, atentionari si CURVE nu pesti ca tine.

vaporienii pulii care se cred pestii pulii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

O zdreanta ca tine cred ca e plina de boli si de aia te bagi cu spam pe aici sa cauti altele mai noi.

Nu ai cum sa postezi ceva ca hop te bagi ca musca la cacat.

Spamezi exact ca un peste ce esti.

Forumul ar trebui sa fie doar de recenzii, atentionari si CURVE nu pesti ca tine.

vaporienii pulii care se cred pestii pulii

 

O zdreanta? ai ceva dovezi??

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am sunat-o si prima data a zis ca nu mai face... ca s-a lasat..... hahahaha...

Si pe urma a cerut 500 lei pentru o ora....

S-o fi tratat de boli si lesinata asta ...

si si-a pus pizda de Haur...

Tot zicea ca ea are nu stiu ce iubiti care ii dau cate zeci de milioane hahahahahaah

Am fost de cateva ori la heavens hell si era acolo dansatoare si producatoare... si o data a plecat cu niste rrrromi, probabil iubitii aia cu bani huehuehue

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mah da kear asa di ofticat sa fi in prima zi di an nou ? Hai zi...o fi fujit fata dila tini la alt peste ti pomeniesti si acuma tuti baji unghiia an git !!!???

 

:)))))))))

Cat de jegos trebuie sa fi ,sa te iei de lume si de anul nou ,muist ordinar , sa le dai limbi la toti moldovenii pe care ii imiti jalnic , instalami-as pula in gura ta sugubeta , slobozite-ar toti de pe forumul asta pe care ii deranjezi , labagiu notoriu

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bai si eu m.am dus in Hevăns ca sa beau un suc si sa citesc la romana , ptr bacalaureat ca ma chinui de 13 ani sa.l iau ... normal ca s.a smecherit si cand gaseste cate un fraier.il arde pe micuts de lovele :))

Ca boli ca ne boli , zi mai bine ca ai vrut ceva premium pe low.cost si ti.a dat gagica cu ceata ...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cat de jegos trebuie sa fi ,sa te iei de lume si de anul nou ,muist ordinar , sa le dai limbi la toti moldovenii pe care ii imiti jalnic , instalami-as pula in gura ta sugubeta , slobozite-ar toti de pe forumul asta pe care ii deranjezi , labagiu notoriu

Alt ofticat di anu nou !!! :)))))))

 

Mah Raducule...fasi 6 ani di forum si inca un prost oi ramas ! Io stu ca oftica ta ie mare...da fix daia numi moi creste mii floci deşi !!!

 

Da ia zi...cit di mari ie dranju tau ??? :)))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Alt ofticat di anu nou !!! :)))))))

 

Mah Raducule...fasi 6 ani di forum si inca un prost oi ramas ! Io stu ca oftica ta ie mare...da fix daia numi moi creste mii floci deşi !!!

 

Da ia zi...cit di mari ie dranju tau ??? :)))))))

 Frustrata e mata , o sa ajungi tu si inca 2-3 narozi sa postati si sa faceti glume de 2 bani pe forum , poluezi peste tot muistu' pamantului. Cred ca iti place mereu sa ai gura plina de carne si sloboz

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...o sa ajungi tu si inca 2-3 narozi sa postati si sa faceti glume de 2 bani pe forum...

Poi mah prostule...cind aviem sursa nelimitata di dobitoci ca tini...normal ca fasim glume...ca doar ni amuza ! Printri futaiuri moi fasim si ştouri acilea...casa fii bini...sa nu fii rau. Şti cari ie buba ta ? Mii vro 43.000 mior zis cas funny. Ții ???

 

Tu fuji repidi la Criminalu...poati ior ramas nisti ciuperci sati deie si ții !!!

 

:))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Poi mah prostule...cind aviem sursa nelimitata di dobitoci ca tini...normal ca fasim glume...ca doar ni amuza ! Printri futaiuri moi fasim si ştouri acilea...casa fii bini...sa nu fii rau. Şti cari ie buba ta ? Mii vro 43.000 mior zis cas funny. Ții ???

 

Tu fuji repidi la Criminalu...poati ior ramas nisti ciuperci sati deie si ții !!!

 

:))))))))))

 

 

Bai balamutule , esti satul de laba la fel ca 2_peu sa ma sugeti al jeleu

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Wow...ci original iejti ! :)))))))

 

Iejti atita di prost ca nici macar nu sti sa jicniesti cu civa nou !!!

 

Acuma ci sa fasim ? Din pacate pi forum moi ie si umpluturi dajtia ca tini. Ni ridem di iei da ni videm di futut...ca tu oricum iejti in plus pi acilea.

 

Pa si pu...la revedere ! Io ma duc sami inmoi pseudolindicu in civa nou...di anu nou !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Wow...ci original iejti ! :)))))))

 

Iejti atita di prost ca nici macar nu sti sa jicniesti cu civa nou !!!

 

Acuma ci sa fasim ? Din pacate pi forum moi ie si umpluturi dajtia ca tini. Ni ridem di iei da ni videm di futut...ca tu oricum iejti in plus pi acilea.

 

Pa si pu...la revedere ! Io ma duc sami inmoi pseudolindicu in civa nou...di anu nou !!!

 

;)

 

 

Asa zi , luami-ai pula de centurist. Cat curaj aveti din fata monitorului tu si celelalte pizde deghizate in baietei

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mmmoooooaaaammma...ci zmeu iejti ! Alt ierou di internet !!! :)))))))))))))

 

Mah voi sintiti fatati tati di aceiasi mama ? Doar tați vostri is alti ??? Sami bag lindicu in voi tati di gemeni dobitoci ! Aceleasi replici...acelasi cretinisme. Pot sa va zic dinanti cum osa miarga treba cu voi tăți !!! Nu ziceti nimica...doar spumegati paci dijaba !!!

 

Criminalu macar o vinit pi topingu asta cu intentiia so denigreze pi fata asta. Tu nisi macar scuza asta nai...tu iejti doar un dobitoc si atita !!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Auzi Raduculeee...am o colega...domina...cai plasi sa incaseze dila dajtia ca tini...ari un dildo cit feru di calcat. Garantat iti sparji cacareaza ta di mascul feroce di ti caci inprastiiat fo 3 luni.

 

Cini stii...poati dupe ceti fasi curu prastiie oi sa zimbesti si tu o leaca !!! :)))))))

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Wow...ci original iejti ! :)))))))

 

Iejti atita di prost ca nici macar nu sti sa jicniesti cu civa nou !!!

 

Acuma ci sa fasim ? Din pacate pi forum moi ie si umpluturi dajtia ca tini. Ni ridem di iei da ni videm di futut...ca tu oricum iejti in plus pi acilea.

 

Pa si pu...la revedere ! Io ma duc sami inmoi pseudolindicu in civa nou...di anu nou !!!

 

;)

post-255047-0-86967800-1546425758_thumb.png

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...