Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am sa încerc sa fac întâlniri în Vâlcea zilele ce vor veni și deschid circuitul.Voi încerca...

Poze ce nu le-am pus pe acest topic, scriti-mi aici pe topic ce întrebări aveți. Mersi, o seară plăcută și o noapte răcoroasă sa aveți!

post-143417-0-70254400-1561999694_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sa încerc sa fac întâlniri în Vâlcea zilele ce vor veni și deschid circuitul.Voi încerca...

Poze ce nu le-am pus pe acest topic, scriti-mi aici pe topic ce întrebări aveți. Mersi, o seară plăcută și o noapte răcoroasă sa aveți!

 

Buna Alexandra , asta e o veste excelenta mai ales pentru mine . Sper sa ne vedem ca eu imi doresc asta de ceva timp si nu am avut sansa. Ai locatie unde sa ne vedem sau trebuie mers la pensiune./hotel ? Astept raspuns .Pupici

Link spre comentariu

Am sa încerc sa fac întâlniri în Vâlcea zilele ce vor veni și deschid circuitul.Voi încerca...

Poze ce nu le-am pus pe acest topic, scriti-mi aici pe topic ce întrebări aveți. Mersi, o seară plăcută și o noapte răcoroasă sa aveți!

Intalnirile le faci doar cu vechii clienti ? Intreb ca sa stiu si eu pt ca nu am reusit sa ajung la tine, am vb cu tine la telefon de sarbatori, mi-ai spus sa te sun mai tarziu si cand te-am sunat a doua oara, mi-ai zis ca nu mai faci intalniri ca ai ziua deja programata si dupa ai disparut in vacanta si nu am mai dat de tine. Nu stiu exact cum trebuie procedat pt a avea o intalnire cu tine asa ca daca nu este prea mare deranjul, te rog sa-mi spui ce trebuie sa fac. Sms, apel, whatsapp, astept indicatii.

O zi frumoasa !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vis după părerea mea ar fi cel mai bine...sa te gândești si la noi bucureștenii...

Să te cunoaștem mai bine să fi mai aproape de noi,să stai vreo câteva luni până la următoarea vacanță. Rămâne la aprecierea ta te pupic Fată frumoasă...

MULȚI PUPICII...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vis după părerea mea ar fi cel mai bine...sa te gândești si la noi bucureștenii...

Să te cunoaștem mai bine să fi mai aproape de noi,să stai vreo câteva luni până la următoarea vacanță. Rămâne la aprecierea ta te pupic Fată frumoasă...

MULȚI PUPICII...

Câteva luni nu pot sta decât dacă îmi fac o alta activitate acolo, în oraș.

M-as plictisi dacă m-aș ocupa doar de întâlniri fără a cunoaște nimic pe acolo timp de luni întregi...o perioada m-am gândit sa ma înscriu în București la asociația psihanalistilor, însă sunt deja de mai mulți ani în alt oraș și s-ar supăra colegii mei.Alta posibilitate am dacă mi-aș face un amic care să se ocupe cu găsirea unor evenimente interesante ce mi se potrivesc la care sa particip.Nu știu...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

superba ca intotdeauna

chiar nu mai vii in Bucuresti ?

Am fost anul trecut și am sa revin și în acest an.
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Intalnirile le faci doar cu vechii clienti ? Intreb ca sa stiu si eu pt ca nu am reusit sa ajung la tine, am vb cu tine la telefon de sarbatori, mi-ai spus sa te sun mai tarziu si cand te-am sunat a doua oara, mi-ai zis ca nu mai faci intalniri ca ai ziua deja programata si dupa ai disparut in vacanta si nu am mai dat de tine. Nu stiu exact cum trebuie procedat pt a avea o intalnire cu tine asa ca daca nu este prea mare deranjul, te rog sa-mi spui ce trebuie sa fac. Sms, apel, whatsapp, astept indicatii.

O zi frumoasa !

În vacante fac întâlniri doar cu cei care au avut mai multe întâlniri cu mine.

Nu știu când m-ai sunat și probabil ca ma pregăteam pentru vreo întâlnire de am amânat discuția la telefon pentru seara, cei care nu ma cunosc pot face programarea cu o zi înainte și apoi în prealabil cu o ora înainte.

WhatsApp-ul este doar pentru indicații și confirmările celor cunoscuți.Poate să îmi nimerească cineva din familie telefonul cand sunt în vacanță și obișnuiesc sa dezactivez notificările.

