Sari la conținut

VisTantric 0731670030


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Acum mă scuzați, va las...O seară plăcută aveți! :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

te-am suant fix acum pt o programare dar m-am "lovit" de mesagerie. Ai alt numar de telefon sau doar cel din titlu ?

Poate suna altcineva în același timp cu tine, eu văd că am semnal...mă uit totuși dacă apari la apeluri pierdute.

Hai că m-am plictisit, am stat prea mult aici și vreau să trec la ale mele.E frumos și răcoros afară și...am pofte!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sorsor nu are nimic de spus, încă nu s-a găsit acela printre voi ce are de adus o critică în privința mea ... in cazul unui om corect, despre aceasta vorbim!

 

Eu si acum ma bufneste rasu cu faza aia cu mersu la mall si inchisu in baie =)))))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu si acum ma bufneste rasu cu faza aia cu mersu la mall si inchisu in baie =)))))

Dragule, hai sa lăsăm vorbele pentru secțiunea de discuții generale...si aici sa se găsească ceva util pt. colegii tai de forum.

În acele momente eu doar coboram la farmacie sa cumpăr prezervative și m-am uitat în oglinda înainte sa ies, nu știu ce zice el cu incuiatu' în baie...la Mall poate ca vroia probabil sa meargă el, eu am pe cel din Cotroceni pt. chestii sexy.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Dragule, hai sa lăsăm vorbele pentru secțiunea de discuții generale...si aici sa se găsească ceva util pt. colegii tai de forum.

În acele momente eu doar coboram la farmacie sa cumpăr prezervative și m-am uitat în oglinda înainte sa ies, nu știu ce zice el cu incuiatu' în baie...la Mall poate ca vroia probabil sa meargă el, eu am pe cel din Cotroceni pt. chestii sexy.

 

Cauta mult in spate si o sa gasesti ce spunea =)) 

Link spre comentariu

Mersi, el tot încearcă să mă provoace...dar nu aceasta vreau de la el pentru a accepta din nou să îl întâlnesc.E prea copil, nu știe...

.

 

Vrabia malai viseaza . Te scuip din avion scursuroooo. Sa te intalnesti cu mata

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

.

As face o insa cu cine merita !

Eu cred că îți cauți motive dacă fata în față nu ai reușit...Hai, lasă supărările la vârsta ta că nu-i frumos! ðŸ˜
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cauta mult in spate si o sa gasesti ce spunea =))

 

N-am să găsesc. 😈
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cauta mult in spate si o sa gasesti ce spunea =))

 

PS.In plus .... Se va simți iarăși băgat în seamă și va face exces de zel precum se vede sau aceasta și cauți, dacă el nu mă poate provoca, bagi tu batul sa se simtă el.Ma mir că nu și-a epuizat încă vocabularul, de doi ani o ține tot așa ... 😅
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vis o zi frumoasă să ai așa cum îți dorești tu pupici...

Mersi, o seară plăcută și ție! ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

PS.In plus .... Se va simți iarăși băgat în seamă și va face exces de zel precum se vede sau aceasta și cauți, dacă el nu mă poate provoca, bagi tu batul sa se simtă el.Ma mir că nu și-a epuizat încă vocabularul, de doi ani o ține tot așa ...

 

Eeee lasa ca tie iti vb frumos ;) 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Adevărat grăiești ...vezi, cine știe știe!

Ai epuizat cele trei încercări de a mă reîntâlni și în plus ești fără recenzie...deci ai trecut în retrogradare și în consecință nu mai ești favorit printre cei mai cei!

Acum sa vedem in sferturi cum te descurci, ți-am trecut printre degete când eram numai la o aruncătură de băț...e rândul tău să muți!

Exagerez, mă amuză când văd cât de greu "pare"... :)

Pentru ca m-ai tot "intepat" in ultima vreme nu crezi ca a venit timpul sa te "intep"si eu dupa ceva timp?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai inceput sa faci intalniri in Valcea?Tare dor mi-e de tine.

Dan, eu nu te mai știu și nici recenzia ta nu am habar pe unde e rătăcită...așa s-a vrut și nici eu nu am avut prea mult timp sa mă organizez atunci în această privință, iar multe numere de telefon a trebuit să le șterg, timpul cât am stat in Pitești.

Daca nu intervine ceva, cum am avut zilele acestea, eu sunt disponibila miercuri și joi.Cei care nu au ratat nici o întâlnire cu mine in venirile mele la Vâlcea au parte în continuare de savoarea unei relaxări mai aparte știu ei cum, inclusiv spre sfârșitul săptămânii.

Alte întrebări, care sa nu fie descurajante, puteți să îmi scrieți aici dacă mai aveți.

Preturile au rămas aceleași și reducere fac doar celor ce au avut mai multe întâlniri cu mine și care îmi pot recomanda un apartament sau pensiune, dar bineînțeles știți și insist că îmi doresc un loc unde pot păstra discreția întâlnirilor.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Să fie frumoasă...

Aștept Bucurestiu, mi-am luat gândul ...

Fugi iute pe București, la discuții...si ia aruncă acolo o privire sa vezi ce am postat.M-au amuzat niște băieți cu discuțiile lor și n-am rezistat...

PS.

@Papura Vodă...si tu ești vizat(sau înțepat)!O amintire...

PPS.

@Gladiato, vezi ca m-ai sunat din greșeală...se auzea gălăgie în jurul tău, erai într-o încăpere mare și nu vorbeai.Ce faci, ma ai numai pe mine la apeluri? :))

Poate pe alții ii trezești din somn...si indicat e sa ștergi tot de la apeluri și mesajele schimbate cu mine.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...