Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

Afla ca tu esti aia murdara si jegoasa insa nu realizezi atata timp cat bei vin de tara si umbliiiiiiii cu sticla dupa tine . Esti curva de cacat , betiva notorie , drogata , infecta , cu curul , pizda si gura plina de boli , fizic arati ca un cartof zbarcit si fara seva - pielea lasata , tate lipsa , carnea moale etc .....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ok, mersi.

Acum te-ai răcorit!

Te simți mai bine?

Află că ura vine și din invidie.

Ai zis că ți-au plăcut momentele petrecute în compania mea și nu te înțeleg, ai văzut și tu că am numai recenzii pozitive și nici o plângere din partea vreunui om întâlnit de mine.Negativitatea și agresivitatea nu-s calități cu care sa te lauzi expunând aici timp de doi ani, cuvinte care nu-ți fac cinste.Nu înțeleg nevoia ta de a te impune în fața mea ca ultimul nesimțit...poate pentru că în față nu poți să te exprimi și ești prea tăcut.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ok, mersi.

Acum te-ai răcorit!

Te simți mai bine?

Află că ura vine și din invidie.

Ai zis că ți-au plăcut momentele petrecute în compania mea și nu te înțeleg, ai văzut și tu că am numai recenzii pozitive și nici o plângere din partea vreunui om întâlnit de mine.Negativitatea și agresivitatea nu-s calități cu care sa te lauzi expunând aici timp de doi ani, cuvinte care nu-ți fac cinste.Nu înțeleg nevoia ta de a te impune în fața mea ca ultimul nesimțit...poate pentru că în față nu poți să te exprimi și ești prea tăcut.

. Cu placere ! Ma bucur ca recunosti purul adevar si nu ma combati !
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

. Cu placere ! Ma bucur ca recunosti purul adevar si nu ma combati !

...Și eu mă bucur că nu înțelegi și nu te forțezi sa trăiești frustrarea de a atinge puterea unor finețuri care te-ar defini ca bărbat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Momentan sunt in îngrijirea familiei...mă deplasez greu.

Te invit în primăvara în natură...mi-am cumpărat o casă la țară și sper sa fiu gata cu lucrările.

@Vistantric , molto , gran impressione☺

 

Suna bine invitatia....de abia peste vreo doua luni putea-voi incerca cevs.

O vizita ca asta necesita un background serios....si o pregatire adecvata.

Multumesc mult ☺

 

Daca te sun la micutul smartphone , esti dispusa sa discutam ca acum vreo doi ani ?

Refacere usoara !☺

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Scuze 😃

A fost doar o ușoară stare de entuziasm, cred că mă sperie ceea ce mi s-a întâmplat și incerc să-mi creez un spațiu mental cu "chestii" mai altfel...eram la o cafea, razele soarelui picau frumos asupra mea și m-am nimerit să fiu chiar pe nimfomane.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vreau si eu la tine la țară.....

Te pup ,sănătate multă si zile frumoase.

Pup, mersi. 😃
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@sorsor7 , ca partea cu sexul , cea financiara nu ti-au reusit cum doreati / doreai , mai inteleg.

Dar daca @Vistantric era/ este murdara , neingrijita , cu BTS uri, cazuta la corp etc. , de ce ai ramas , nu era mai simplu sa te scuzi si sa pleci.

In filme si in poze nu mi se pare asa cum zici tu....plus ca daca era asa , nu rezista mult in domeniu.

Chiar asa , ti-ai facut analizele la doua luni dupa ce ai fost la ea?

Asa este mai fair pentru toti....

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

La ce nume ai ... e lesne de inteles ca mai mult decat un tigan borat,burtos,chel,stirb, inalt cat un sac de cartofi :)))) s-a umplut Craiova de ciori gen “ papura voda “ ... si analfabet ! Bafta

Prostule care esti se vede ca nu prea ti-a placut scoala iar istoria defel!

Intai citeste putina istorie si apoi iti dai cu parerea despre Papura Voda!

Si cu asta chiar am incheiat si nu mai interactionez cu tine ca esti prea prost si ai bagaj limitat ca sa pierd timpul! O sa se ocupe altii de tine!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da , Papura Voda era o porecla pentru domnitorul moldovean Stefanita , baiatul lui Vasile Lupu.

A domnit doi ani , dar tara era cam neeficient condusa.

Era cam dezordine.

La istorie nu se invata despre el.....decat la facultatea de profil...

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Prostule care esti se vede ca nu prea ti-a placut scoala iar istoria defel!

Intai citeste putina istorie si apoi iti dai cu parerea despre Papura Voda!

Si cu asta chiar am incheiat si nu mai interactionez cu tine ca esti prea prost si ai bagaj limitat ca sa pierd timpul! O sa se ocupe altii de tine!

. Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul ! Esti pamant de flori !
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Vis, cum aș putea să mă întâlnesc cu tine?

Din ce am reușit să înțeleg de pe forum (datorită mesajelor inutile scrise de alții) îți place mai soft,motiv pentru care consider că ne-am simți bine împreună.

PS: mâine am drum prin Râmnicu Vâlcea, dacă ești disponibila spune-mi cum pot sa te contactez.

O seară frumoasă îți doresc. Te pup 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Atata mitocanie pe centimetru patrat n-am intalnit nicaieri pana acum,mitocanie fiind un cuvant prea elegant care nu exprima nici 10% din ceea ce fac unii aici. De fapt nu s-a inventat cuvantul care sa exprime corect ce fac unii.

Va considerati barbati daca jigniti o femeie pe care poate nici nu o cunoasteti unii dintre voi?? Sunteti doar niste rahati ratati,scapati de la nebuni.

A ajuns locul asta o hazna.

  • Like 1
Link spre comentariu

Adevar graiesti,ce barbati or fi unii care pot jigni o femeie?De unde atata rautate?Nu-ti place o sanctionezi nu te mai duci la ea (faci o recenzie corecta din punctul tau de vedere).

Vis,cine te apreciaza te apreciaza oricum,sa nu fi suparata ca nu te iubeste toata lunea!Pentru mine ramai in top pana la retragere.Sper sa ne vedem cat mai curand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Refuzul meu e singura nemulțumire pe care o are acest băiețel @sorsor, in rest e doar ficțiune.Eu nu ziceam nu dacă avea altă atitudine, dovada că un penis mare și frumusețea nu face totul Cum era dacă eu mizam doar pe avantajele aspectului meu în întâlnirile cu voi?

Dacă eu care am făcut mereu întâlniri puține și am tinut să fie discretie...sunt terfelită și făcută wc public de acest individ, atunci mă întreb ce caută el pe acest site?

Nu știu ce sare așa și de data aceasta...când nu mai sunt activă de trei luni, nu-i deranjez favoritele cu care probabil se fute neprotejat și fără bani.Mie așa mi-a propus și crede că mă sperie sa nu mai intru pe forum...șantaj ieftin!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Te las sa visezi si vad ca o faci la penisul meu mare si frumos insa nu mai e pentru tine . Ar trebui sa recunosti ca te futi neprotejat / dovada fac si filmarile tale . La varsta si fizicul meu e pacat sa platesc pentru futut . Recunoaste ca ti-a placut sa te fut / sa ma futi si nu te-ai suparat ca a fost o placere fara bani !

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...