Seara plăcută!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Buna Alexandra , asta e o veste excelenta mai ales pentru mine . Sper sa ne vedem ca eu imi doresc asta de ceva timp si nu am avut sansa. Ai locatie unde sa ne vedem sau trebuie mers la pensiune./hotel ? Astept raspuns .Pupici

Am zis ca voi cauta zilele următoare o locație pentru a putea deschide circuitul, pensiuni mai ok nu prea sunt în Vâlcea...dar dacă tu cunoști ma poți informa și pe mine în privat.Uneori mai merg la țară și putem căuta ceva în afara orașului pentru discreția noastră.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sa revin cu mentiunea că îmi puteți scrie aici ce întrebări mai aveți și va rog sa nu uitați că putem ignora acest gen de oameni care cauta în mod intenționat sa fim cât mai puțin activi și atentează la libertatea de expresie inconștient....

post-143417-0-73289900-1562178841_thumb.jpg

🤭😅ðŸ§

  • Minus 1
Link spre comentariu

În vacante fac întâlniri doar cu cei care au avut mai multe întâlniri cu mine.

Nu știu când m-ai sunat și probabil ca ma pregăteam pentru vreo întâlnire de am amânat discuția la telefon pentru seara, cei care nu ma cunosc pot face programarea cu o zi înainte și apoi în prealabil cu o ora înainte.

WhatsApp-ul este doar pentru indicații și confirmările celor cunoscuți.Poate să îmi nimerească cineva din familie telefonul cand sunt în vacanță și obișnuiesc sa dezactivez notificările.

Seara plăcută!

Pai si cand as putea sa te sun pentru o programare ? Nu stiu daca inca esti in vacanta sau daca esti intre vacante si te vezi doar cu cei vechi sau daca ai timp sa poti integra si cate un client nou. Iti multumesc pt raspuns, o zi frumoasa iti doresc !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am zis ca voi cauta zilele următoare o locație pentru a putea deschide circuitul, pensiuni mai ok nu prea sunt în Vâlcea...dar dacă tu cunoști ma poți informa și pe mine în privat.Uneori mai merg la țară și putem căuta ceva în afara orașului pentru discreția noastră.

 

Am un amic care are o garsoniera in nord , vrei sa iei legatura cu el sa vezi ce si cum daca ar fi ok sa inchiriezi acolo pentru intalniri ?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am zis ca voi cauta zilele următoare o locație pentru a putea deschide circuitul, pensiuni mai ok nu prea sunt în Vâlcea...dar dacă tu cunoști ma poți informa și pe mine în privat.Uneori mai merg la țară și putem căuta ceva în afara orașului pentru discreția noastră.

Daca ai disponibilitate, maine, dupa 12, putem merge impreuna sa verificam cateva locatii in Rm. Valcea.😉😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Daca ai disponibilitate, maine, dupa 12, putem merge impreuna sa verificam cateva locatii in Rm. Valcea.😉😉

Perfect, dar facem și ceva frumos când îmi voi găsi timp!

Vreau un loc unde pot avea discreția dorită de mine, că așa oferte...găsesc și eu, am văzut pe Publi că sunt deja șase apartamente in regim hotelier.

Cred că în primele zile voi vrea ceva micuț și simplu, nici foarte lux, dar sa fie curat...până se sesizează doritori din alte orașe că fac întâlniri în Vâlcea.Mersi anticipat pentru sprijinul tau! :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am un amic care are o garsoniera in nord , vrei sa iei legatura cu el sa vezi ce si cum daca ar fi ok sa inchiriezi acolo pentru intalniri ?

Nu încă, cu toate că îmi place zona de nord...îmi trezește amintiri. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bună ziua,

Revin cu precizarea că dețin loc de întâlnire doar pentru anumiți din cei care ma cunosc de mai mult timp.

Ceilalți...e necesar sa fie mai mulți pentru a închiria un apartament, iar programările se fac cu o zi înainte pentru a ma putea găsi disponibila, eventual îmi puteți scrie în WhatsApp când pot deranja cu un răspuns.

Mersi. :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Bună ziua,

Revin cu precizarea că dețin loc de întâlnire doar pentru anumiți din cei care ma cunosc de mai mult timp.

Ceilalți...e necesar sa fie mai mulți pentru a închiria un apartament, iar programările se fac cu o zi înainte pentru a ma putea găsi disponibila, eventual îmi puteți scrie în WhatsApp când pot deranja cu un răspuns.

Mersi. :)

Eu sper sa ma "calific",macar in sferturi ca Simonica! Sper sa-mi raspunzi maine ca azi n-am avut noroc! Voi fi perseverent,dar cu masura!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cu alte cuvinte momentan faci intalniri doar cu cei vechi :D.

Multumim pt info !

E simplu dacă vrei să înțelegi...

Cei noi nu știu sa își facă programare cu o zi înainte și nu s-ar merita pentru mine efortul de deplasare(timp și cheltuieli).

Doar pentru unul singur am făcut o excepție zilele trecute când ma întorceam de la o aniversare...dar cine știe cât timp va mai trece până când cineva ma poate prinde dispusa sa renunț la anumite treburi personale.

Uite și fata de @papură Vodă eram, în urma cu ceva zile, la distanță de 10 minute și totuși eram prea Zen pentru a îmi mai pune și altceva în minte, nu am simțit ca pot sa ma dezlipesc de ceea ce trăiam... 😅post-143417-0-79883400-1562626761_thumb.jpgpost-143417-0-98682200-1562626773_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 8 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...